>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bestbet cashback do 568 zł 15-16.01 2022r.

S 14,9K

sebek1997

Użytkownik
Ciekawy bonus na weekend dla wszystkich oferuje nam bestbet. W razie niepowielania obrót 2x

Wykorzystałeś już bonus powitalny? My nie zapominamy o stałych klientach.

1. Zrób w weekend 15-16.01 depozyt na minimum 50PLN
2. Zagraj kupon na min. 3 zdarzenia z kursami min. 1.25
3. Jeśli nie trafisz to zgłoś się na chat, a my oddamy ci pieniądze

Zwrotowi podlega suma przeznaczona na zakład bez podatku od stawki. Aby uzyskać maksymalny cashback obstaw swój kupon za 568 zł i jak nie trafisz oddamy ci 500 zł.

5D4E5F36-8499-46ED-B4EB-216D11DFB227.png
 
A 37,9K

ar0nek

Użytkownik
Napisalem do nich na czat. Poprawiają ten bonus, za 15min maja się pojawić ostateczne warunki:) regulamin wyświetla się z powitalnego
 
S 14,9K

sebek1997

Użytkownik
Napisalem do nich na czat. Poprawiają ten bonus, za 15min maja się pojawić ostateczne warunki:) regulamin wyświetla się z powitalnego
Tak wiem, bo też pisałem do nich w tej sprawie i regulamin był z bonusu powitalnego. Minimum 3 zdarzenia po @1.25 to się nic nie zmienia, ale poczekam na prawidłowy regulamin.
 
A 37,9K

ar0nek

Użytkownik
I taka super promka , ze po przegranym kuponie dzis anulowali mi ten cashback 500zl. Także kolejny minus i juz odpuszczam sobie tego śmieciowego bukmachera. Jedno konto mam, a oni mi o jakimś nadużycie piszą.
Screenshot_20220117-141831_Chrome.jpg
 
L 0

LeopoldCh

Użytkownik
Czy dobrze widzę, że warunki promocji powitalnej zostały zmienione i teraz zamiast cashbacku do 1000 zł można otrzymać do 750 jednocześnie z wymogiem obrotu freebeta po kursie 1,7 (wcześniej takiego wymogu związanego z konkretnym kursem nie było). Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
X 24,4K

xoli20

Użytkownik
Faktycznie tak zmienili. Ale cashback chyba nadal jest zwykłym bonusem, nigdzie nie widzę info o tym że to freebet
 
A 37,9K

ar0nek

Użytkownik
Czy dobrze widzę, że warunki promocji powitalnej zostały zmienione i teraz zamiast cashbacku do 1000 zł można otrzymać do 750 jednocześnie z wymogiem obrotu freebeta po kursie 1,7 (wcześniej takiego wymogu związanego z konkretnym kursem nie było). Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Z góry dzięki za odpowiedź.
Tak. Promka juz zmieniona
 
Do góry Bottom