>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bet24 - Graj za darmo

delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Graj za darmo!
Bet24 stawia!
Tylko teraz możesz zagrać w popularną grę Excalibur zupełnie za darmo! Jedyne co musisz zrobić, aby skorzystać z darmowych rund to zaloguj się na stronie Bet24 i przejdź do Kasyna!
Może uda Ci się zgarnąć Jackpota!
Kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Oferta jest dostępna TYLKO dla dotychczasowych klientów Kasyna Bet24 i nie dotyczy nowych graczy. Bonus oparty jest na standardowych zasadach regulaminu Kasyna Bet24. Oferta jest ważna od 29/4 do 13/5 23:00 2009.

Takie cuś na maila otrzymalem
 
I 1

icytower77

Użytkownik
ojej no nie udalo sie ugrac i od razu ze g...
niektorym sie uda 20e a niektorym 1e tak jak mi
ja ugrałem 1,3 E, poszedlem na black jacka i nadwyzke przelałem na zakłady czyli całe 10 ojro, dobre i tyle dz za info
kasa ze spinow to 1 ojro sie automatycznie usuneła
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
ja ugrałem 1,3 E, poszedlem na black jacka i nadwyzke przelałem na zakłady czyli całe 10 ojro, dobre i tyle dz za info
kasa ze spinow to 1 ojro sie automatycznie usuneła
Czyli rozumiem po przelaniu na zakłady wszystkiego ponad to co wygraliśmy to wygrana z free spinów jest kasowana??
 
R 0

ramman3

Użytkownik
Bardzo fajne promo - wypada podziękować , że ktoś to opublikował , bo ja maila nie dostałem , a spiny były.

Więc dzięki !!!
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
normalnie niewierze hehe;Dze sponiwo darmowych wygralem 1,30ojro ustawilem sobie 3 linie i za 3 razem wygralem 25ojro;D;D;Di jzu 23 przelane na zaklady;D;D;Dtrzeba cos najpierw wpacic do nich zeby moc wyplacic czy najpierw trzeba te wplacone pieniadze z kasyna obrocic orientuje sie kto? ????
 
Do góry Bottom