>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BDO: World Darts Championship 2014 - Frimley Green (04.01.2014-12.01.2014)

Status
Zamknięty.
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dzisiejszy dzień odpuszczam. Kursiwa na podstawowe zakłady mizerne, a nie chce mi się kombinować z pobocznymi, które swoją drogą też się średnio nadają. Gdyby ktoś pytał - Bunting i Green, ale to tylko suchota. Kobitkom dziękuję.

Deta Hedman v Irina Armstrong
Typ: Deta Hedman @ 1,40 William Hill

2. runda u pań, a zarazem ćwierćfinał. Deta zagrała świetnie w 1. meczu, 2-0 (3-1, 3-1), średnia 83,70. A Irinia Armstrong wczoraj w meczu 1. rundy pewnie pokonała Sharin Prins 2-0 (3-0, 3-0), średnia 79,8 i zanotowała 2 maksy. Deta nie będzie miała łatwo, ale powinna sobie poradzić. W tym sezonie grała bardzo dobrze, równo przede wszystkim. Ale to są kobiety i nie wiadomo jak zagrają.
IMO, jeśli wygra Hedman to zdobędzie późnej mistrzostwo, ale łatwej przeprawy dziś mieć nie powinna. Armstrong wczoraj zagrała wyśmienicie ! Zanotowała średnią ~80, co u kobiet jest wynikiem galantym, a co ważniejsze fantastycznie spisała się na podwójnych. Procentu dokładnego nie pamiętam, ale bankowo miała over 60. 73-78 ? Chyba w tym przedziale. Irina ma za sobą sezon bez historii. Odpaliła w Lakeside ? Nie mam pojęcia. Opłaca się ładować Detę po @ 1,40 ? Jak ksiądz uważa. (Ja) podziękowałem.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tony Eccles - Robbie Green ✅
Typ: Robbie Green -2,5 setów; @2,00
Bet365

Robbie Green gra tutaj, obok Buntinga i Wilsona, jak na razie najlepszego darta. W dwóch poprzednich meczach średnie trzylotkowe 94,29 i 90,21. Widziałem fragmety jego drugiego meczu (vs. Gary Robson) i naprawdę gra Greena mogła się podobać. Jego rywalem będzie Tony Eccles - średnie trzylotkowe 86,31 i 87,37, czyli nieźle, ale w meczu z Greenem nie daję mu szans. Przed pierwszym meczem Ecclesa (vs. Darryl Fitton) pisałem, że jest to przeciętny darter, zdanie podtrzymuję. Typuję zatem tutaj pewną wygraną faworyta.


Jeszcze do tego taki suchy typ:

Inina Armstrong - Deta Hedman ✅
Typ: Deta Hedman; @1,40
WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
James Wilson v Alan Norris
Typ: James Wilson powyżej 6,5 180&#39;s @ 1,80 Bet365
✅ 13

