>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

bet-at-home

H 0

harnas92

Użytkownik
Cześć. Mam pytanko, a mianowicie jak wpłacaliście kasę do tego buka przelewem bankowym to ile czekaliście aż kasa doszła? Ja robiłem przelew z PKO BP w sobote a do teraz kasy na koncie nie mam. Jest to nomalne?
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Cześć. Mam pytanko, a mianowicie jak wpłacaliście kasę do tego buka przelewem bankowym to ile czekaliście aż kasa doszła? Ja robiłem przelew z PKO BP w sobote a do teraz kasy na koncie nie mam. Jest to nomalne?
Jak najbardziej normalne... przecież w weekend przelewy nie lecą, jeżeli wysyłałeś z banku wypełniając druczek możesz wysłać im jego skan i dadzą Ci kasę od razu (pod warunkiem, że nie jest to Twoja pierwsza wpłata) Jeżeli pierwsza to kasa powinna być gdzieś we wtorek, środę, max czwartek.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
I sam sobie życie utrudniłeś, bo jeśli przez internet, to masz opcje Przelewy24 kase być miał już w sobote, na przyszłość polecam tą opcje.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A właśnie. Do tych Przelewów24 to wcześniej trzeba u nich nasze konto bankowe &quot;podpiąć&quot; i potem czekać kilka dni na jakąś aktywację, tak?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
W sumie to poprostu wybierasz bank i dokonujesz wpłaty, bez żadnego podpinania, to nawet nie musi być nasze konto.
 
H 0

harnas92

Użytkownik
mam jeszcze jedno pytanie. Wpłaciłem 350 zł i chciałbym wziąć bonus powitalny. To teraz kasę będę mógł wypłacić jak np. postawie po 50 zł na rożne zdarzenia czy muszę obrócić całą sumą ?
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Nie chce tworzyć nowego tematu więc się dołączę do tego tematu, mam problem w bet-at home,dostałem maila:

Niestety nie możemy opracować Twojego zlecenia wypłaty ponieważ nie zostały spełnione kryteria wymagane w regulaminie akcji bonusowej.

Wpłacona kwota sumowana również z kwotą bonusu musi być 3 razy obstawiona (uwzględniając minimalnie wymagany kurs 1,5), zanim zostanie zlecona wypłata.

Po spełnieniu warunków bonusa możesz oczywiście w dowolnej chwili ponowić zlecenie wypłaty.

Czyli że co ?? jak bym wpłacił pieniądze np. 50 zł i by mi nie szło i zostało by mi 30 zł to nie mógł bym ich wypłacić bo nie postawiłem wszystkiego po kursi 1,5 minimalnie 3 razy. W innych bukach też tak jest np: Tobet ???
 
D 0

darek144

Użytkownik
A właśnie. Do tych Przelewów24 to wcześniej trzeba u nich nasze konto bankowe &quot;podpiąć&quot; i potem czekać kilka dni na jakąś aktywację, tak?
Nie. Wczoraj robiłem taką wpłatę. Wybierasz opcję Przelew24, wpisujesz jaką kwotę chcesz przelać i przez jaki bank. Pojawiają Ci się dane do przelewu. Wchodzisz do swojego banku, wpisujesz te dane (szczególnie pamiętaj, że kwota i tytuł musi się zgadzać!) i przelewasz. Po kilku minutach powinna się pojawić kasa na Twoim koncie u buka. Nic nie trzeba zgłaszać, aktywować. ????
 
D 0

darek144

Użytkownik
Czyli że co ?? jak bym wpłacił pieniądze np. 50 zł i by mi nie szło i zostało by mi 30 zł to nie mógł bym ich wypłacić bo nie postawiłem wszystkiego po kursi 1,5 minimalnie 3 razy. W innych bukach też tak jest np: Tobet ???
Tak, to normalne.
Powiedzmy, że wpłacasz 100zł i dostajesz bonus 50zł. W sumie musisz obrócić całą tą kasą 3 razy. Czyli obracasz nie 50zł, a 150zł.
Dlatego też ja nie skorzystałem z bonusu. ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dzięki za tą odpowiedź co do Przelewów24 - już sobie wszystko sprawdziłem co i jak.
A do tych osób, co się pytają o bonus.
Chyba proste, że nikt wam nie da nic za darmo - chyba, że promo no deposit.
Jak bierzecie bonus to akceptujecie jego regulamin czyli m.in. spełnienie obrotu.
No bo jakim sensem dla buka byłoby podwajanie waszego depozytu np. ze 100pln do 200 a gdy wam nie będzie szło i spadniecie do 100 to robicie wypłatę?
 
Do góry Bottom