>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bet365 - 40 PLN - Darmowy zakład na żywo na mecz: Liverpool - Tottenham

santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Bet365 - zwrot za zakład na żywo do 40 PLN !
Dzisiaj otrzymałem maila:
W poniedziałek 6. lutego, będąca w doskonałej formie drużyna Harry&#39;ego Redknappa, Tottenham wybierze się w podróż na Anfield, aby zagrać z zespołem Kenny&#39;ego Dalglisha Liverpoolem. Aby zwiększyć emocje towarzyszące temu spotkaniu, oferujemy fantastyczny zakład za darmo.
Postaw przedmeczowy zakład na mecz: Liverpool v Tottenham, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 60 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem za darmo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.
Baw się dobrze!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 224

dboniem

Użytkownik
Czyli, w najprostszym sposobie na zarobek:
Gram przed meczem na Liverpool 40zł * 1,95=78 w trakcie gry najlepiej tuż po rozpoczęciu gram Tottenham +0,5 40zł*1,95=78, więc podsumowując 78-40*2+40=38zł
Więc wychodzi na czysto 38 złotych, dobrze obliczyłem?
A jakie są wasze typy na możliwe wygranie fajnych pieniędzy nawet kosztem tych 40złotych? Na strzelca bramki? czekam na wasze sugestie jeszcze została ponad godzina
 
R 0

royern

Użytkownik
ja gram 1x przed meczem to wychodzi tam grosze, a na live to czysta 2 na totek to w razie wygranej 80 na czysto moze wpasc. nic nie ryzykuje a zysk bedzie. oby totek wygral ????
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Czyli, w najprostszym sposobie na zarobek:
Gram przed meczem na Liverpool 40zł * 1,95=78 w trakcie gry najlepiej tuż po rozpoczęciu gram Tottenham +0,5 40zł*1,95=78, więc podsumowując 78-40*2+40=38zł
Więc wychodzi na czysto 38 złotych, dobrze obliczyłem?
Nie do końca dobrze obliczyłeś. Jeśli Liverpool wygra, to rzeczywiście masz 38 na plusie,ale jak mecz zakończy się X2, to będziesz miał łącznie 78zł, czyli 2 zł na minusie ???? Oddają tylko stawkę zakładu live, ten przedmeczowy jak jest przegrany, to nie oddają
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 31

krist0

Użytkownik
CZYTAJCIE REGULAMINY!
Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych.
 
player1 5

player1

Użytkownik
Ja pograłem under 2.5 za 40.Skontrowałem CS na betfair 2:1 i 1:2 po 2euro.Będę czekał na rozwój wydarzeń.Mam nadzieje że coś na plus wejdzie.Postawię jeszcze coś na live za tego freebeta 40
 
Do góry Bottom