Będzie to ostatni mecz ćwierćfinałowy, który zapowiada się jako bardzo emocjonujące wydarzenie. Smaczku dodaje fakt, że obaj panowie nie darzą się sympatią i może być ostro. Typowania 1 2 nie ruszam, bo wg mnie obaj mogą wygrać. Według buków to James ma większe szanse, a na jego zwycięstwo można znaleźć kurs 1,44. Ja jednak idę w stronę liczby maksów w tym meczu. Bukmacherzy znów patrzą na ten mecz trochę inaczej niż ja, bo według kursów to Norris powinien rzucić więcej maksów. Ale ja skupiłem się na maksach Wilsona, 180-tki jego rywala mnie nie interesują. Mógłbym tutaj opisywać ich poprzednie mecze, ale już to zrobiłem wprowadzając dane do arkusza kalkulacyjnego, gdzie przeprowadziłem prognozę dla dzisiejszego meczu.
Założyłem następujące warunki dotyczące meczu: 7 setów, a w secie średnio 3,5 lega. Oczywiście im więcej legów i setów, tymbardziej działa to na moją korzyść. I po przeprowadzeniu odpowiednich obliczeń, prognozuję, że Wilson zdobędzie ~9,16 maksów. Wiem, że statystyka to statystyka, zawodnik może mieć gorszy dzień, a próba (2 mecze), których użyłem jest za mała, żeby móc wyciągać odpowiednie wnioski. Jestem tego świadomy i proszę mnie nie linczować (tak bam, to do Ciebie ???? ). Jednak przyjąłem również błąd, wynoszący aż 0,25 (normalnie zakłada się 0,05). I przy tym błędzie wychodzi nam zakres 6,87 - 11,45. A więc jest to powyżej mojego typu. Przeprowadzając analizę nie skupiłem sie tylko na dotychczasowych maksach w turnieju, liczbie setów czy legów, ale na danych: liczbie lotek rzuconych w tarczę, na liczbie maksów w kolejce oraz średniej liczbie kolejek w legu. I dopiero to dało wynik.
I jeszcze dodam na końcu: założyłem minimum 7 setów i mój typ to minimum 7 maksów dla Wilsona. Czyli 1 maks w 1 secie. Mecz będzie na styku, będzie zacięty. Obaj panowie podobne średnie w turnieju, więc trzeba &quot;uciekać&quot; przeciwnikowi. Nie muszę mówić o tym, jak prestiżowy jest to turniej i jak prestiżowy jest udział w półfinale. Wilson dość wolno wchodzi w mecz, potrzebuje 1-2 setów do pełnego przedstawienia umiejętności. Bukmacherzy trochę niedoszacowali ten typ.
P.S. Wczorajsza prognoza (nie podawałem na forum, bo nie wiedziałem na ile jest poprawna) zakładała, że Bunting zdobędzie 3,51-5,85 maksów a Green 6,58-10,97. Obie były niedoszacowane, bo Bunting zdobył 11, a Green 14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Jan Dekker - Martin Adams 1 @ 2.62 Bet365 ✅ (5-2)
Jak dla mnie duże value. Czy Adams gra jakąś rewelkę? Absolutnie nie. Jest w ćwierćfinale jedynie dlatego, że jego dwaj poprzedni rywale skompromitowali się po całości. O&#39;Shea- nie ma co komentować, rzucał jak amator i nie ugrał nawet lega. Montgomery? Gdyby wziął double ze sobą, Adams by odpadł, bo w środku jak najbardziej dotrzymywał mu kroku, ale kończące były dramatyczne. Holender jest solidny i zawsze podczas MŚ dobrze przygotowany, Adams ma 3 tytuły na koncie, ale w tym momencie chyba odcina już kupony. Ratują go jedynie niezłe kończące, bo w środku ma więcej przestojów niż porządnego rzucania. Grają do 5 setów, Dekker nie odpuści. I moim zdaniem wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 14

zarka94

Użytkownik
Tamara Schuur - Lisa Ashton |2| kurs: 1.36 ✅

Holenderka Tamara Schuur w 1/8 finału pokonała najbardziej utytułowaną zawodniczkę MŚ, czyli Trine Gulliver 2-0, za to Lisa Ashton pokonała 2-1 holenderkę Aileen de Graaf. Po tej informacji mogłoby się wydawać, że to Tamarze powinno dawać większe szanse w dziesiejszym spotkaniu, jednak Gulliver była w fatalnej formie i tylko, dlatego Tamare ujrzymy w dzisiejszym spotkaniu. Lisa prezentuje bardzo dobrą formę &quot;w środku&quot;. Przeciwko de Graaf w 12 legach udało się jej rzucić 27 razy przynajmniej 100 pkt, w tym zdobywając trzy maksy. Myśle, że nawet przy jakiś problemach na doublach będzie potrafiła wyrobić sobie przed nimi wystarczającą dużą przewage, aby wygrywać legi i awansować do półfinału.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jan Dekker (NED) - Martin Adams (ENG)
Typ: Więcej niż 7,5 @ 2.02 bwin ⛔ 5-2

Też mi się wydaje, że Adams może się okazać papierowym faworytem. Wprawdzie były 3-krotny mistrz świata, ale teraz Adams już bliżej drugiej strony tęczy niż topowej formy. Rywale wybitnie mu pomagali, to fakt, stać go oczywiście na zrywy, wysoki checkout wyjęty niespodziewanie z rękawa (jak 141 w ostatnim meczu), ale w trakcie legów punktuje średnio (86.67). Dekker to bardzo solidny średniak, punktuje niewiele gorzej od Anglika (84.83), więc powinien spokojnie dotrzymywać mu kroku w trakcie lega, a jak już dojdzie do dubli to sobie poradzi. Nie panikuje przy tarczy, co dobrze było widać we wczorajszym meczu z de Vosem, w którym odwrócił mecz z 1-2 na 4-2. Jak dla mnie wiele wskazuje na overowy wynik, bo żaden z graczy nie ma takiej przewagi, by zmieść rywala i obaj po te 3 sety powinny ugrać.
Dobromyslova, Anastasia vs Sherrock, Fallon
Typ: Sherrock, Fallon (+1.5) @ 1.533 Marathon ✅ 2-1
Myślę, że rutynowana Rosjanka może mieć spore problemy w tym ćwierćfinale. Głównie przez to że jak na razie prezentuje bardzo przeciętną formę, dużo niższą od swojego topu (68.50) i w pierwszym meczu musiała się męczyć na pełnym dystansie. Sherrock to debiutująca na MŚ 19-latka, której wieszczy się dużą karierę w kobiecym Darcie. Potencjał ma naprawdę duży i myślę, że ta nastolatka już teraz może być realnym contenderem dla najlepszych, a już zwłaszcza dla tych które wydają się być pod formą, jak Rosjanka. Angielka w pierwszym meczu w karierze meczu na MŚ wyszła zupełnie bez tremy ogrywając do zera bardziej doświadczoną rywalkę. Całkiem nieźle punktuje (67.34) i myślę, że set jest jak najbardziej w jej zasięgu, zwłaszcza ze swoimi lotkami, a nie zdziwi mnie też niespodzianka, bo panie grają przecież tylko do dwóch setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Anastasia Dobromyslova - Fallon Sherrock ✅
Typ: Anastasia Dobromyslova; @1,57
Bet365

Fallon Sherrock to młoda, utalenowana i ładna darterka. Widziałem jej mecz pierwszej rundy (vs. Rilana Erades), 19-latka zagrała naprawdę dobrze (średnia trzylotkowa 67,35), widać, że ma (co nie jest takie oczywiste u kobiet) dobrze opanowany sektor 20 i potrafi rzucać. Jej przeciwniczką będzie Anastasia Dobromyslova - nie widziałem jej pierwszego spotkania (vs. Karin Krappen), więc posłużę się tylko średnią trzylotkową - 68,49. Rosjanka miała niezły 2013 rok, ale nic ponad to - stać ją na pewno na więcej. Jest ona trzykrotną mistrzynią świata i myślę, że potrafi zagrać najlepiej w tej najważniejszej imprezie. Liczę przede wszystkim na doświadczenie Dobromyslovej. Wiem oczywiście, że jej rywalka jest utalentowana, ale uważam, że to Anastasia wygra ten mecz. Kurs @1,57 do zaakceptowania, więc typuję tutaj zwycięstwo Rosjanki.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Deta Hedman v Ann Louise Peters 1(-1,5) @ 1,72 MarathonBet ✅ 2-0
O &#39;Niszczycielce&#39; była już gadka. Ona pewnie zmierza po tytuł mistrzowski. Z całej kobiecej stawki rzuca najlepiej. Dunka ? Nieznana. Pojawiła się znikąd. W drugim swoim meczu niby sensacyjnie wygrała z Gore, ale tylko dlatego, że Walijka się skompromitowała (średnia under 56). Dzisiaj kolejnej niespodzianki być nie powinno, ponieważ Deta jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od Ann - to raz, a dwa - nic nie wskazuje na to, że Brytyjka nagle obniży loty. Średnia na lotkę obu pań z poszczególnych setów: 27.18, 28.90, 24.37, 25.87 v 23.38, 22.41, 20.88, 23.74.

Stephen Bunting v Robbie Green over 7,5 sets @ 1,30 betcity
Nie wierzę w to, że któryś z nich wygra 6-1 lub wyżej. O Buntingu pisane nie raz, więc ogółów powtarzać nie będę. Jak ma gaz, to jest nie do zatrzymania. Jak mu dubel nie siedzi, to kaplica. W 1/4 mu nie siedział, ale poszedł z fartem. Błysnął tylko w 2.rundzie, gdzie rzucił średnią over 100. Pierwszą rundę i ćwierćfinał zagrał średnio. Green zaskoczył bardzo pozytywnie. Co prawda wielkiego szału nie ma, ale jest przyzwoicie. Trzy mecze wygrał na luzie. Dlaczego over ? Nie sądzę, że Bunting powtórzy wyczyn ze swojego drugiego spotkania, więc nie powinien odjeżdżać &#39;King Kongowi&#39;. Co ważniejsze, podwójne rzucają na podobnym poziomie - c/o % z 1/4: 30.91 v 33.33. Jeszcze info: w Marathonie na Green więcej 180&#39;s jest @ 2,24. Inni trzymają taki zakład po @~1,85. Warto się na tym typeczkiem zastanowić.
edit: kolega psotnick o tym nawinął, także gitara.

Alan Norris v Jan Dekker 1 @ 1,33 MarathonBet
Miałem atakować over 7,5 w betcity, ale zmieniłem zdanie. Pobieram Norrisa, którego początkowo odrzuciłem, bo jak wiadomo - po co ryzykować? Krótka nawijka, bo szkoda czasu. Dekker już zrobił życiówkę. Nie szaleje, absolutnie. Rzuca co najwyżej średnio. W 1/4 się spiął i zrobił Ave3 over 91. Wcześniej kapota, bo under 84 i 86 miał. Na dublu nie porywa, absolutnie. Maksami też nie rozpieszcza. Norris ? Turniej życia. Zaskoczył kurwunia niesamowicie. W pierwszym i drugim meczu rzucał nieźle. Zanotował dwie średnie over 93 i sporo 180&#39;s. Błysnął w 1/4, w której to fazie wyeliminował Wilsona po fantastycznym meczu. Cyferki miał niczym z PDC. Ave3 = 97.47, 180&#39;s od groma, a co najważniejsze dubel baja - 55.17%. Nie wiem, jak to się stało, że tak odpalił skubaniutki, ale to nie jest teraz ważne. Ma gaz, więc jeździ. I niech to robi dalej. Wszystko wskazuje na to, że w baku jeszcze coś jest. Nie mogę go odpuścić. Nie po tym co zrobił z Wilsonem. Nawet, jak obniży loty, to i tak tragedii być nie powinno, bo Dekker nie jest kotem. Na koniec ciekawe info:
In Dekker’s game there were 20 winning legs in 18 darts or over. In Norris’s just 9!
Deta Hedman v Ann Louise Peters 1(-1,5) @ 1,72 MarathonBet ✅ 2-0 Stephen Bunting v Robbie Green over 7,5 sets @ 1,30 betcity Alan Norris v Jan Dekker 1 @ 1,33 MarathonBet
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Stephen Bunting (ENG) - Robbie Green (ENG)
Typ: Więcej niż 8,5 @ 1.70 bwin ⛔ 6-1
Which Player Will Score The Most 180s
Typ: Green, Robbie @ 2.24 Marathon ⛔
Kursy na Buntinga zupełnie nieopłacalne, bo moim zdaniem w najlepszym przypadku będzie miał bardzo ciężką przeprawę, a w najgorszym po prostu poleci. Główny faworyt pokazał już w tym turnieju i swoją najlepszą twarz (demolka Prinsa w zjawiskowym stylu ze średnią 100+) i najgorszą twarz (słabiutka forma i męczarnie w ćwierćfinale z Hofstrą). Takie wahania formy trochę dziwią, ale też potwierdzają, że sprawa tytułu wcale nie jest rozstrzygnięta. Tym bardziej, że dzisiaj jego rywalem będzie świetnie grający na tych mistrzostwach Green. Popularny Kong nieźle punktuje (91.67), w tym już 23 maksy, a przede wszystkim ma to czego nie mieli wcześniejsi rywale Buntinga, czyli potrafi wyczarować coś z niczego. W tym turnieju już cała seria magicznych finiszy (167, 164, 130, 125, 124, 120), w tym dwa najwyższe w turnieju, co tylko potwierdza jego smykałkę do wysokich zamków, a przecież niewiele brakowało też, żeby wczoraj zamknął lega w 9 lotkach. Wydaje się, że faworyt będzie potrzebował swojej najlepszej formy by awansować, bo zapowiada się zacięty bój o finał, a kwestia awansu powinna rozstrzygnąć się w co najmniej 9-10 setach.
Hedman, Deta vs Peters, Ann Louise
Typ: Hedman, Deta (-1.5) @ 1.72 Marathon ✅ 2-0 Turniejowa jedynka nie zawodzi, od początku turnieju przejeżdża się po kolejnych rywalkach zabijając zwłaszcza na dublach. A że mało zawodniczek może jej też dorównać w punktowaniu w trakcie lega (79.04), to zwykle pierwsza jest przy dublach, nawet w legach rywalek, a wtedy doświadczona Angielka podłuje rzadko. Peters całkiem niezłe staty, punktuje przeciętnie (67.98), ale nieźle kończy, tylko, że te finisze to wszystko na tle słabych rywalek (jak Gore w ćwierćfinale), które w ogóle nie wywierały na niej presji. Dzisiaj presja Hedman będzie na niej od początku do końca i wątpię, by z tego urodził się choćby set dla sympatycznej Dunki.
Dobromyslova, Anastasia vs Ashton, Lisa
Typ: Ashton, Lisa (+1.5) @ 1.43 Marathon ✅ 1-2
Rewanż za ubiegłoroczny finał, który wygrała Dobromyslova (2-1). W tym roku obrończyni tytułu wcale nie jest w swojej najlepszej formie, punktowanie w legu bardzo faluje (71.12), zbyt dużo lotek ląduje poza sektorem 20 i potem są problemy z dojściem do dubli. Wczoraj Rosjanka miała kupę szczęścia, że jej nastoletnia rywalka zagotowała się w najważniejszych momentach i spudłowała kilka lotek meczowych, bo przez większość meczu to ona nadawała ton. Dopiero po uratowaniu drugiego seta Dobromyslova zaczęła grać na swoim poziomie i w konsekwencji przechyliła szalę na swoją stronę. Ashton w tym sezonie rzadko startowała i dlatego nie jest rozstawiona, ale jej klasa nie podlega dyskusji, co pokazuje w tym turnieju odprawiając kolejne rywalki w naprawdę niezłym stylu. Dużo lepiej punktuje od Rosjanki (77.22), na dublach raczej bez problemów, więc przynajmniej set Angielki bardzo prawdopodobny, a nie zdziwię się jeśli zrewanżuje się, że przegrany finał 2013.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Stephen Bunting v Robbie Green
Typ: Robbie Green +3,5 @ 1,53 PaddyPower 4/10 ⛔ [średnia 83 ...]
Typ: Robbie Green powyżej 9,5 180&#39;s @ 1,83 Bet365 6/10
⛔

Przed nami pojedynek zapowiadający się bardzo ciekawie. Według bukmacherów faworytem jest Bunting, jednak ja nie skreślałbym Green&#39;a, a nawet uważam, że kursy w okolicach 3,25 są zdecydowanie zawyżone. Dla obu panów ten półfinał to sukces życiowy, dotąd najwyżej grali w ćwierćfinałach, a wiadome, że jeden z nich zostanie finalistą. Ich dotychczasowe średnie wyglądają ładnie, Bunting: 93,27; 93,84; 90,87 oraz Green: 93,27; 93,84; 93,84. Czyli średnio, Green ma średnią wyższą o 0,99 punktu. Niespełna 1 punkt to żadna różnica, ale patrząc na skuteczność na podwójnych to Green ma przewagę. Niestety BDO nie podaje procentów meczowych, ale obserwując ich grę zauważyłem, że Bunting albo trafia 1. lotką dubla, albo męczy się, pudłując nawet 6-7 lotek. Green na tak długo się nie zacinał, w miarę szybko kończył i to tutaj upatruję szansę dla niego. Panowie grają dzisiaj do 6 wygranych setów, dlatego uważam, że powyższy handicap na Greena ma duże szanse powodzenia, choćby dlatego, że Buntingowi wypada dosyć dużo lotek z tarczy. W ostatnim meczu było to aż 7. A dlaczego tak się dzieje? Niektórzy wskazują, że wina tego leży po nowym modelu tarczy, która jest &quot;dual core&quot;. Szczerze powiem, że nie mam pojęcia o co chodzi. Natomiast winą można obarczyć lotki Buntinga, które ważą zaledwie 12g i przy zahaczeniu o pająk nie mają takiego docisku jak lotki choćby 16-gramowe.
Ale powróćmy do typowania. Ostatnie prognozy były prawidłowe, chociaż niedoszacowane. Ale w przypadku linii under/over nie jest to złe. Bukmacherzy proponują nam linie: Bunting over 9,5 oraz Green over 9,5. Przyjmuję następujące warunki: minimum 8 setów po 3,5 lega w każdym secie. Dlaczego tylko 8 setów? Bo boję się, że Bunting zawiedzie, ale 2 sety wygra. O Green&#39;a się nie boję, swoje ugra. A więc, prognozuję, że Green zdobędzie 10,03 maksa, a Bunting 6,93 maksa. Przyjmując błąd 0,25 otrzymujemy przedział dla Green&#39;a 7,52-12,53, a dla Bunting&#39;a 5,20-8,67. Rzadko kiedy gram opcję under, dlatego typów na Buntinga nie ruszam. Natomiast Green&#39;a pobiorę bardzo chętnie, bo jeżeli linię mamy 9,5, a wartość prognozowaną 10,03 i typy były niedoszacowane, to można brać spokojnie. Oczywiście mamy tzw. czynnik ludzki i każdy z nich można zawieść jak i odpalić. Nie zdziwi mnie, jeśli obaj rzucą po 10 maksów. Green w ćwierćfinale, na dystansie do 5 wygranych setów, rozegrał 32 legi i rzucił 14 maksów. Dzisiaj dystans trochę dłuższy, ale legowo podobny. Jeśli zakładam minimum 8 setów to minimum 10 maksów, daje nieco ponad 1 maksa na set. Patrząc na to, że żaden nie odpuści to maksy będą ich ratować. Dla mnie 10 maksów dla Green&#39;a to dobry typ.
Jan Dekker v Alan Norris
Typ: Alan Norris -1,5 @ 1,50 PaddyPower 7/10
⛔

Ostatni mecz wieczoru, który może okazać się jednostronnym widowiskiem. Dziwi mnie to, że Dekker doszedł aż do półfinału, bo gość nie gra porywająco, ma ogromne problemy z podwójnymi, średnie nie powalają. Dotarł tu dlatego, że miał łatwą drabinkę: van de Pas (9-4 legi, 83,61 v 75,66), de Vos (13-11 legi, 85,53 v 83,10) oraz Adams (18-14 legi, 91,41 v 90,18). Jego rywal, Norris miał znacznie trudniejszą drabinkę: Waites (9-5 legi, 93,27 v 87,54), Durrant (14-7 legi, 93,84 v 92,43) oraz Wilson (16-9 legi, 97,47 v 99,06). Norris ma dużą skuteczność na polach podwójnych, co pokazał wczoraj w meczu z Wilsonem. Nie zdziwi mnie tu nawet wygrana 6-0 przez Norrisa, bo gość jest w formie, notuje wyższe średnie od Dekkera i szybko kończy legi. Handicap -1,5 na korzyść Anglika to najmniejszy wymiar kary dla Holendra. 6:4 to i tak za duży wynik, 6:3 to raczej góra, ale -1,5 po kursie 1,50 jest niezłym typem.
W tym meczu prognozy nie będzie. To znaczy będzie, ale nie jako typ, tylko jako luźna informacja w celu porównywania prawdzalności/skuteczności. Ja ten mecz widzę jako krótki, 7 setów, ale w secie średnio 4 legi. Wówczas prognoza na maksy jest następująca: Norris 8,53, Dekker 5,04. Przyjmując błąd 0,25 mamy przedział na Norrisa 6,4-10,66, a na Dekkera 3,78-6,30. Linia na Norrisa wynosi 9,5, co jest punkt poniżej prognozy, ale mieści sie w przedziale z błędem. Wczoraj Norris nie szalał z maksami, 9 (a bukmacherzy proponowali, by to Norris miał wiecej maksów od Wilsona - 13). Dzisiaj nie wiadomo jak to będzie. Dekker nie powinien stworzyć wielkiego zagrożenia dla Anglika, ale nie ma mowy o odpuszczaniu przez kogokolwiek. Maks to maks, zawsze cieszy. Jeśli ktoś chce próbować to można Norrisa over 9,5 po 1,90, ale to może być loteria. Jeśli już to typ na handi -1,5 po gorszym kursie, ale znacznie bardziej prawdopodobnym.
Deta Hedman v Ann-Louise Peters
Typ: Deta Hedman @ 1,17 William Hill
✅

Nie ma co się powtarzać, @bam14 wszystko ładnie opisał. Większych szans dla Peters nie widzę, ale 2:0 boję się grać. 1,17 do podbicia AKO np. Green&#39;a
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Deta Hedman v Lisa Ashton
Typ: Deta Hedman @ 1,50 Bwin
⛔ [Kobiety ...]

Deta w finale, spokojnie awansowała do niego. W trzech meczach przegrała zaledwie 5 legów. Jej średnie ładne - 83,70, 75,54, 80,01. Lisa wygrała z Anasatasią bardzo szczęśliwie, bo Rosjanka spudłowała co najmniej 4 lotki meczowe. Panie grają do 3 wygranych setów więc niespodzianki nie powinno być. Deta Hedman wygra i zostanie po raz pierwszy w karierze Mistrzynią Świata. Kurs elegancki, ja bym tu dał góra 1,25.
 
Z 14

zarka94

Użytkownik
Deta Hedman - Lisa Ashton
Typ: Najwyższy checkout - Deta Hedman kurs. 1.72

Według mnie jest to bardzo fajny pomysł na ten finał. Jedyne ryzyko jakie tu widzę to po prostu to, że Lisa dzięki swojej dobrej grze &quot;w środku&quot; będzie miała więcej okazji do zakończenia lega. Ale jeśli już chodzi o double to Lisa nie prezentuje dobrej formy. Potrzebuje dużo szans, żeby trafić double&#39;a. Deta Hedman w dzisiejszym półfinale zanotowała zejścia 132, 116, 76, 64, 62, 24, za to Ashton 120, 60, 40, 36, 35, 20. Polecam gorąco ten typ ????
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Stephen Bunting v Alan Norris
Typ: Stephen Bunting @ 1,40 Bet365 ✅
7-4
Typ: Stephen Bunting -1,5 seta @ 1,57 PaddyPower
✅ 7-4
Typ: Stephen Bunting over 11,5 180&#39;s @ 1,72 PaddyPower ✅ 12
Finał, w którym poznamy nowego Mistrza Świata BDO. Faworytem Bunting i według bukmacherów i według mnie. Dzisiaj szybko i pewnie pokonał Green&#39;a, który nie podjął walki tak szczerze powiedziawszy. Finał co prawda dopiero o 19 czasu polskiego, ale myślę, że należy zwrócić uwagę na jeden fakt dotyczący zmęczenie zawodników. Otóz Bunting rozegrał 7 setów, ale tylko 25 legów, a Norris rozegrał 11 setów, ale aż 47 legów. To wszystko daje to, że Norris rzucił niemalże dwukrotnie więcej lotek od Buntinga (722 do 377)! Do tego Norris grał mecz ćwierćfinałowy w piątek, a Bunting we czwartek. Czy można mówić o zmęczeniu? Na pewno. Na drugi dzień po takim wysiłku &quot;czuję się&quot; rękę. I myślę, że Alan może wyjść jutro i zagrać jak Green dzisiaj. Czyli słaba średnia + słaby dubel. Patrząc na to wszystko uważam, że Mistrzem Świata jutro zostanie Bunting, a Norris specjalnie mu nie zagrozi. Oczywiście chciałbym, aby mecz był zacięty i wyrównany. Do decidera nie dojdzie, nie widzę tego.
I jeszcze raz spróbuję coś zaprognozować, maksy dla Buntinga. Założenia - 9 setów, po 3,90 legów w secie. Wówczas prognoza wynosi 11,67 maksa. Dzisiaj 7 setów - 10 maksów. Jutro na pewno 7 setów, ja liczę na 9. 12 maksów do zrobienia, wszystko zależy od tego, jak bardzo postawi się Norris. Kto chce, może próbować tej linii.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Typy długoterminowe

Zacznę może od tego, że te mistrzostwa organizuje BDO, która uważana jest za mniej znaną oraz za tą, w której grają słabsi zawodnicy. Ja nie interesuję się prawie w ogóle turniejami organizowanym przez BDO (oprócz Grand Slamu), dlatego też proszę moje typy traktować z mniejszym zaufaniem niż te, z turniejów PDC.

