>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Beach Soccer 2017

jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Czyli po kuponie... Szkoda że nie jest to nigdzie napisane, tak jak np w hokeju gdzie jest to rozdzielone na bramki w regulaminowym czasie i bramki w dogrywce.
zawsze dla pewności poczekaj na rozliczenie
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Niby jak mogli dać Ci zwrot, jak tam w regulaminowym czasie było 14 bramek?
Jeśli to prawda, to idź się kłóć, bo zwyczajnie Cię oszukali.

@edit
sprawdziłem ten kupon na stronie STS, faktycznie jest zwrot :O
idź do punktu albo pisz na support sts, bo to jest ewidentny błąd. Kupon masz wygrany.
To czy oni dobrze wystawili linię czy nie i się potem kapnęli to już inna kwestia.
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Oszustwo w zywe oczy. Kompletnie niekompetentny bukmacher. Nawet zadnego telefonu nie maja zeby sie z nimi skontaktowac. Pisalem do nich to dostalem odpowiedz wiecie jaka: wystawilismy za wysoki kurs na to zdarzenie- PARODIA. Pare miesiecy temu wystawili na mecz Dania-Wegry kursy na odwrot na liczbe bramek do przerwy czyli Dania byla faworytem I dali linie 11.5 gola do przerwy a na Wegry 13.5 I zagralismu grubo na over Danii ale nie strzelili tych 12 bramek. Oczywiscie kupon rozliczyli jako przegrany. Oszustwo w zywe oczy. Niepowazny bukmacher.
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Najsmieszniejsze jest to ze dalem do sprawdzenia ten kupon Pani w Sts I patrze zwrot I miwie ze to oszustwo I nie chce tych pieniedzy a Pani mi powiedziala ze musi mi wyplacic bo juz Jej sie do systemu nabil. Doradzcie co mam dalej robic z ta sprawa bo 200zl na ulicy nie lezy. Pozdrawiam
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ciśnij im na czatach, supportach, strasz jakimiś kontrolami ???? . Jak masz twittera to zaćwierkaj to Matiego - ich szefa jak to szanują swoich klientów i wstaw kupon.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
over 8,5 goli w tym meczu u innych bukow byl kurs 1,47 gdzies ???? nie moga robic zwrotu , to ich wina albo niech ci dadza po innymi kursie wyplate
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Oczywiscie tym bardziej opisalem sytuacje jak nie dali zwrotu na mecz Danii. Skoro tak uzasadniaja zwrot to moga na kazdy kupon dawac zwrot- bo wystawili za wysoki kurs. Smieszne to jest.
 
P 0

piotrek69

Użytkownik
Jawa napisz oficjalne pismo do STS. Z żądaniem wypłaty. Poinformuj ich także, że jeśli się nie wywiążą z umowy (kupon jest umową wiążącą) skierujesz sprawę z powództwa cywilnego do sądu.
Pozdrawiam.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Wlochy vs Brazylia

Brazylia moim zdaniem awansuje do finalu ! Bedzie to trudny dla nich mecz , moze nawet bedzie dogrywka . Wlosi na tym turnieju prezenetuja sie bardzo dobrze .Strzelaja duoz bramek , a w meczu z Senegalem zdominowalo rywali.Jednak Brazylia nie pozwoli sobie na odpadniecie kolejny raz i nie zdobycie zlota ! ewentualnie przegra Brazylia w dogrywce ????

Wlochy +3,5 kurs 1,4 ⛔
over 7,5 goli kurs 1,4 ✅✅
Wlochy over 2,5 kurs 1,4 ✅✅
Brazylia awans kurs 1,3 ✅✅

######


Iran vs Tahiti

Moim zdaniem Thaiti awansuje do finalu . Iran gra w tym turneiju na granicy. Wygyrywal jedna bramka spotkania , szczesliwie wyszedl z grupy i po dogrywce pokonal Szwajcarie. Thaiti ladnie gra i skutecznie . Bramkach Tahiti dobrze panuje nad pilką i ma swietne uderzenie z daleka. Iranczycy beda pewnie wychodzili do niego pressingiem , ale nawet to moze im nie pomoc , gdy pojdzie dokladna pilka od bramkarza do jednego z zawodnikow jak w meczu z Paragwajem .

