>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Belgia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

scorpio82 447,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia Jupiler League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Club Brugge - KV Mechelen
Typ: Club Brugge
Kurs: 1.40
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Inauguracja ligi również w Belgii i na początek rywalizacja pomiędzy obrońcą tytułu z 8 zespołem poprzednich rozgrywek i w którym typuję zwycięstwo gospodarzy. Club Brugge na początek rozgrywek przegrali w meczu o superpuchar z Royale Union ale już w tym meczu pokazali że potrafią zdominować głównego rywala do mistrzostwa. Dziś duża szansa aby nowy sezon ligowy rozpocząć od zwycięstwa ponieważ Club Brugge na własnym stadionie prezentują się bardzo dobrze i z ostatnich 20 meczy przegrali tylko 2. Patrząc na historię meczy bezpośrednich gospodarze wyglądają dużo lepiej i nie przegrali żadnego z 5 ostatnich meczy tracąc w nich tylko 1 bramkę.
 
scorpio82 447,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia Jupiler League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht - St.Truiden
Typ: Anderlecht
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W sobotę pozostaje w Belgii i dziś zaprosz ę na stadion 3 zespołu poprzedniego sezonu i mecz w którym zmierzą się Anderlecht z St. Truiden. Anderlecht po bardzo dobrym poprzednim sezonie gdzie tylko 4 punkty dzieliły od tytułu mistrzowskiego w nowych rozgrywkach będzie stawiany wśród głównych faworytów. Ja liczę na dobry początek w ich wykonaniu ponieważ mecze przygotowawcze i 5 zwycięstw w 6 meczach potwierdziły dobrą formę a dziś rywalem zespół z którym wygrali 4 ostatnie mecze bezpośrednie.
 
kubabrenner 257,7K

kubabrenner

Użytkownik
Club Brugge - KV Mechelen
Typ: Club Brugge lub remis + przedział goli [2-5]
Kurs: 1.43 (fortuna)


Słaba dziś oferta, ale wpadł mi w oko taki bet builder. Brugge u siebie jest bardzo solidne, na 20 ostatnich spotkań w zeszłym sezonie na swoim boisku przegrali tylko raz. W sezonie zasadniczym na 30 meczów aż 25 z nich zakończyli overem 1.5. Jednak over 5.5 w tym roku przebili tylko raz - 30 stycznia remisem 3-3 z Kortrijk. KV Mechelen sparingi mocno w kratkę, rozegrali 6 meczów z czego wygrali 3, 1 remis i 2 porażki. Warto jednak wspomnieć, że te wygrane były z Beerschot i dwiema belgijskimi ekipa z niższych lig. Brugge natomiast wzięło sobie na sparing takie ekipy jak Norwich, PSV czy AEK, z czego 2 mecze wygrali i 1 przegrali. Dodatkowo zagrali 2 mecze ze słabszymi belgijskimi zespołami - obydwa zakończone remisami. Typ gram w oparciu o to, że Brugge u siebie nie przegrywa, te 2 gole na ich boisku w dużej mierze padają, ale Mechelen nie są aż takimi chłopcami do bicia, żeby dostać dziś jakieś 6-0. Pierwszy mecz sezonu, Brugge w tym roku jasno mówi że idzie po mistrza, także dobry stary i 3 punkty na wejściu są obowiązkiem. Nie spodziewam się jednak wielu goli bo CB to już nie ta ekipa co 2/3 sezony temu, gdzie często zdarzały im się wysokie overy, raczej zachowawcza gra i pewne 3 punkty, dziś spodziewam się czegoś w stylu 2-0 lub 2-1, a w razie 1-1 typ też będzie zielony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1060
W 203,8K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Belgia - Jupiler League
Godzina: 18:15
Spotkanie: KVC Westerlo - Royale Union Saint Gilloise
Typ: 1
Kurs: 3,45
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Spotkanie 3 kolejki ligi belgijskiej. Gospodarze tego meczu niespodziewanie bardzo dobrze wystartowali w tym sezonie i po 2 meczach mają 2 wygrane u siebie z Cercle Brugge 3-0 i na wyjeździe z Mechelen 4-2. Westerlo jak widać dobrze przygotowane do nowego sezonu, dobrze w niego weszli i myślę, że pewność siebie i morale w drużynie po tych 2 pierwszych kolejkach na wysokim poziomie i na ten moment będzie to trudny rywal dla każdej ekipy w Belgii. Ich rywal po 2 kolejkach ma na koncie remis na wyjeździe z Dender 0-0 i wygraną u siebie z Beerschot 3-1. Po kursach widać, że buki jeszcze nie doceniaj tego początku sezonu w wykonaniu gospodarzy i mogą się tutaj sparzyć. Owszem to Union St. Gilloise jest faworytem tego spotkania ale nie aż takim jak wskazywałyby kursy. Trzeba pamiętać, że oni grali w tygodniu (w środę) wyjazdowy mecz w Pradze ze Slavią w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów, który przegrali 1-3. Teraz rewanż odbędzie się w najbliższy wtorek i myślę, że to na tym meczu teraz w klubie najbardziej się skupiają. W lidze ewentualne straty można odrobić później a z eliminacji LM jak się odpadnie to już się tego nie odrobi. Slavia ma dobrą zaliczkę i Union będzie musiał od początku narzucić swoje tempo swój styl gry aby odrobić tą stratę a to będzie kosztowało wiele sił. W tym meczu myślę, że trener da odpocząć kilku podstawowym graczom i porotuje nieco składem a w takim przypadku szanse na wygranie gospodarzy są większe. Westerlo bardzo dobrze wystartowało tak więc okres przygotowawczy przepracowali solidnie i w sezon weszli bardzo pewnie a więc są na ten moment mocni. Goście tutaj myślę, że nie zagrają w najmocniejszym składzie tylko tak jak wspomniałem trener da odpocząć kilku podstawowym graczom a zatem po takich kursach zdecydowanie wolę tutaj spróbować pograć w stronę Westerlo.
4-3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3034
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
RFC Liege - Eupen
Typ: RFC Liege i powyżej 1.5 gola
@2.80 Superbet

Forma RFC Liege jest aktualnie nie do przecenienia, a dowodem na to niech będzie fakt, że po raz ostatni jakikolwiek mecz przegrali w marcu. Od tamtej pory rozegrali 11 meczów i wszystkie wygrali, za wyjątkiem trzech remisów. We wszystkich tych spotkaniach, oprócz jednego, strzelali co najmniej dwa gole. To dobrze świadczy o obecnej dyspozycji zespołu. Eupen jest po zupełnie przeciwnej stronie bieguna i na 13 ostatnio rozegranych meczów wygrali zaledwie jeden. Oczywiście kończyli sezon w Jupiler League, a więc mieli trudniejszych rywali, jednak mimo to cztery punkty w sześciu rozegranych spotkaniach w grupie spadkowej w znaczący sposób przypieczętowały ich spadek. Przypuszczam, że gospodarze będąc na fali będą w stanie uporać się z będącym bez formy przeciwnikiem i również w tym meczu strzelą co najmniej dwie bramki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom