>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

R 170

r.federer

Użytkownik
Już więcej do żadnego polskiego gówna nie wpłacę, już wolę grać na ruskich z licencją na jakiejś wyspie i bez podatku, nie padają z dnia na dzień a tu legalny Buk i teraz walczyć nie wiadomo z kim o swoje $
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Już więcej do żadnego polskiego gówna nie wpłacę, już wolę grać na ruskich z licencją na jakiejś wyspie i bez podatku, nie padają z dnia na dzień a tu legalny Buk i teraz walczyć nie wiadomo z kim o swoje $
Spokojnie. Najwięksi i działający w kilku krajach jak sts, fortuna czy superbet są bezpieczni. A na przykładzie bestbet24 będziemy mieli odpowiedź jak zadziała polskie prawo. Sam jestem ciekawy. Tym bardziej że kilka kolejnych "krzaków" na prostej drodze do powtórzenia ich losu.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Jak się zawiną to w cywilizowany sposób, a nie jak ci oszuści do ostatniego dnia przyjmowali depozyty i zakłady których potem nie rozliczali.
totolotek w cywilizowany sposób udostępnił dane graczy innym osobom, nie ponosząc żadnych konsekwencji i zamiatając sprawę pod dywan. Nie wiem co oni mają z cywilizacją wspólnego.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Czyli co w razie niewypłacalności państwo daje prawie 0.5 mln , ciekawe co w przypadku większych zobowiązań, pewnie zostaje bujanie się po sądach, co w polskich realiach może trwać latami.
 
R 170

r.federer

Użytkownik
totolotek w cywilizowany sposób udostępnił dane graczy innym osobom, nie ponosząc żadnych konsekwencji i zamiatając sprawę pod dywan. Nie wiem co oni mają z cywilizacją wspólnego.
Teraz doczytałem że totolotek jest powiązany z bestbet24, nigdy bym nie przepuszczał że totolotek wpadnie w takie ręce.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Teraz doczytałem że totolotek jest powiązany z bestbet24, nigdy bym nie przepuszczał że totolotek wpadnie w takie ręce.
gość (Kamil Kliniewski) był słupem bwina i w ich imieniu przejmował totolotka. Sprawa toczy się od 2018r. nie chciał oddać potem spółki, która w 3 lata zrobiła 100 milionów strat netto... w linku poniżej wszystko ładnie opisane:

 
R 170

r.federer

Użytkownik
gość (Kamil Kliniewski) był słupem bwina i w ich imieniu przejmował totolotka. Sprawa toczy się od 2018r. nie chciał oddać potem spółki, która w 3 lata zrobiła 100 milionów strat netto... w linku poniżej wszystko ładnie opisane:

No to ładnie Ministerstwo finansów działa wydając pozwolenia bankrutom.
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Bukmacher na dłuższą metę teoretycznie powinien być na plusie. Jakim cudem bukmaker mógł zbankrutować? Pomijając nawet koszty pracowników, analityków etc. i tak powinni mieć zysku z zakładów.

Ja tam przestałem do nich wplacać jak na 200 pln wypłaty przyszło mi czekac ponad tydzień
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Bukmacher na dłuższą metę teoretycznie powinien być na plusie. Jakim cudem bukmaker mógł zbankrutować? Pomijając nawet koszty pracowników, analityków etc. i tak powinni mieć zysku z zakładów.

Ja tam przestałem do nich wplacać jak na 200 pln wypłaty przyszło mi czekac ponad tydzień
Poczytaj sobie więcej na ten temat. Koszty prowadzenia firmy bukmacherskiej w Polsce są ogromne. Zarabia tylko kilku największych graczy. Reszta, zwłaszcza tych bestbetopodobnych jest grubo na minusie i prędzej czy później spotka ich taki sam los.
 
psychol32 424,5K

psychol32

Użytkownik
Gdyby tak było to by w ostatnich latach nie powstawały jak grzyby po deszczu. Nikt nie zakłada firmy która będzie przynosiła straty.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Lidle i Biedronki tez ciagle same straty wykazuja albo znikomy zysk. To sie nazywa kreatywna ksiegowosc. Im mniej wykazesz zysku i im wiecej wrzucisz sobie w koszty prowadzenia dzialanosci tym zaplacisz mniejszy podatek. Te kilka najwiekszych firm ktore maja najwieksze zyski wykazuja je bo juz ich ksiegowi nie maja innych pomyslow jak je jeszcze bardziej zbic.
 
Do góry Bottom