>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik
Nie polecam wam tego dziadostwa...


Pytam się chłopa na czacie ile to jest 75x2 a ten do mnie że brzydko się zachowuję i jeb zablokował mnie p.Ariel 

Drugi raz chce wbić na czat i co ? czat  jest w tej chwili niedostępny :D :D 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 20 grudnia 2019 03:39 przez kubeq8Nie polecam wam tego dziadostwa...


Pytam się chłopa na czacie ile to jest 75x2 a ten do mnie że brzydko się zachowuję i jeb zablokował mnie p.Ariel 

Drugi raz chce wbić na czat i co ? czat  jest w tej chwili niedostępny :D :D 
Ale wiesz, ze nie masz racji? Buk zakraglil w gore kurs bo 1.50 x 1.33 = 1.995 i to pomnozyc przez stawke i wychodzi dokladnie tyle ile masz wklepane w pole wygranej na kuponie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 24 lutego 2020 00:13 przez kriksusTo odpowie ktoś warto czy nie warto ? Czy jest to wiarygodny buk czy na ten moment coś pokroju 1xbet ?
Masz sporo postów w tym temacie. Bukmacher bardzo popularny i wiarygodny. Poczytaj ten dział.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Dla mnie również jeden z najbardziej wiarygodnych na rynku bukmacherów, wypłaty przychodzą bez problemu. Nie miałem nigdy żadnego większego problemu związanego z grą u nich
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 24 lutego 2020 01:15 przez ranczo0123Chyba nie maja ecopayz jako wplat i wyplat. Tak poza tym to spoko buk.
wyplat nie ma, ale mozna wplacic za pomoca karty ecopayz. przy wyplacie zadaja kodu z banku w mysl zazasy kyc, wiec nie da sie wyplacic na karte ecopayz.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Konto mam od bardzo dawna, chyba z 10 lat, nigdy nie miałem żadnych problemów.
Od czasu do czasu korzystam z bonusów od depozytu, bo pomimo dużego wymaganego obrotu (6x depozyt+bonus) minimalny kurs zaliczany do obrotu to 1.70 (singiel lub AKO).
Oferta nieco uboga w porównaniu do innych buków (szczególnie live), nawet tych z rodzimego rynku, ale gram tam proste zakłady, więc dla mnie to nie problem.
Ogólnie zastanawiam się nad bezpieczną jednorazową kwotą do wypłaty przez Trustly, bo do tej pory wypłacałem tylko małe kwoty jednorazowo  (do 300 zł).
Jeśli ktoś ma jakieś zdanie na ten temat to proszę o informację.
Tak samo jeśli chodzi o interpretację prawną: gram w większości z telefonu, korzystając z mobilnego internetu od operatora, który strony mi nie blokuje, ale gdy jestem w domu i łączę się z WiFi, blokada jest automatyczna, co oczywiste.
Powinienem zabezpieczyć się jakimś proxy czy innym tematem przekierowującym, aby nie było śladów u operatora dostarczającego internet z którego łącze się przez WiFi, czy myślicie, że to bez większego znaczenia, że zostawiam coś po sobie w logach?
 
Do góry Bottom