Tahiti awans kurs 1,94 ✅✅
Tahiti +1,5 kurs 1,38 ✅✅
Tahiti over 3,5 goli kirs 1,5 ⛔
1 tercja under 3,5 goli kurs 1,45 ✅✅

#####
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy z półfinałami
Jak dla mnie faworyci są tylko jedni Brazylia i Tahiti
Nie widze innej opcji aby miało dojść do jakiejkolwiek niespodzianki
Fakt Włosi grają mega piłke na tym mundialu ale na Brazylie to nadal będzie za mało
Z kolei Iran ugrał juz aż nadto.Jest to niewątpliwie sukces tej reprezentacji.Tahiti bardziej doświadczona ekipa i to oni powinni zgarnąć awans.Czy w regulaminowym czasie?Hm tego nie wiem dlatego taki właśnie typ.Nawet jeśli dojdzie do dogrywki to i tak koniec końców powinni okazać sie lepsi od mistrza Azji
Brazylia - Włochy
Typ: 1 Kurs: 1.42 STS ✅
Tahiti - Iran
Typ: zwycięzca meczu Tahiti Kurs: 1.85 STS ✅
Wynik: 8:4
Wynik: 1:2 po karnych
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna Pażowa
Godzina: 22:30
Spotkanie: Włochy (+1,5) - Brazylia
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Turniej już wkracza w decydującą fazę, czas na półfinały. Pierwszy półfinał dość niespodziewany Tahiti podejmuje Iran a drugi już bardziej interesujący Brazylia podejmuje Włochów.
Włosi na tym turnieju prezentują się doskonale, zawodnicy cieszą się grą na piasku i widać to w każdej prowadzonej akcji i w każdym strzelonym golu. Przygotowali się do tego turnieju perfekcyjnie i moim zdaniem nie stoją na straconej pozycji w meczu z Brazylijczykami.
Dotychczas Włosi rozegrali 4 spotkania na tym turnieju i wszystkie 4 mecze wygrali: 12:6 z Nigerią, 5:4 z Iranem, 8:1 z Meksykiem i w ćwierćfinale rozbili ekipę Senegalu 5:1.
Brazylia wiadomo faworyt każdego turnieju na plaży, mają doskonałe warunki aby trenować cały rok to czego nam brakuje i to pokazało w tym turnieju. Brazylia po walce pokonała w ćwierćfinale mistrzów świata Portugalię 4:3. W grupie pokonali Tahiti 4:1, naszą reprezentację 7:4 i Japonię 9:3.
Oczywiście wyraźnym faworytem są Brazylijczycy lecz ja po obejrzeniu Włochów w 4 spotkaniach widzę spore szanse na sprawienie niespodzianki. Myślę, ze Brazylia wysoko Włochów nie pokonają tak jak byłem pewny, że Portugalia ogarnie się po fazie grupowej i powalczą z Brazylią tak myślę, że dziś będzie podobnie i wynik będzie na styku.
Powodzenia.
Iran - Tahiti no bet. - Tego meczu nie tykam, jeśli miałbym coś zagrać to remis. ✅ Obie ekipy na zbliżonym poziomie. Może Tahiti faworyt ale Iran już pokazał w meczu ze Szwajcarami, że potrafią grać w piłkę. W meczu z Włochami tak samo grali mecz wyrównany. Tahiti póki co... z Brazylią baty 1:4 i ćwierćfinał z Paragwajem wygrany 6:4 ale tak naprawdę wynik tam mógłby być każdy. Na 16 sekund przed końcem wynik był 3:4 dla Tahiti i Paragwaj dążył do wyrównania.
 
Do góry Bottom