>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet "strzały celne na bramkę" - rozliczanie

kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Ktoś może siedzi głębiej w temacie? Dzisiaj zagrałem taki bet że Leeds odda 4 celne strzały na bramkę. Wg oficjalnej strony premierleague.com było ich 3. Ale ale, co zauważyłem, że oni nie wliczają do tego goli! Jest to możliwie? A po czym wnioskuję? Otóż wg podanej strony Leeds mieli jeden strzał na bramkę już w pierwszych dziesięciu minutach. Potem pod koniec pierwszej połowy strzelili gola...ale statystyka strzałów na bramkę ani drgnęła. Jest to możliwe? Myślałem że aby zdobyć gola trzeba strzelić na bramkę. Ktoś zna temat jak do jest zaliczane do statystyk?
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Wliczają gole. Wystarczy sobie przeczytać relację tekstową na premierleague.com. Tam są uwzględnione wszystkie wydarzenia z meczu.
Prześledziłem relację do przerwy i faktycznie wg niej pierwszy celny strzał na bramkę to dopiero gol w 41 minucie. Reszta to niecelne. Ale w trakcie meczu wisiał jeden strzał celny już na początku meczu....pewnie tu był błąd. Jutro obejrzę sobie powtórkę to zobaczę jak tam oni strzelali do HT.
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Prześledziłem relację do przerwy i faktycznie wg niej pierwszy celny strzał na bramkę to dopiero gol w 41 minucie. Reszta to niecelne. Ale w trakcie meczu wisiał jeden strzał celny już na początku meczu....pewnie tu był błąd. Jutro obejrzę sobie powtórkę to zobaczę jak tam oni strzelali do HT.
Czasem tak sie dzieje że na bieżąco w trakcie meczu zaliczają jakieś wydarzenia, a po kilku, kilkunastu minutach je weryfikują. Widocznie tak sie stało w tym przypadku.
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Czasem tak sie dzieje że na bieżąco w trakcie meczu zaliczają jakieś wydarzenia, a po kilku, kilkunastu minutach je weryfikują. Widocznie tak sie stało w tym przypadku.
Też tak myślę. I w tym przypadku pewnie tak było. Jednak zobaczyłem sobie meczyk przed chwilą i jak byk w 7 minucie meczu Bamford odbija (bo nie można tego nazwać strzałem) głową w światło bramki i tam łapie to bramkarz. Gdyby nie jego interwencja to byłby gol z niczego. Jest to też odnotowane w relacji tekstowej z meczu. Ale w statystykach już nie. I to moim zdaniem błąd. Aczkolwiek mogę teraz tylko ponarzekać, i tak tego nie zmienią.
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
W relacji jest napisane " Attempt missed. Patrick Bamford (Leeds United) header from the centre of the box is close, but misses to the left. Assisted by Mateusz Klich. " Jak masz nagranie to możesz chyba napisać mejla do premierleague aby się temu przyjrzeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Tak jak ja to tłumaczę to że strzał nie trafia do bramki. Co nie znaczy że jest niecelny. W wolnej chwili napiszę do nich. W końcu 450 zł od buka drogą nie chodzi.
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
W relacji jest napisane " Attempt missed. Patrick Bamford (Leeds United) header from the centre of the box is close, but misses to the left. Assisted by Mateusz Klich. " Jak masz nagranie to możesz chyba napisać mejla do premierleague aby się temu przyjrzeli.
Napisałem do nich i Anglicy zmienili na swojej stronie statystykę strzałów celnych z 3 na 4. Teraz zobaczymy jaka reakcja buka będzie. Napisałem do nich na live chat ale cisza...myślą.
Dzięki za podpowiedź kolego. Nie wierzyłem w to że taka premierleague.com coś zmieni po mojej interwencji. Ale jednak.
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Tak, przed chwilą patrzyłem na premierleague i faktycznie jest zmiana. Buk w tym momencie nie może ci tego nie uwzględnić, bo bierze wyniki z oficjalnej strony. Kwestia czasu aż zmienią typ na wygrany. Gratulacje za działanie.
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Tak, przed chwilą patrzyłem na premierleague i faktycznie jest zmiana. Buk w tym momencie nie może ci tego nie uwzględnić, bo bierze wyniki z oficjalnej strony. Kwestia czasu aż zmienią typ na wygrany. Gratulacje za działanie.
No i tutaj się pomyliliśmy obaj że buk nie może nie uwzględnić. Ta "banda rogala" stwierdziła że pierwotny raport meczowy był inny i oni się do niego odnieśli. To co potem to ich nie interesuje i nie mogą mi wypłacić kasy. Do tego w trakcie czatu się rozłączyli i nie mogę się dobić do nich bo niby "wszyscy konsultanci są zajęci". Więc z tymi cwaniaczkami raczej nie wygram.
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
W takim razie teraz wypadałoby przetrzepać regulamin buka na temat wprowadzania wyników. Jeśli jest jakikolwiek zapis o czasie w tym zakresie to raczej nic z tego. W innym przypadku wygrasz każdą sprawę u podmiotu kontrolującego. Pytanie tylko czy opłaca się wchodzić na droge prawną za 350zł... A tak w ogóle to podaj nazwę buka aby ludzie mieli swiadomość który to tak postępuje.
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
W takim razie teraz wypadałoby przetrzepać regulamin buka na temat wprowadzania wyników. Jeśli jest jakikolwiek zapis o czasie w tym zakresie to raczej nic z tego. W innym przypadku wygrasz każdą sprawę u podmiotu kontrolującego. Pytanie tylko czy opłaca się wchodzić na droge prawną za 350zł... A tak w ogóle to podaj nazwę buka aby ludzie mieli swiadomość który to tak postępuje.
Buk jest zielony na U. Więc mogę im naskoczyć. Dziwi mnie tylko bo na wiele lat grania właśnie on wydawał mi się profesjonalny i bezproblemowy jeżeli chodzi o jakieś spory. Oni mi przedstawili punkt regulaminu który mówi że późniejsze zmiany wyników wynikające np z przyznania walkowera, błędu sędziego itp nie wpływają na pierwotne rostrzygnięcia. A ja im na to że nic co mi przedstawili nie miało miejsca. Błąd wynikał ze złego stanu zapisu przez statystyka, osoby nie związanej bezpośrednio z wydarzeniem (może po piwo wyszedł do lodówki i nie widział strzału). Fakt jest że w becie nie było żadnych zmian ani korekt tylko w publikacji wyniku. A skoro podpierają się stroną premierleaguue.com to niech będą konsekwentni do końca i zastosują się do tego co jest obecnie na niej. No i taki cały elaborat (tym razem mailem) im wysłałem. Ale wątpię by w ogóle się do tego odnieśli.
A co do czasu w jakim może być zmieniony wynik, bet...to nie wiem jak mają. Zapis na stronie premierleague został skorygowany około 16 godzin po zakończeniu meczu. Więc skoro nie upłynęła doba to myślę że śmiało powinni to uznać.
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
No jest to dość interesująca sprawa. Z punktu widzenia bukmachera to bez sensu wypłacać za obie opcje nie z powodu własnego błędu ( podejrzewam że gdyby teraz zmienili na 4 to nie odzyskaliby tej kasy co wypłacili na under ). A z drugiej strony powiedzmy, że gracz teraz wchodzi na premierleague sprawdzac wyniki, tam jak byk widnieje 4 strzały a buk mu nie chce wypłacić wygranej. Mówiąc szczerze, to dość patowa sytuacja. W podobnym przypadku jak pracowałem w pewnym polskim ziemniaku 5 lat temu to dzwoniłem do panów bukmacherów, że mają błąd w wynikach, oni sprawdzali oficjalną stronę i bez gadania zmieniali typ na prawidłowy. Tutaj sprawa jest inna bo U... nie podpadają pod polskie sądy. Chyba ciężko bedzie z Twoją należnością. A ona Ci się należy jak psu buda.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie chcialem wczesniej nic mowic ale spodziewalem sie takiego rozstrzygniecia bo sam niedawno mialem podobna akcje. Pogralem under 52.5% posiadania pilki Bayernu w slynnym meczu 2:8 z Barcelona. W ostatnich 10 min meczu posiadanie pilki na stronie UEFA nie odswiezalo sie i wisalo ciagle 55% dla Bayernu. Tuz po zakonczeniu meczu taka tez wartosc wpisali do raportu. Unibet rozliczyl zaklad jako przegrany. Po jakis 30 min UEFA sie ogarnela i zmienila posiadanie pilki Bayernu na 51%. Uderzylem na czat Uni i dostalem takie samo info jak wy, ze liczy sie pierwszy raport a pozniejsze zmiany ich nie interesuja.
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Nie chcialem wczesniej nic mowic ale spodziewalem sie takiego rozstrzygniecia bo sam niedawno mialem podobna akcje. Pogralem under 52.5% posiadania pilki Bayernu w slynnym meczu 2:8 z Barcelona. W ostatnich 10 min meczu posiadanie pilki na stronie UEFA nie odswiezalo sie i wisalo ciagle 55% dla Bayernu. Tuz po zakonczeniu meczu taka tez wartosc wpisali do raportu. Unibet rozliczyl zaklad jako przegrany. Po jakis 30 min UEFA sie ogarnela i zmienila posiadanie pilki Bayernu na 51%. Uderzylem na czat Uni i dostalem takie samo info jak wy, ze liczy sie pierwszy raport a pozniejsze zmiany ich nie interesuja.
Występują z pozycji silniejszego i można im nafiukać.
 
Do góry Bottom