>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bet24 - Graj za darmo

S 24

snuz123

Użytkownik
Pocisnąłem 11 e na spinach w sumie to 1 spin miałem za 10 , a reszta same syfy ???? potem ruletka all in na czerwone i 11 przelałem a 11 jeszcze jest , kto to słyszał o takich *****anych opłatach za wypłatę ?! mam nadzieje, że to tylko przelewy takie drogie a nie mb
 
mareko15 0

mareko15

Użytkownik
Oczywiscie oferta dla wyselekcjonowanych klientow i ja jestem chyba jednym z tych ktory nie dostal. Jak zawsze... zajebiscie....
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
mareko15 nie jesteś sam. Ja też nie dostałem, a konto tam mam już ponad rok i do tego wpłaciłem tam raz pieniądze. Także nie czuj się odosobniony, widocznie promocja tylko dla wybranych.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Zagraj 10 rund za darmo!
Chcesz spróbować Mega Fortune w Kasynie Bet24 za darmo?
Na Twoim koncie w Kasynie bet24 znalazło się właśnie 10 darmowych rund* w popularnej grze Mega Fortune. Po prostu zaloguj się w Bet24 i przejdź do Kasyna i otwórz grę, aby skorzystać z tej niecodziennej okazji. Kto wie – wielkie pieniądze czekają!
Do zobaczenia w Kasynie!
Nie zapomnij, że największy Jackpot online znajduje się w Mega Fortune i wynosi on w tej chwili prawie 13&#39;000&#39;000 PLN!
Pozdrawiam,
Kim, Menadżer Kasyna Bet24
*Bonus przyznawany jest według standardowych zasad bonusu w Kasynie Bet24. Oferta jest ważna od 01/05 do 14/05 (14 dni)
Miałem i wpadło 3.68€.
 
K 2

kondzik007

Użytkownik
Jak tam wypłacić pieniadze na moneybookers? Bo z tego co zauwazylem mam tylko mozliwosc wyplaty na konto bankowe...
 
Do góry Bottom