>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

bet 365-OSZUKAŁ MNIE!

Z 0

zooroy

Użytkownik
Witam
Zarejestrowałem się na BET365.
Zagrałem jeden zakład po czym zablokowano mi konto tłumacząc się tym,ze jestem graczem,który może u nich dużo wygrać i blokują mi konto do momentu weryfikacji(mogle przeslac screeny ich maili)
ZAGRAŁEM ZA 200zł wygrałem 520(260zł na czysto) na meczu hokeja...
Przesłałem kod pocztowy,który przychodzi do domu
Przesłałem dowód osobisty plus dowód jak trzymam przy twarzy
Zweryfikowałem się telefonicznie.

Po czym napisano mi,że mam im przesłać drugi dokument (wczesniej wspominali tylko o tym co napisalem powyzej). Super,że mam 19lat i nie posiadam prawa jazdy ani paszportu. Więc odpisali mi,że pieniędzy swoich nie dostanę do momentu jak nie prześle im jednego z tych dwóch dokumentow.
Co robic? Przysłali mi wiadomość,ze wygraną z bonusa(100zł wplacilem a 100dostalem) już anulowali i na moim koncie jest około 250zł.
Mam iść wyrabiać paszport i płacić koło 150zł dla tej stówki? Gdzie napisać by walczyć o swoje? Czy nienadużyli władzy chcąc ode mnie dowód przy twarzy,który wysłałem?
 
Z 0

zooroy

Użytkownik
szkoda,że nie nagrałem ich jak rozmawiali ze mną przez telefon (telefonicznie weryfikowałem się w dniu założenia konta)bo pytałem czy nie będzie problemu jak nie posiadam drugiego dokumentu. Oczywiście odpowiedź była,że nie.....miał ktoś podobną sytuację?
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
zooroy bet365 schodzi na psy
CO prawda byłem w trochę innej sytuacji ugrałęm sporą kwotę pieniędzy 2/3 wypłąciłem po czym konto zostało ZABLOKOWANE a pozstałej kwoty 11 000 &quot; nie mogę wypłacić .
Prosili mnie abym przesłam im uwaga 1 . paszport bądź prawo jazdy a do tego akt urodzenia
dokumenty przesłałem 2 miesiące temu konto zostało odblokowane po czym zablokowane ponownie jeszcze tego samego dnia ;} tym razem be zażądał jeszcze raz takich samych dokumentów z tym że ma być z inna datą na akcie urodzenia aby było wiadomo czy nie fałszywka ;}
Jedno wiem na pewno już nigdy nie zagram tam zakładu , powodu zablokowania konto mi nie podali , pieniędzy nie odzyskałem i narobię tyle szumu w tej sprawie ile się tylko da

Skargami nic nie wskórasz bet ma takie prawo do żądania dokumentów ;/ (regulamin)
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Na ich stronie masz informacji o IBAS - organizacji nadzoru, która rozwiązuje konflikty pomiędzy graczami, a bet365. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia możesz pisać do nich skargę. Wcześniej spróbuj z nimi negocjować (wspomnij, że napiszesz skargę) i najlepiej od razu atakuj jak najwyżej (proś o kontakt z jakimś managerem, bo support zwłaszcza polski NIC nie może zdziałać).
 
Z 0

zooroy

Użytkownik
Nowa matematyka kuźwa.
Idź zrób maturę później się za bukmacherkę bierz.

widzisz. Nie zrozumiałeś panie mądry ????
zagrałem za 200zł(100zł bonusu i 100swoich pieniędzy)kurs był około 2.60
Po wygraniu tego zakładu na moim koncie było 520zł w tym około 260zł ,które można było niby wypłacić a drugie 260zamienili jako środki bonusowe czyli jako kwotę wygraną z bonusu dlatego napisałem 260zł na czysto chociaż powinienem napisać 160zł na czysto plus 100zł bonusu.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
No to widzę że ładne rzeczy odchodzą w bukmacherach. Widać bukmacherzy zaczynają nieczystymi sztuczkami bronić się przed mocnymi (i nie tylko zapewne) graczami. Podejrzewam że nawet jak prześlesz im skand paszportu to i tak wymyślą coś nowego. Ja akurat w buku nie gram ale w innym konkurencyjnym miałem wczoraj niemiłą niespodziankę i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że serwisy świadczące te usługi coraz gorzej podchodzą do swoich klientów.
 
Do góry Bottom