Kobiety

Od Mistrzostw Świata PDC fajniejsze tutaj jest to, że grają kobiety. I to nic, że mają o wiele niższy poziom niż mężczyźni (nawet Ci, z tej samej organizacji). Uważam, że jest to fajne, a i jest na czym zawiesić oko. Panie mają znacznie krótsze mecze, niższe nagrody. W pierwszej rundzie mamy ich zaledwie 16, czyli wystarczyć wygrać tylko 4 mecze, żeby cieszyć się z tytułu Mistrzyni Świata. W tym roku widzę 4 faworytki do zwycięstwa: Deta Hedman, Anastasia Dobromyslowa, Trina Gulliver i Lisa Ashton. Niestety już w 2. meczu możemy być świadkami meczu Gulliver - Ashton i raczej to Gulliver awansuje dalej. A w kolejnym meczu spotka się prawdopodobnie z Anastasią Dobromyslową. Deta Hedman przed dwoma laty była w finale tego turnieju i nigdy nie została mistrzynią. Może w tym roku uda się jej to? Wynik z sezonu ma dobre, większość to finały i zwycięstwa. Jak ktoś lubi ryzyko to może próbować, ja odpuszczam typowanie mistrzyni.

Mężczyźni

Największe szanse daje Panom: Scott Waites, Stephen Bunting oraz James Wilson. Do tego, jak co roku, namieszać powinni wyjadacze: Tony O&#39;Shea oraz Martin Adams. W dwóch ostatnich dużych turniejach, World Masters i Zuiderduin Masters, zwyciężyli odpowiednio: Stephen Bunting i James Wilson. Ja liczę na Buntinga, o którym dużo się mówi, w kwestii przejścia do PDC. Gość gra równo, pnie się w górę w rankingu. Drabinkę też ma niespecjalnie trudną, do finału jego rywale są słabsi, przynajmniej teoretycznie, od niego. A cała &quot;elita BDO&quot; znajduje się w drugiej części drabinki: Wilson, Waites, O&#39;Shea, Adams.

Zwycięzca Mistrzostw Świata BDO
Stephen Bunting @ 3,00 William Hill
✅
Mistrzem Świata BDO został Stephen Bunting ????

 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Rozliczam długoterminówki, dla zasady i porządku.
Klasyfikacja końcowa (mężczyźni): James Wilson @ 8,00 Sportinbget ⛔
Celuję w niespodziankę, choć tak prawdę mówiąc, to czy ewentualną wygraną Wilsona koniecznie będzie trzeba rozpatrywać w tej kategorii ? Właśnie. Kto jest w gronie faworytów do końcowego triumfu ? Bunting, Wilson, O&#39;Shea, Adams, Harms, Waites. Stawiam na Jamesa, ponieważ zanotował życiówkę i potrafił przyćmić Buntinga. Ten zjadł Wilsona w finale World Masters (wygrał 7-0), ale później dostał od niego srogie lanie w finale Zuiderduin Masters. Przypominam, oba turnieje to obok MŚ BDO najważniejsze zawody tej organizacji. &#39;TheBullet&#39; owszem, nagina aż miło, ale jak pokazał ostatni turniej w Holandii, nie zawsze idzie, jak trzeba. Dalej nie ma co kminić. Wilson swoją grą w tym sezonie pokazał, że na MŚ może być w stanie zgarnąć maksa. Adamsa skreślam od razu, bo on cieniuje od dawna. Harmsa również. Holender niby coś umie, ale zazwyczaj rozczarowuje. Waites ? Nie, on coś zaczął świrować. Miał być w PDC, został w BDO, dziwne historie. Zostaje O&#39;Shea. Czujkę mam, że da dupy.

Klasyfikacja końcowa (kobiety): Deta Hedman @ 3,00 PaddyPower ✅
Czas na &#39;Niszczycielkę&#39;. Hedman w tym roku zanotowała najlepszy sezon w swojej karierze. Wystąpiła w 25 turniejach, z których wygrała 13, a w 3 była w finale. Wiadomo, jak jest w kobitkami. Cieczki jedna z drugą dostanie i już jest dym, ale jeśli mam kogoś wskazać, to wybieram zdecydowanie Detę. W tym roku w &#39;majorach&#39; wypadła dobrze. W Zuiderduin co prawda poleciała szybciutko, ale wcześniej wygrała World Masters.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom