>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bergkampos typuje

bergkampos 0

bergkampos

Użytkownik
Witam Wszystkich serdecznie.
Postanowiłem założyć własny temat w którym przedstawię Wam sposób mojej gry. Polega on na graniu all in za całość poprzednio wygranego kuponu i osiągniecie wygranej na poziomie 45000 - 50000 zł , pod odliczeniu podatku kwota pomniejszy się.
Zamierzam grać u bukmacherów naziemnych: Toto-mix ,eFortuna,STS,Milenium.

Oto plan gry:

Inwestujemy w miesiącu max 80 zł. Przegrany kupon na poszczególnym z etapów powoduje rozpoczęcie serii miesięcznej od początku ze stawką 10 zł. Gramy metodą ALL IN.

Liczba granych kuponów w miesiącu : 5-8 kuponów
Liczba wydarzeń na kuponie : max 3 wydarzenia
Wypłata z kuponu przy odciągnięciu podatku 10% *45 000 = 41 000 zł

Symulacja stawek i wygranych dla poszczególnego kursu i liczby kuponów:

ako 2,90 dla 8 kuponów:
10 -&gt; 29
29 -&gt; 84,10
84,10 -&gt; 243,80
243,80 -&gt; 707,20
707,20 -&gt; 2051,10
2051,10 -&gt; 5948
5948 -&gt; 17249
17249 -&gt; 50 000 zł

ako 3,35 dla 7 kuponów:
10 -&gt; 33,50
33,50 -&gt; 112,20
112,20 -&gt; 375,95
375,95 -&gt; 1259,40
1259,40 -&gt; 4219
4219 -&gt; 14133,90
14133,90 -&gt; 47348,80 zł

ako 4,10 dla 6 kuponów:
10 -&gt; 41
41 -&gt; 168,10
168,10 -&gt; 689,20
689,20 -&gt; 2825,70
2825,70 -&gt; 11585,60
11585,60 -&gt; 47500 zł

ako 5,40 dla 5 kuponów:
10 -&gt; 54
54 -&gt; 291,60
291,60 -&gt; 1574,60
1574,60 -&gt; 8503
8503 -&gt; 45900 zł

Planuje grać 1 kupon w tygodniu i 1 w weekend.Wiadomo,że nie zawsze się da dlatego też by nie grać na siłę będę próbował odpuścić kosztem lepszego kursu w kolejnym kuponie jeśli będzie taka możliwość.
Warto zwrócić uwagę iż przy kwocie 2280 jest odliczany podatek od kuponu dlatego też przy wygranej na którymś z progów ok. 2000 zł zaleca się grę u bukmachera u którego potencjalnie wygrany kupon odbieramy.
Postanowiłem spróbować takiego rozwiązania w związku z sytuacją , że zdarzyło się wcześniej trafiać seriami.
Nawet po 6 kuponach przegranych z rzędu 2 ostatnie trafione zapewniają nam zwrot całego wkładu w miesiącu.

Jak to wszystko wyjdzie okaże się.

Będę podawał kupony wraz z krótkimi przemyśleniami odnośnie typów.

Zachęcam do częstych odwiedzin tematu.
 
bergkampos 0

bergkampos

Użytkownik
1 || Vasek Pospisil - James Ward , Ward +3,5 gema @ 2,00 ✅
2 || Andy Murray - Andreas Seppi , Seppi +8,5 gema @ 1,66
✅

10 -&gt; 29,22 zł Fortuna

W pierwszym spotkaniu wydaje mi się, że Brytyjczyk może ten mecz spokojnie wygrać. Wybrałem jednak handicap gemowy w razie gdyby mecz był na styku. Oglądałem mecz Warda z Veselym i zaimponował mi. Nie dość, że świetnie serwował to doskonale mijał przy siatce Czecha. Wielu obserwatorów uważa, że gra turniej życia. Mimo 28 lat nie był choć przez chwilę w pierwszej setce rankingowej. Wiadomo, że na trawie Vasek czuje się dobrze jednak chyba nie jest w pełni formy. Nie miałem okazji oglądać jego pojedynków na Wimbledonie tegorocznym ale statystyki sugerują , że opiera się na serwisie . Około 20 asów na mecz , ale na wymianie odkąd pamiętam to nic specjalnego. Jeśli Ward zagra choć 3/4 tego co z Veselym to według mnie wygra ten mecz. Przed własną publiką zawsze gra się lepiej.

W pojedynku Murraya z Seppim faworyt oczywisty.Wiadomo , że obaj świetnie grają na tej nawierzchni. Murray w tym sezonie dużo grał na cegle , pierwsze 2 rundy gładko poszły na Wimbledonie i myślę,że i czas na to i przeciwnik odpowiedni by pojawiły się lekkie problemy. Seppi ma duże umiejętności, jest co prawda po 5 setowym pojedynku z Coriciem ale mecz był 2 dni temu więc spokojnie zdążył się zregenerować. Handicap wydaje mi się bardzo wysoki.Ciężko mi sobie wyobrazić sytuację by Murray aż tak zniszczył Włocha.Z Kukushkinem wygrał różnicą 5 gemów , 12-tu z Haase . Według mnie Seppi powinien tu seta urwać i trochę postraszyć Szkota. Według mnie pokryje ten handicap.
 
bergkampos 0

bergkampos

Użytkownik
1 || Stan Wawrinka - Richard Gasquet, Wawrinka -3,5 gema @ 1,80 ⛔
2 || Gilles Simon - Roger Federer , Simon +6,5 gema @ 1,91 ⛔


29 -&gt; 87,78 zł STS

Jutro dwa szwajcarsko-francuskie pojedynki w ćwierćfinałach mężczyzn.

Wawrinka pod wodzą Normana dojrzał i gra kapitalny tenis . Na dobre zagościł w czołówce. Turniej gra solidnie a najlepsze chyba dopiero przed nim. Gasquet też bardzo dobrze jednak z Kyrgiosem już zaczęło to nieco szwankować . Można było zamknąć mecz w 3 setach a o mały włos byłby 5 set i możliwe, że Rysia byśmy już nie zobaczyli w turnieju. Wawrinka dysponuje lepszym serwisem i szybciej przejmuje inicjatywę w wymianie. Gasquet świetnie gra kątowo i urozmaicony tenis jaki potrafi grać jednak na Wawrinke to wciąż za mało. W karierze grali ze sobą , były to zacięte boje ale teraz Wawrinka to zupełnie inny gracz o co najmniej klasę lepszy niż kiedyś i taki rywal jak Gasquet powinien dla niego stanowić przeszkodę w maksymalnie 2 setach.

Gill Simon gra to co potrafi. Zabójczo skuteczny jak narazie i gra bardzo cierpliwie. Roger pozamiatał Bautiste w poprzedniej dość szybko jednak nie sugerowałbym się tym wynikiem. Co prawda trawa to królestwo Rogera jednak na tak długim dystansie meczu będą przestoje także z jego strony. Simon z pewnością będzie dążył do długich wyniszczających wymian, Rogerowi będzie to bardzo nie na rękę. Jeśli Simon utrzyma dyspozycje z poprzednich meczy to jest poważnym kandydatem do zwycięstwa w tym meczu. Jeśli to się nie uda z pewnością powalczy. Trudno mi uwierzyć w egzekucje ze strony Rogera tym bardziej, że gra on bardzo ekonomicznie.
 
bergkampos 0

bergkampos

Użytkownik
1 || Garbine Muguruza – Agniesza Radwańska, over 2,5 seta @ 2,15 ✅
2 || Andy Murray - Roger Federer , Murray win @ 1,80 ⛔
3 || Novak Djoković - Richard Gasquet, Gasquet +7,5 gema @ 1,70 ✅

10 -&gt; 57,90 STS


Mecz Agi zapowiada się na zacięty. Spodziewam się podobnego przebiegu co w pojedynku z Keys. Muguruza ma argumenty by wygrać i według mnie zdecydują niuanse w decydującym secie. Wydaje mi się , że będzie to wyrównane widowisko. Muguguruza też nie powinna trafiać wszystkiego przez cały mecz, Aga będzie rotować zagraniami i wygra ta, która będzie bardziej regularna i cierpliwa w kluczowych momentach.

Roger gra bardzo dobrze jednak teraz trafia na faworyta do zwycięstwa w turnieju - takie jest moje zdanie. Murray to już jest gracz kompletny. Według mnie jest w stanie zneutralizować lub w znacznym stopniu ograniczyć argumenty Rogera na wymianie. Samym serwisem Roger tego nie pociągnie według mnie. Szwajcar widać wierzy w triumf i narazie masakrował wszystkich rywali. Murray bez fajerwerków, ale to jest właśnie mecz w którym udowodni swoje możliwości. Niewykluczone , że tutaj będzie nawet 5 setów , ale ja stawiam na Szkota bo kondycyjnie lepiej wytrzyma trudy tego pojedynku.

Djoković jest faworytem to zrozumiałe. Gra przyzwoicie, ale to nie jest jego najwyższa forma. Gasquet gra turniej życia chyba i jest w stanie się przeciwstawić. Pomyliłem się co do niego w meczu z Wawrinką - poprostu nie spodziewałem się, że w kluczowych momentach sprosta wyzwaniu. To świadczy o tym iż - jest w pełni zdrów, jest w formie i wkońcu pokazuje swój potencjał. Niech zagra to co z Wawrinką a naprawdę Serb będzie w nielada tarapatach.
 
Do góry Bottom