>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bet-At-Home Dużo pytań

marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
Witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem na forum i jestem takze nowy w systemach bukmacherskich mam kilka pytan i oczekuje szczerej odpowiedzi

1) Jaka jest minimalna stawka kupony w bet-at-home ? moge obstawiac np za 1zł jedno zdarzenie ? A takze jaka jest maksymalna stawka kuponu . I Oczywiscie jaka jest maksymalna wygrana w bet-at-home ?

2) Czy bet-at-home jest czciwe i bezproblemu moge wpłacic na ich konto kilka tysiecy zlotych bez obaw o bezpieczenstwo moich pieniedzy ?

3) Czy bet-at-home oferuje w swoich zakladach wszystkie mecze NHL ?

4) Czy bet-at-home ma dobre kursy wzgledem innych systemow bukmacherskich ?

To chyba wszystko wrazie czego bede pytał dalej


Bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi
 
M 0

matrix

Użytkownik
1. Minimalna stawka na zakład to 1 PLN. Tak możesz. Maksymalna stawka tego nie wiem ale bardzo duża coś kolo 5000-10 000 PLN jak nie więcej.
2.Moim zdaniem tak jest bardzo bezpieczne, miła obsługa i livesupport w razie problemów.
3.Tak oferuje wszystkie, niektórzy czasem wycofują jakieś spotkania ale Bet-at-home tego nie robi.
4. Moim zdaniem kursy to zależy od dyscypliny koszykówka i hokej niższe, za to czasami mają wysokie kursy w piłce nożnej.


PozdrawiaM


Matrix
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
1 ) Minimalna stawka wynosi 1 zł , Maksymalna wygrana nie jest ustalony próg tak jak stawka chyba że będą widzieli że dużo wygrywasz wtedy moga ci ograniczyć ale to już przy bardzo dużej stawce

2 ) Tak nigdy nie spotkałem się z żadną niegatywną opinią polecam bukmachera Początkujących userą

3) Przeważnie oferują wszystkie mecze

4) Kursy są w miare dobre wystarczy się troszke porozglądać po ich serwisie ;)
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
dzieki chłopaki za odpowiedz zaraz zaczne sie zapisywac

i mam jeszcze jedno pytanie skoro kursy są troche mniejsze na NHL to znaczy ile najmniej nieraz płacą ?

bo ja szuam takiego systemu by płacił na pewniaków w NHL minimum 1.65zł czy w bet-at-home ten prog jest wyzszy &gt;?

i jak jest z podatkiem od wygranej czytalem na jakiejs stronie ze od wygranej u nich niejest pobierany podatek
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
W Bukmacherze Internetowym niema Podatku !! ???? Jedynie kiedy przekroczysz pewną bariere ale to jest kwota już bardzo wysoka
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
wielkie thx chlopaki za udzielenie szybkiej odpowiedzi

wramach podziekowania kto pierwszy poda swoj link referencyjny do bet-at-home i obieca ze zawsze moge sie do niego zwrocic z pytaniem to zapisze sie pod nim do bah ????
 
M 0

matrix

Użytkownik
marcin zarejestruj się z reflinka forum. ;-) Wystarczy że klikniesz w Bet-at-home i się zarejestrujesz. A moderatorzy i tak Ci pomogą bo od tego tutaj jesteśmy.


PozdrawiaM

Matrix
 
picia 13

picia

Użytkownik
Czasami BAH ma zwiechy systemu ;) Ale to krótko - pięć minut nie ma problemu ;) Ja się dwa razy z tym spotkałem, a gram u nich od czerwca 2006 ;)
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Fakt faktem ze w bah mecz NHL albo NBA jest np o 2.30 w nocy a nie można go obstawić od 00.05 albo np. od 1.00 (nie wszystkie mecze). Dla mnie to kompletnie nie zrozumiale, nie mam pojecia dlaczego praktykują takie coś...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Fakt jest to troche wkurzające. Tak samo jest z tenisem. Mecz zaczyna się np o 21:30, a do 20 można obstawiać.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Fakt faktem ze w Bet-at-home mecz NHL albo NBA jest np o 2.30 w nocy a nie można go obstawić od 00.05 albo np. od 1.00 (nie wszystkie mecze). Dla mnie to kompletnie nie zrozumiale, nie mam pojecia dlaczego praktykują takie coś...
Z MLB jest dokładnie to samo , mecz sie zacczyna o 01:05, a oni dawali 00:05 obok typy , więc cała godzina na typ , to samo widze z NHL , złe usatwianie godzin.
 
Do góry Bottom