>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bet-at-home kończy działalność w Polsce.

B 482

bmoran

Użytkownik
Taka wiadomość dostałem dziś:

mamy ważną informację dotyczącą Twojego konta gracza: niestety od 1. czerwca nasza oferta dla osób logujących się na terenie Polski nie będzie dłużej dostępna.
Nadal posiadasz środki na koncie? Możesz zlecić wypłatę na koncie gracza do dnia 1. czerwca.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Ten buk sprzedał polskich graczy swego czasu na psy, więc w ogóle ich nie żal. A co do Porsche to masz rację Ranczo...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ten buk sprzedał polskich graczy swego czasu na psy, więc w ogóle ich nie żal. A co do Porsche to masz rację Ranczo...
Nie powielaj bzdur. Prokuratura wystapila do banku o udostepnienie historii ich konta w innej sprawie i majac cala historie wzywali ludzi na przesluchania z pytaniem czy grali. Buk nie mial tu nic do powiedzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
......
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
.......
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Ja również tam za grę w kasynie mam do odebrania bonus który dodawany jest do konta 1 czerwca, wtedy kiedy się zawijają. Będzie to kilkaset złotych. Na czacie dostałem informacje, że oczwyscie nie da sie go wyplacic szybciej. I generalnie mają czyste kapcie. Pozniej nie bedzie nawet kanału wyplaty. Ktos ma jakies pomysly?

PS. Strasznie wygląda ten temat. Buk na którym praktycznie każdy z nas starych użytkowników zaczynał grę poddaje się i wychodzi z tego polskiego chlewu.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
A 0

acid1988

Użytkownik
Ja również tam za grę w kasynie mam do odebrania bonus który dodawany jest do konta 1 czerwca, wtedy kiedy się zawijają. Będzie to kilkaset złotych. Na czacie dostałem informacje, że oczwyscie nie da sie go wyplacic szybciej. I generalnie mają czyste kapcie. Pozniej nie bedzie nawet kanału wyplaty. Ktos ma jakies pomysly?

PS. Strasznie wygląda ten temat. Buk na którym praktycznie każdy z nas starych użytkowników zaczynał grę poddaje się i wychodzi z tego polskiego chlewu. Co tu sie odjebało i jak szybko to poszło...
Napisali mi z supportu by podac karte z iban innym niz polskim. Wyslalem im oraz ten 2gi 3 cyfrowy kod i odblokowala sie mozliwosc wyplaty niestety to Revolut odrzuca przyjecie kasy. Podali mi tez jako 2 alternatywe cos takiego jak N16 czy N26, taki niemiecki Revolut. Zleciłem przez Trustly i czekam póki co
 
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
A ja założyłem konto na Revolut i mi powiedzieli że zrealizują wypłatę jak podam IBAN na koncie mam aż ponad 1000
 
E 308

edziub

Użytkownik
A są jakieś linki by można było tam jakoś wejść? Próbuje przez vpn nawet nie idzie, ma ktoś jakiś sposób?
 
W 6

willy7

Użytkownik
Mi się przez VPN udało wejść, ale tylko na główna stronę. Każda próba zalogowania do konta wyświetlała komunikat o końcu działalności w Polsce. Jak widać poblokowali konta założone i używane w PL.

Z drugiej sprawy, to własnie dostałem przelew środków na revolut bez żadnych problemów i potrzeby odblokowywania czegokolwiek.
 
E 308

edziub

Użytkownik
Mi się przez VPN udało wejść, ale tylko na główna stronę. Każda próba zalogowania do konta wyświetlała komunikat o końcu działalności w Polsce. Jak widać poblokowali konta założone i używane w PL.

Z drugiej sprawy, to własnie dostałem przelew środków na revolut bez żadnych problemów i potrzeby odblokowywania czegokolwiek.
Ale ja próbuje z opery przez vpn to nie idzie, a ty jak to dokładnie otwierasz i z jakiego linku?
 
Do góry Bottom