>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Benek_23

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Towarzyski, 11:30
Mel. Heart vs Adelaide Utd. o2.5, 1.62 Ub 2/5 ✅ 1:2 ;)
Ciekawy mecz w Melbourne. Faworytem jest Adelaide, który porobił kilka ciekawych transferów. Gospodarze słabsza kadra to na pewno. Ostatnio pozyskali doświadczonego Garcię z Hull City i doświadczenie z angielskich boisk to jedyny atut nowo pozyskanego napastnika. Goście w pełnym składzie, gospodarze również. Poza tym na stadionie Serc powinno się pojawić trochę fanów, ponieważ wstęp jest za darmo. Oba zespoły powinny zaprezentować się z jak najlepszej strony i over, bts powinny siąść spokojnie. 1x2 do odpuszczenia, bo kurs 1.70 na gości za niski, a na Melbourne jakoś nie opłaca się stawiać.
Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Towarzyski, 12:00
Adelaide Utd. vs CCM o2.5, 1.50 Bwin 3/5 i 1, 2.40 Bwin 1/5
Adelaide lepsze wzmocnienia, mniej strat. Goście wręcz przeciwnie. Już faza przygotowawcza do sezonu na najwyższym poziomie - liga startuje za nieco ponad 3 tygodnie. CCM praktycznie bez spotkań towarzyskich, a Adelaide po kilku ciężkich przeprawach. W ostatnim czasie pokonali takie zespoły jak Brisbane Roar 6:2 czy Sydney FC (jeszcze bez Del Piero). Roar zagrał w najsilniejszym składzie. Dziś oba zespoły w najsilniejszych składach. IMO CCM miało w ub. sezonie więcej szczęścia i stąd te wyniki, tym razem osłabienia są po transferach i będzie to widać ;)
Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide Utd. vs. WSW 1, 1.72 Unibet 1.5/5 ✅ 1:0
Gospodarze to zespół dużo silniejszy. Do kadry Kosminy wracają: Fyfe, Barbiero, van Dijk i McKain. Zagrali świetny mecz z nową drużyną Heskeya - Newcastle. WSW ma wąską kadrę, póki co jest to zbyt niski potencjał jak na A-League. Sukcesem dla nich jest remis w debiucie z CCM, który w zeszłym sezonie grał świetnie. Tym razem szczęście nie pomoże, bo zespół United jest silniejszy i jest dużo mocniejszy. Kursy lecą w 10bet 1.59...
Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sydney vs. Perth o2.5, 2.06 Pinn 1/5 ✅ 2:1
Kurs przesada. W Perth zagra Smeltz najlepszy ich snajper. Będzie to jego drugi występ, leczył kontuzję. Sydney ma słabiutką defensywę, ale w napadzie bryluje Del Piero, widać klasę tego zawodnika i różnicę jaką przedstawia w porównaniu z kopaczami A-League. To samo z resztą robi Heskey w ekipie Jetsów. W zeszłym sezonie w ostatnim meczu było tu 2:1. Sądzę, że teraz będzie co najmniej taki sam wynik.
Do 7ej rano.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
12:45 S-League, sorry, że tak późno, ale dopiero coś doczytałem:
Geylang vs. Armed Forces 1x, 2.20 Bwin 1/5 ✅ 3:0 ;)
IMO przesadzony kurs. Goście już pozycji nie zmienią, Geylang może wskoczyć o pozycje wyżej. Poza tym gospodarze bez porażki u siebie od 6 spotkań (5 wygrali). Goście zdobyli puchar Singapuru w niedzielę, radość ogromna i to im wystarczy. Dzisiaj mają pograć rezerwy... Warto :!:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
St. Truidense vs. Eupen x2, 1.93 Marathon 1/5 ✅ 1:1
Spojrzałem na kursy i szok. Oba zespoły zaczęły grać i prezentują aktualnie podobną formę. Eupen wygląda jednak lepiej kadrowo. Zagrali świetny mecz z Westerlo gdzie ich zmiażdżyli. x2 to dla mnie dzisiaj bet wieczoru na to spotkanie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Heist vs. St. Niklaas x2, 2.06 Marathon 1/5 ✅ 1:2
Kurs to kosmos :!: Spodziewam się wyrównanej batalii. Z moich źródeł wynika, że goście dzisiaj zagrają dość silną kadrą. Kiedyś muszą przełamać serię, a czemu by nie z tak chimerycznym zespołem jakim jest Heist? Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
St. Niklaas vs. Westerlo 2, 1.70 Paf 1/5 ✅ gładko
Ok gospodarze wygrali ostatnio, ale Westerlo jest dużo silniejsze. Goście w małym kryzysie, dzisiaj jednak powinni już spokojnie podołać.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oostende vs. St. Truidense o2.5, 2.05 B365 1/5 ⛔
Ok pogoda jest średnia i mało efektywna względem bramek. Oba zespoł są jednak mocno ofensywne i stąd też uważam, że kurs jest mocno przesadzony :!:
Polecam lekko.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Eupen vs. St. Niklaas o2.5, 1.91 Pinn 1/5 ⛔ 2:0 - za późno zaczęli
Kurs zawyżony. Ok. 1.70 się spodziewałem. Dwa różne zespoły, niemniej grające na wysokim poziomie ostatnio. Goście walczą ponownie o utrzymanie. Eupen o baraże o awans. Warto.
Dziś, 20:00
Już mam więcej czasu. Być może jutro napiszę o zmianach.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Melbourne Heart vs. Adelaide Utd. 2 (DNB), 3.00 B365 1/10 ✅ 0:2
Spoko ja rozumiem. The Reds bez formy, Serca walczą o awans. Jednak Adelaide ma ogromny potencjał. Zmiana trenera powinna zacząć przynosić skutki, a rywal jest z tej niższej półki. Dla mnie to ogromne value!
9:30 (poniedziałek).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Yeovil vs. Swindon o2.5, 2.10 Pinn 0.5/10 ⛔ 0:2
Gospodarze w niemal pełnym składzie. Kapitan McAllister zagra mimo spekulacji. Goście osłabieni, powołani zostaną kopacze z drużyny U-21 (w dodatku bez najlepszego Thompsona, który zagra w reprze Walii). Trener Yeovil prosi o wsparcie, ponieważ będzie to dla nich najważniejszy mecz w sezonie. Walka o awans z obu stron. Pierwszy mecz na korzyść Swindon 4:1. Dzisiaj ponownie spodziewam się wielu goli. Chciałem grać na gospodarzy, ale League One w typowaniu 1x2 mnie odstrasza. Kurs na over to dla mnie value i polecam po lekkiej stawce.
20:45 19.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Borinage vs. St. Niklaas x2, 2.22 Unibet 1/10 ✅ 1:1
Gospodarze z małą kasą, nie ma raczej szans na JPL. Goście walczą o utrzymanie. Spore spadki. Wciąż jednak value.
Mecz za 10 min. :!:
E: Niestety przełożyli.
E2: Jednak grają xD
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Chicago vs. Chivas x2, 2.00 Unibet 1/10 ✅ 1:4 izi
Gospodarze bez podstawowego bramkarza (Johnsona) oraz pomocnika (Lindpere). Wyjechali na mecze reprezentacji. Chicago poza tym n razie się mota, a Chivas gra zupełnie przyzwoicie. Kursy spadają. Biorę.
24.03 22:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Woodlands vs. Albirex 1x, 2.25 Bet365 1/10 ✅ 2:1
Value. Początek sezonu. Albirex wszystko wygrywa. Woodlands to jednak nie są pachołki do lania. Ponadto Albirex wszystko ostatnio wygrywa z Woodlandsem. Dzisiaj powinno dojść do przełamania dwóch serii. Kurs to perełka jak na S-League. Osobiście pograłem jeszcze 0.2/10 na wygraną gospodarzy.
12:30 26.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Geylang vs. Hougang 2 (DNB), 2.15 SB 2/10 ⛔ 2:0 wpadeczka

Kurs ponownie value. Betsson czy Betsyf normalne kursy. SB zaspał. Hougang jest zespołem silniejszym. Potrzebują punktów, bo start na razie słabiutko, a mają potencjał by walczyć o czołowe miejsca. Geylang jak Geylang, przeciętniak, aczkolwiek nie można ich lekceważyć.

12:30 27.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bruksela vs. St. Niklaas x2, 1.67 B365 2/10 ⛔ 1:0 (83 min.)
Walka o utrzymanie wre. Idę mocno w ten mecz. IMO warto i to bardzo. W St. Niklaas jak zwykle spięcie na maksymalnym poziomie. Kadra pełna. Ja to biorę w ciemno.
20:00 27.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Brisbane vs. Sydney o2.5, 1.65 Pinn 2/10 ✅ 3:1

Mecz o być albo nie być. Kto wygrywa ten awansuje dalej. Mecz będzie otwarty i zapowiada się kanonada imo.

10:00 28.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Warriors vs. Young Lions o2.5, 1.60 Marathon 2/10 ✅ 3:0
Kurs dobry. YL fatalny sezon, Warriors też. Oba zespoły fatalne defensywy, a napad na przeciętnym poziomie. Powinni się dzisiaj nastrzelać. Ponadto ostatnio coś underowo w S-League. Dzisiaj powinno się to przełamać. Dwie najgorsze drużyny. H2H na korzyść betu. Na LIVE warto będzie coś pograć w stronę YL, bo seria musi się skończyć, a też nie są zespołem, który ma kadrę aż tak słabą jak to niby wygląda.
28.03 12:30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom