>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Ja też wysłałem wezwanie do zapłaty i w moim przypadku odebrali. Dokładnie w ten wtorek. Generalnie i tak nic to nie zmienia bo odpowiedzi nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Ja też wysłałem wezwanie do zapłaty i w moim przypadku odebrali. Dokładnie w ten wtorek. Generalnie i tak nic to nie zmienia bo odpowiedzi nie będzie.
Jeżeli uważasz że przedsądowne wezwanie do zapłaty spowoduje że buk się ugnie i wypłaci Tobie kasę to jesteś w dużym błędzie. Jedynie jak pójdziesz do sądu to masz dowód na to że polubownie chciałeś rozwiązać sprawę.
Dlatego osoby które nie mają zamiaru się sądzić mogą sobie to darować. Tym bardziej że w tym przypadku mamy do czynienia z firmą bankrutem.
 
Ostatnia edycja:
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Jezeli ktos sie zastanawia czy placic jakiemus zlodziejowi prawnikowi (jeden widzialem krzyknal sobie za takie cos 700 zl xDDD) za napisanie przedsadowego wezwania do zaplaty to odpowiadam.. dajcie sobie z tym spokoj. Sam sobie takie pismo wyrukowalem z neta i im wyslalem. Oczywiscie nikogo w siedzibie pod tym adresem juz nie ma wiec smialo mozecie sobie dac z tym spokoj.

Pokaż załącznik 22573
700 zł to pewnie cena normalnego prawnika w Stolicy, nie wiem czy nazywanie czegoś takiego złodziejstwem. Możesz podesłać link pod post gościa, który oferował 700 zł. Założę się, że prawnik potrafiłby ustalić adres, pod którym przesyłka zostałaby odebrana.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Założę się, że prawnik potrafiłby ustalić adres, pod którym przesyłka zostałaby odebrana.
A to ma jakieś znaczenie i niesie za sobą jakieś skutki prawne? Chyba, że to ustalenie adresu w czymś pomoże?

"Co się dzieje z nieodebranym awizo?


Jeśli adresat nie podejmie przesyłki po drugim awizo, list zostaje zwrócony adresatowi z adnotacją, że nie podjęto go w terminie. Sąd otrzymując zwrócony list, dołącza go do akt sprawy z adnotacją, że został on prawidłowo doręczony (mimo, iż w rzeczywistości adresat nie zapoznał się z jego treścią)."

edit:

https://solidnewezwanie.pl/ za 69zł wysyłają... wszystkie przedsądowe wezwania do zapłaty wyglądają tak samo i mają taki sam cel...

" Przedsądowe wezwanie do zapłaty to pismo windykacyjne, które należy wysłać na zakończenie etapu windykacji polubownej. Wezwanie przedądowe jest ostatnim kołem ratunkowym dla dłużnika przed skierowaniem sprawy na etap postępowania sądowego. "

Stworzenie przewagi w sądzie... jedyne co gwarantuje prawnik w takim przypadku to chyba brak błędów formalnych, nie wiem co więcej 🤷‍♂️

edit2: niektóre ceny tych usług są rzeczywiście wysokie, ale być może chodzi o pismo procesowe a nie przedsądowe wezwanie do zapłaty. Nie znam się na tym i nie chcę nikogo wprowadzić w błąd.
 
Ostatnia edycja:
bodi 70

bodi

Użytkownik
Czy ktoś wie co się w tej chwili dzieje? Ja napisałem pismo przedsądowe do bukmachera oraz skargę do MF.....czy ktoś od kogoś uzyskał jakaś odpowiedź?
 
S 0

staszek1918

Użytkownik
jak we wrzesniu tego roku pisałem ze czekam na wyplate ponad tydzien to mi tu eksperci w głowe pukali aby nie spamowac a to był wtegy poczatek ich konca gdzie sa teraz Ci eksperci co mi pisali nie spamuj itp a ja mówiłem w poprzednich postach ze z nimi sa problemy aby nie grac a teraz to hu...a odzyskacie niestety bo jak od bankruta odzyskać środki no jak best bet najwieksze gowno jakie do tej pory znam umarli śmiercią naturalna ave
 
A 185

adikos

Użytkownik
Każdy buk legalny w Polsce ma gwarancję do prawie 0.5 mln,.tyle że to zapewne nie wystarczy na ich zobowiązania. Plus jest taki że to dopiero pierwszy buk który skorzysta z tego zabezpieczenia.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Panowie lepiej oddać sprawę do kancelarii radcowskiej czy adwokackiej w zależności od kwoty którą firma wam jest winna. te wszystkie para kancelarie prawne to śmiech na sali. Jeśli ktoś chcę i ma większą sumę mogę polecić kogoś kto ma doświadczenie w takich sprawach.
Przy czym od razu zaznaczam, że sens to ma przy kwotach wyższych nich 500 czy 600 zl
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wiecie co to interwencja poselska? odezwijcie się do posła Jońskiego, Szczerby albo Brejzy... napiszcie, że pisowskie ministerstwo finansów przyznaje licencje podejrzanym osobom z wątpliwą reputacją... podajcie link do interplay gdzie jest opisane jak wygląda sytuacja w totolotku... (tak wiem chodzi o bestbet24... ale to ten sam gość to robi a tam jest ładnie opisane jak firmy do bankructwa doprowadzał...) przecież to drugie Amber gold... woda na młyn dla opozycji... albo idźcie z tym do mediów kurde przecież tutaj nikt wam nie pomoże... do sądu i tak będziecie musieli iść...

Interwencja poselska – instrument kontrolny nakładający na instytucje publiczne i jednostki gospodarki niepaństwowej obowiązek udzielenia posłom w terminie 14 dni informacji o stanie sprawy, w której poseł podjął interwencję.
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Nikt nie pomoże a media branżowe też bo czerpią z tych firm korzyści. Tak jak to czy inne forum. Wiec szanse na odzyskanie kasy nawet przez sąd małe.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ok to dajcie sobie z tym spokój :) proponuje zamknąć temat, bo to i tak wszystko bez sensu :)

edit: P pawelsh skoro masz małe szanse na odzyskanie kasy to za ile % wartości sprzedasz swoją wierzytelność? wiesz, że możesz sprzedać ją na giełdzie?
 
nbafantyper 578

nbafantyper

Użytkownik
Ja mam odpowiedz z MF. W skrócie pocałuj nas w dupe. I idz sobie do sądu.
potwierdzam i z tego co udało mi się ustalić wszyscy dzisiaj o godzinie 11:31 dostali identyczną odpowiedź z ministerstwa na zasadzie kopiuj wklej, dlatego pozwolę sobie ją zacytować:

Szanowny Panie,

w odpowiedzi na skargę przesłaną drogą elektroniczną, w której wnosi Pan zastrzeżenia do działalności BestBet Sp. z o.o. posiadającej zezwolenie urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, dotyczące nierealizowania wypłaty wygranych kwot, wyjaśniamy że minister właściwy do spraw finansów publicznych nie rozpatruje skarg i reklamacji w tym zakresie.

Uprzejmie informujemy, że spółki posiadające zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych zobowiązane są prowadzić przedmiotową działalność zgodnie z wymogami określonymi w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 888 ze zm.) i jej przepisami wykonawczymi, udzielonym zezwoleniem, a także regulaminem gier zatwierdzonym przez ministra właściwego do spraw finansów publicznych.

Przepisy ww. ustawy określają elementy, jakie powinien zawierać przedmiotowy regulamin, w tym m.in. zapisy dotyczące warunków i zasad gry, praw i obowiązków uczestników gry, trybu i terminu rozpatrywania reklamacji oraz trybu i terminu zgłaszania roszczeń. Minister właściwy do spraw finansów publicznych przed zatwierdzeniem takiego regulaminu weryfikuje jego zgodność z przepisami ustawy o grach hazardowych.

BestBet Sp. z o.o., jako jedna ze spółek posiadających zezwolenie na urządzanie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, zgodnie z art. 61 ust. 4 ww. ustawy, ma jednocześnie obowiązek udostępnienia regulaminu zakładów wzajemnych, aby zapewnić uczestnikom gier możliwość zapoznania się z jego treścią, natomiast prawem i obowiązkiem potencjalnego gracza jest zapoznanie się z takim regulaminem.

Należy podkreślić, że zgodnie z zapisami zatwierdzonego regulaminu, uczestnikowi gry przysługuje prawo do złożenia reklamacji z tytułu udziału w grze. Niezależnie od uprawnień do wniesienia reklamacji uczestnikowi gry przysługuje również prawo do zgłoszenia roszczenia do sądu powszechnego. Roszczenia związane z udziałem w grze hazardowej przedawniają się z upływem 6 miesięcy od dnia wymagalności. Bieg przedawnienia roszczeń ulega zawieszeniu na okres od dnia wniesienia reklamacji do dnia udzielenia odpowiedzi na reklamację. Właściwy do rozstrzygnięcia sporu jest właściwy miejscowo sąd powszechny. Wszelkie spory miedzy spółką a klientem podlegają jurysdykcji sądów w Polsce.




