>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bellator 144: Halsey vs. Carvalho

Status
Zamknięty.
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA


Data: 23.10.2015
Miejsce: Mohegan Sun Arena, Uncasville – USA
Walka o tytuł wagi średniej
Brandon Halsey vs. Rafael Carvalho
Brennan Ward vs. Dennis Olson
Isao Kobayashi vs. Goiti Yamauchi
Michael Page vs. Charlie Ontiveros
Walki wstępne
Matt Bessette vs. Kevin Roddy
Matt Secor vs. Jeremie Holloway
Pete Rogers vs. Marius Enache
Kin Moy vs. Walter Smith Cotito
Billy Giovanella vs. Brandon Polcare
Keenan Raymond vs. Damien Trites
Sam Watford vs. TJ Hepburn
Ilya Kotau vs. Kemran Lachinov
Kevin Haley vs. Mike Zichelle

Zapraszam do dyskusji na temat gali.​
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Michael Page✅ + Brennan Ward ✅+ Brandon Halsey⛔???? = 1.20 AKO Bah⛔

Może i kurs śmieszny i nie warty ryzyka, ale ja tam próbuję. Każdy ma swój rozum i zdecyduje czy zagrać. Buki na chwile obecną dają nam 3 walki do wytypowania, a ja zrobiłem sobie z nich tripelka.
Anglik został opisany prze ze mnie przy okazji Bellatora 140 klik. Jego obecny rywal? Jakiś słabeusz z rekordem 6-3.
Brennan Ward utytułowany zapaśnik który ma cios w łapie. Kontra Dennis Olson który ostatnio wyłapał ładne KO od Daley&#39;a. Do tego wirtuozem parteru to on nie jest, a i zawodnicy na jego rozkładzie są wątpliwych umiejętności.
Brandon Halsey może i ostatnio miał problemy z wagą, ale Grove&#39;a odprawił koncertowo, zresztą co tu mówić mistrz (ale bez pasa). Zapaśnik z tytułami trenujący kickboxing. Odprawiał z kwitkiem Shlemenko, Cooper&#39;a, Grove&#39;a. Teraz dostaje ziomka, który zasłynął tym że wygrał z Joe Schilling. Fakt jest groźny w stójce i jest większy, ale nie ma co kombinować Amerykaniec sprowadza do parteru i tam wykręca rywala.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Page ✅ + Kobayashi ⛔ = 2.54 @unibet ⛔

Kursy na tą galę fatalne i nie ma co nawet tutaj szarżować, ale jeden dobry bet się ulągł ???? Zaczynając od Page&#39;a: jest to w tej chwili chyba najbardziej utalentowany fighter tej organizacji, ale niestety po raz kolejny dostaje mocno przeciętnego rywala jakim jest Charlie Ontiveros. Kto oglądał pojedynki MVP to wie jak to wygląda, stójka ala Anderson Silva, mega nieprzewidywalny. Poza tym niewielka przewaga wzrostu, spora przewaga zasięgu na korzyść Anglika. Page skończy to przed czasem. W drugim pojedynku w kategorii piórkowej kandydat do walki wieczoru - Yamauchi vs. Kobayashi. Walka typowo 50/50, Kobayashi debiutuje w Ameryce, gdzie podjął treningi, na wadze wyglądał bardzo dobrze, pewny siebie, nie bez powodu UFC chciało mieć go w swoich szeregach. Yamauchi niby wyższy 5 cm ale na wadze tego zupełnie nie widać, jego główną bronią będzie BJJ, jeśli nie wyciągnie poddania to moim zdaniem przegra to przez decyzję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom