>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 - 40 PLN - Darmowy zakład na żywo na mecz: Man City v Liverpool

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Roberto Mancini i Kenny Dalglish spotkają się we wtorek, kiedy Manchester City będzie gościć Liverpool i oferujemy fantastyczny zakład za darmo, aby zwiększyć emocje.
Postaw przedmeczowy zakład na mecz: Man City v Liverpool, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).

Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 60 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem za darmo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.
 
C 1

colokolo

Użytkownik
wiem, ze sprawa stawiania o/v2.5 była wałkowana 1000x ale tu sprawa stoi troche inaczej. Kurs na over i under jest po 1.9, wiec czy legalne bedzie over/under przed meczem i zaklad przeciwstawny na samym poczatku live? Jakby nie patrzec, nie mamy pewnosci zysku, jednak ewentualna strata bardzo mala.

Na ostatniej promocji zrobilem tak, ze over przed meczem, a po pierwszej bramce under2.5, wszedl over i dostalem zwrot, wiec takie cos jest legalne.
 
C 1

colokolo

Użytkownik
z tego ci mi wiadomo, to trzeba otrzymac e-mail z informacja o tej promocji albo prywatna wiadomosc na koncie bet365. poprawcie mnie jesli sie myle
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Oferta jest widoczna na głównej stronie a regulamin nic nie mówi o potrzebie otrzymania e-maila albo wiadomości...

  1. Wartość darmowego zakładu będzie równa stawce największego pojedynczego zakładu przedmeczowego postawionego przez klienta na mecz Premier League: Man City v Liverpool, który odbędzie się we wtorek 3. stycznia 2012, aż do maksimum 40 PLN*.
  2. O darmowy zakład można ubiegać się dla pierwszego pojedynczego zakładu postawionego na mecz Premier League: Man City v Liverpool, który odbędzie się we wtorek 3. stycznia 2012.
  3. Prosimy zwrócić uwagę, że określenie &#39;przedmeczowy&#39; dotyczy zakładów postawionych przed rozpoczęciem meczu Premier League: Man City v Liverpool, który odbędzie się we wtorek 3. stycznia 2012, a określenie &#39;na żywo&#39; dotyczy wszystkich zakładów postawionych po rozpoczęciu meczu.
  4. Zakłady muszą zostać zapłacone i postawione w zwykły sposób. Jeżeli Twój darmowy zakład przegra, Twoja stawka zostanie zwrócona na konto w ciągu dwóch godzin od zakończenia meczu. Maksymalna kwota darmowego zakładu na klienta, wynosi 40 PLN*.
  5. Jeżeli na kuponie na żywo zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja, to darmowy zakład będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie.
  6. Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
  7. Jedna oferta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres e-mail, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, neteller itp.) i dzielony komputer, np. szkoła, biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.
  8. bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
  9. Mieszkańcy następujących krajów nie kwalifikują się do tej oferty: Rosji, Ukrainy, Armenii, Wietnamu, Białorusi, Chorwacji, Serbii, Litwy, Kazachstanu, Łotwy, Słowenii, Gruzji, Mołdawii, Macedonii.
  10. Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle własnego uznania ograniczyć prawo klientów do udziału we wszystkich lub w niektórych aspektach dowolnej promocji.
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Jak sensownie wykorzystać ten zakład? Przyznam się, że na zakładach się nie znam. 40 na Liverpool przed i 40 na Man City w trakcie?
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
nie wiem czy to jest zgodne z pkt 6 promocji? ale w sumie może paść remis...
a czemu ma nie byc zgodne? moze najpierw przeczytaj ze zrozumieniem ten punkt. Co do zakladu to ja stawiam na Man City przed rozpoczeciem po kursie 1,9, a na zywo na over 4,5 po kursie 7. Jesli City nie wygraja to bede -40 zl tylko, jednak duzo goli daje mi mega zysk, ja ryzykuje.
 
U 0

uqasch

Użytkownik
napisałem na czacie na żywo ????

oto tresc rozmowy


bet365Rozmawia Pan/Pani teraz z doradcą.
Aneta P dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Aneta P
Aneta P Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Lukasz Witam ???? mam pytanie odnosnie bonusu na dzisiejszy mecz liverpool z Man city
Lukasz czy mozna np. postawic zaklad przed meczony na liverpool
Lukasz a pozniej na zywo w trakcie meczu na Mcity ?
Lukasz czy to wtedy jest zlamanie regulaminu pkt 6
Aneta P Może Pan w trakcie meczu postawić na inną drużynę, niż przed meczem, nie jest to złamanie regulaminu.
Lukasz aha czyli spokojnie stawiam na liverpool przed a w trakcie na M city i nie ma problemu
Aneta P Tak.
Lukasz Ok. rozumiem. milego wieczoru ????
Aneta P Dziękujemy za dzisiejszy kontakt z Czatem na żywo bet365.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
napisałem na czacie na żywo ????
oto tresc rozmowy

bet365Rozmawia Pan/Pani teraz z doradcą.
Aneta P dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Aneta P
Aneta P Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Lukasz Witam ???? mam pytanie odnosnie bonusu na dzisiejszy mecz liverpool z Man city
Lukasz czy mozna np. postawic zaklad przed meczony na liverpool
Lukasz a pozniej na zywo w trakcie meczu na Mcity ?
Lukasz czy to wtedy jest zlamanie regulaminu pkt 6
Aneta P Może Pan w trakcie meczu postawić na inną drużynę, niż przed meczem, nie jest to złamanie regulaminu.
Lukasz aha czyli spokojnie stawiam na liverpool przed a w trakcie na M city i nie ma problemu
Aneta P Tak.
Lukasz Ok. rozumiem. milego wieczoru ????
Aneta P Dziękujemy za dzisiejszy kontakt z Czatem na żywo bet365.
to chyba bylo do przewidzenia, nie widze przestepstwa w stawianiu na jakas druzyne
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
a jakie sa warunki obrotu jak by zwrocili to 40 zl ?
Monika W Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Grzegorz Witam, mam pyt. nt. dzisiejszej promocji na mecz M.City - Liverpool..
Grzegorz jeśli zakład live nie wejdzie i otrzymam zwrot stawki, to ten zwrot podlega jakiemuś obrotowi ??
Monika W Nie, zwrotu stawki nie trzeba obracac
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Najlepiej chyba zagrać przed meczem dowolny zakład, a na Live zagrać żeby był zwrot, i tym sposobem mamy darmowy zakład przed meczowy. ????
Mala ta promocja. W UK ma bet365 daja 50funtow!!!!
Jeśli porównasz średnie wynagrodzenie w Polsce, i w UK, to wychodzi że dostajemy &quot;po równo&quot;, taka prawda.
 
sanitariusz 0

sanitariusz

Użytkownik
Panowie możecie mi cos wytlumaczyc? skorzystalem z tej promocji i postawilem 4 dychy na to ze w pierwszych 10min nie bedzie bramki (kurs marny ale nie o to chodzi). Bramka padła w 10 minucie i 2 sekundzie, wszedzie gdzie tylko sprawdzam (wszystkie livescory jakie znam, na innych bukach) bramka widnieje w 11 minucie tylko w bet 365 w 10 ! I zakład przegrany. Co jest?
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Panowie możecie mi cos wytlumaczyc? skorzystalem z tej promocji i postawilem 4 dychy na to ze w pierwszych 10min nie bedzie bramki (kurs marny ale nie o to chodzi). Bramka padła w 10 minucie i 2 sekundzie, wszedzie gdzie tylko sprawdzam (wszystkie livescory jakie znam, na innych bukach) bramka widnieje w 11 minucie tylko w bet 365 w 10 ! I zakład przegrany. Co jest?
Według oficjalnej strony Premier League Kun strzelił w 10 ; )
 
Do góry Bottom