SEKRETARIAT
Departament Podatku Akcyzowego i Podatku od Gier

tel. +48 (22) 694 39 46
fax +48 (22) 694 45 16
[email protected]
gov.pl/finanse

ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa
i na taką wypocinę trzeba było czekać ponad miesiąc
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Plus dodam,że przez niekompetencje jakiegoś Pisowca w załączniku tej wiadomości jest kilkanaście emaili graczy. Gdzie Rodo?
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wątpie że w takim syfie miał ktoś dziesiątki/setki tysięcy a za 500 zl czy nawet tysiac (a mysle i nawet wiecej) nie oplaca sie wynajmowac adwokata tym bardziej ze pewnosci wygranej nie ma
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Szanowny Panie,

w odpowiedzi na skargę przesłaną drogą elektroniczną, w której wnosi Pan zastrzeżenia do działalności BestBet Sp. z o.o. posiadającej zezwolenie urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, dotyczące nierealizowania wypłaty wygranych kwot, wyjaśniamy że minister właściwy do spraw finansów publicznych nie rozpatruje skarg i reklamacji w tym zakresie.

Uprzejmie informujemy, że spółki posiadające zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych zobowiązane są prowadzić przedmiotową działalność zgodnie z wymogami określonymi w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 888 ze zm.) i jej przepisami wykonawczymi, udzielonym zezwoleniem, a także regulaminem gier zatwierdzonym przez ministra właściwego do spraw finansów publicznych.

Przepisy ww. ustawy określają elementy, jakie powinien zawierać przedmiotowy regulamin, w tym m.in. zapisy dotyczące warunków i zasad gry, praw i obowiązków uczestników gry, trybu i terminu rozpatrywania reklamacji oraz trybu i terminu zgłaszania roszczeń. Minister właściwy do spraw finansów publicznych przed zatwierdzeniem takiego regulaminu weryfikuje jego zgodność z przepisami ustawy o grach hazardowych.

BestBet Sp. z o.o., jako jedna ze spółek posiadających zezwolenie na urządzanie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, zgodnie z art. 61 ust. 4 ww. ustawy, ma jednocześnie obowiązek udostępnienia regulaminu zakładów wzajemnych, aby zapewnić uczestnikom gier możliwość zapoznania się z jego treścią, natomiast prawem i obowiązkiem potencjalnego gracza jest zapoznanie się z takim regulaminem.

Należy podkreślić, że zgodnie z zapisami zatwierdzonego regulaminu, uczestnikowi gry przysługuje prawo do złożenia reklamacji z tytułu udziału w grze. Niezależnie od uprawnień do wniesienia reklamacji uczestnikowi gry przysługuje również prawo do zgłoszenia roszczenia do sądu powszechnego. Roszczenia związane z udziałem w grze hazardowej przedawniają się z upływem 6 miesięcy od dnia wymagalności. Bieg przedawnienia roszczeń ulega zawieszeniu na okres od dnia wniesienia reklamacji do dnia udzielenia odpowiedzi na reklamację. Właściwy do rozstrzygnięcia sporu jest właściwy miejscowo sąd powszechny. Wszelkie spory miedzy spółką a klientem podlegają jurysdykcji sądów w Polsce
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Wiecie co to interwencja poselska? odezwijcie się do posła Jońskiego, Szczerby albo Brejzy... napiszcie, że pisowskie ministerstwo finansów przyznaje licencje podejrzanym osobom z wątpliwą reputacją... podajcie link do interplay gdzie jest opisane jak wygląda sytuacja w totolotku... (tak wiem chodzi o bestbet24... ale to ten sam gość to robi a tam jest ładnie opisane jak firmy do bankructwa doprowadzał...) przecież to drugie Amber gold... woda na młyn dla opozycji... albo idźcie z tym do mediów kurde przecież tutaj nikt wam nie pomoże... do sądu i tak będziecie musieli iść...

Interwencja poselska – instrument kontrolny nakładający na instytucje publiczne i jednostki gospodarki niepaństwowej obowiązek udzielenia posłom w terminie 14 dni informacji o stanie sprawy, w której poseł podjął interwencję.
W jaki sposób sie to zgłasza? Tu jest kwestia dawania licencji bankrutowi + brak przestrzegania RODO przez MF.
 
Do góry Bottom