>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet sure bet365

E 27

egnagel

Użytkownik
Co oznaczają te magiczne 3 w nawiasach(to ma być rozwinięcie dziesiętne)?Czy mogę potraktować ten zapis,że po prostu mam zdarzenie 3 drogowe o następujących kursach 1,53 3,75 4,3 ?
zgadza się jest to rozwinięcie dziesiętne. można tak potraktować.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
zgadza się jest to rozwinięcie dziesiętne. można tak potraktować.
http://wybierzkurs.pl/surebets/kalkulator
W takim razie wprowadzam kursy:
1,53 3,75 4,3
Wprowadzone kursy nie tworzą surebeta! Obstawienie ich przynosi stratę 15.28%
Teraz nasuwa się pytanie gdzie ja się pomyliłem,bo dla mnie to na surebet nie wygląda.
E:
Nie chce mi się obliczać,ale skoro przy każdej opcji daje Ci ten zysk to niech Ci będzie:]
 
E 27

egnagel

Użytkownik
[E:
Nie chce mi się obliczać,ale skoro przy każdej opcji daje Ci ten zysk to niech Ci będzie:]
stawka całkowita 100 pln:

1 (dnb) stawka 67.02 pln kurs 1.53 zwrot 102.22 pln
x stawka 9.39 pln kurs 3.75 zwrot 35.21 + 67.02 pln = 102.23 pln
2 stawka 23.59 pln kurs 4.33 zwrot 102.22 pln

fakt innego traktowania przez bet365 dnb i HC musi powodować takie sytuacje. kursy do sprawdzenia na bet365.com. zaznaczam są one niezmiernie rzadkie, ale się zdarzają.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tylko,że jak zobaczą,że kombinujesz z surebetami na ich stronie to raczej Cię szybko zlimitują i dupa będzie a nie zysk;)
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Tylko,że jak zobaczą,że kombinujesz z surebetami na ich stronie to raczej Cię szybko zlimitują i dupa będzie a nie zysk;)
w wątku tym powątpiewano w możliwość wystąpienia wewnętrznego surebeta. ponieważ wiem, że takie mają miejsce, to udzieliłem informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Sam ostatnio też to zauważyłem.
W ogóle jaki jest sens dawania na jeden mecz opcji zakładu dnb oraz HC 0 skoro to jedno i to samo, a kursy w obu przypadkach są zupełnie inne?
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Sam ostatnio też to zauważyłem.
W ogóle jaki jest sens dawania na jeden mecz opcji zakładu dnb oraz HC 0 skoro to jedno i to samo, a kursy w obu przypadkach są zupełnie inne?
do tego mają różnice w kursach HC -0.5 i na zwycięstwo tegoż zespołu. często są to ogromne różnice 20 %. bardzo często 5 % i więcej.

HC 0.0 tym różni się od dnb, że w odróżnieniu do niego nie jest wliczany do obrotu bonusem. z punktu widzenia logiki to bez sensu.

przykład z pierwszego wybranego przeze mnie zakładu 1 minutę temu:

Ruch Chorzów vs Korona Kielce

Korona dnb kurs 2.5
Korona HC 0.0 kurs 2.675

bet365 jest dziwnym bukmacherem wszystkim użytkownikom radzę sprawdzać dodatkowe HC azjatyckie ponieważ:

Afc Telford vs Newport County
Afc dnb 2
Afc HC 0.0 2.125

tak jest przy każdym rynku.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
do tego mają różnice w kursach HC -0.5 i na zwycięstwo tegoż zespołu. często są to ogromne różnice 20 %. bardzo często 5 % i więcej.
Tak, ostatni mecz CSKA z V. Novgorod. Czysty win CSKA był po kursie 1.5, a Handicap -0.5 na CSKA wynosiło w tym samym czasie 1.525. Gdzie sens, gdzie logika ???? ?
 
firer 886

firer

Użytkownik
Tak, ostatni mecz CSKA z V. Novgorod. Czysty win CSKA był po kursie 1.5, a Handicap -0.5 na CSKA wynosiło w tym samym czasie 1.525. Gdzie sens, gdzie logika ???? ?
a co w tym takiego nielogicznego? po prostu na handi azjatyckie jest mniejsza marża i w większości przypadków stąd wynika ta różnica
 
E 27

egnagel

Użytkownik
a co w tym takiego nielogicznego? po prostu na handi azjatyckie jest mniejsza marża i w większości przypadków stąd wynika ta różnica
to się zgadza, lecz kiedy kurs x2 jest wyższy od + 0.5 HC pokazuje, że bet365 traktuje matematykę dosyć frywolnie.
 
Do góry Bottom