>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Benfica (0-0) Barcelona 28.03.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:eff39fa544]
[/center:eff39fa544]

Kursy by BAW 4,40 3,20 1,80

Analiza: Benfica, która zrobiła niespodzianke eliminując Liverpool z Ligi Mostrzów trafiła w ćwierćfinale na zdecydowanego faworyta rozgrywek Barcelone. Benfica ostatnio w całkime niezłej formie: 4-1-1 i ostatnie 3 mecze u siebie: 2-1-0. Barcelona też jest ostatnio w dobrej formie: 4-1-1 i ostanie 3 mecze na wyjeździe: 1-1-1. Barca prawdopodobnie zagra bez Messiego, ale ja jednak postawiłnym w tym meczu na Barcelone, która ma w tym sezonie zamiar zdobyć Puchar LM ;)

Mój typ: 2
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja dalem na jednym kuponie 2 a na drugim X2 czyli nie jestem zawiedziony z wynikuy bardzo ???? Mysle ze Barca mogla to wygrac no ale sama gra sie nie wygrywa tylko bramkami.
 
B 0

baldhead

Użytkownik
ja dalem 2 pewnie jak wiekszosc ale co z tego, remis jestem zawiedziony. pewnie w rewanzu wygra zobaczymy w sobote mecz z realem. do zobaczenia na rewanzu moj typ
Barcelona - Benfica 1
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Pewnie ze u siebie wygraja.Ale szkoda ze nie wygrali tego spotkania a powinni wygrac spokojnie tyle co mieli sytuacji.A jeszcze Eto&#39;o mial taka setke ....szkoda ze nie wykorzystal.Ale sadze ze Barca ogolnie przejdzie spokonie do polfinalu :wink:
 
D 0

darek

Forum VIP
Pewnie ze u siebie wygraja.Ale szkoda ze nie wygrali tego spotkania a powinni wygrac spokojnie tyle co mieli sytuacji.A jeszcze Eto&#39;o mial taka setke ....szkoda ze nie wykorzystal.Ale sadze ze Barca ogolnie przejdzie spokonie do polfinalu Wink
Barcelona nie strzeliła gola w tym meczu bo nie potrafiła, a Benficę pokrzywdził sędzia, mógł podyktować CONAJMNIEJ ten 1 karny, ech...
 
K 0

kapi1

Użytkownik
zgadzam sie z Darkiem sedzia pokrzywdzil pilkarzy Benfiki byly dwie reki w polu karnym(jesli nie wiecej) a on nawet jednej nie zauwazyl.ale na rewanz stawiam singiela na Barcelone 20zł musza wygrac jesli chca przejsc dalej&gt; :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom