>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BDC CHAMPIONSHIP

hiro 76,7K

hiro

Użytkownik
Stanowisko Organizatorów

W imieniu Organizatorów informuję, że mecz prof v Jannek rozliczany zostaje jako obustronny walkower. Powodem takiej decyzji jest podanie wyniku po zakończeniu fazy 1/8 finału. Na rozegranie meczu wszyscy zawodnicy mieli taki sam czas i wynosił on niespełna 7 dni.

W związku z powyższym, w ćwierćfinale użytkownik koors otrzymuje awans do półfinału.

Na odwołanie w formie pisemnej przysługuje 5 dni roboczych.

W imieniu Organizatorów,
Hiro.​
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Stanowisko Organizatorów

W imieniu Organizatorów informuję, że mecz prof v Jannek rozliczany zostaje jako obustronny walkower. Powodem takiej decyzji jest podanie wyniku po zakończeniu fazy 1/8 finału. Na rozegranie meczu wszyscy zawodnicy mieli taki sam czas i wynosił on niespełna 7 dni.

W związku z powyższym, w ćwierćfinale użytkownik koors otrzymuje awans do półfinału.

Na odwołanie w formie pisemnej przysługuje 5 dni roboczych.

W imieniu Organizatorów,
Hiro.​
Ej nie robcie jaj, para byla ujowo zestawiona bo kiedy ja ide spac o 5 to prof wstaje o 6, kiedy on jest online z rana to ja spie i na nba sie pojawiam gdy profa juz nie ma ????
Takie zestawienie nietoperza z kurą :d
Posta daliscie o 18 a profa juz nie ma dawno ????
Nie dalo sie tego zrobic
Prof wygral w meczu i powinien zagrac next game
Moze niech Koors sie wypowie jakby chcial dojsc do SF ????
Pozdrawiam
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Hiro to jest poprostu zalosne.
U mnie z dostepnoscia do forum nie bylo zadnego problemu. Jaanek tylko siedzial po nocach , wiec ciezko bylo sie z nim dogadac.
W sumie jak to tak ma wygladac to mam w was wywalone. Wygrywajacie sobie przez walkowery skoro normalnie nie potraficie.
Mafia Forumkowa zajmuje sie ustawianiem turnieju.

Pozdrawiam normalnych.
 
hiro 76,7K

hiro

Użytkownik
Żadna decyzja w tym momencie nie byłaby dobra. Jeżeli uznalibyśmy ten mecz i jego wynik, to za chwilę pojawiłyby się głosy, że skoro &quot;oni&quot; mogą grać po czasie to i &quot;ja&quot; chcę. Wyraźnie było napisane do kiedy macie rozegrać mecze.

Na koniec zadam pytanie retoryczne - jednak udało się zagrać ten mecz?

Pozdrawiam nienormalnych ;)
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
eeeeeeeeeee tam, udalo sie zagrac bo musialem wczesniej wstac ( o 12 ) ????
zwalcie wine na mnie i mi dajcie walkowera a prof niech gra dalej - to bedzie dobra decyzja
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Jako szef mafii muszę zająć stanowisko w tej sprawie, tak więc:
Po pierwsze primo i w zasadzie ultimo
http://forum.bukmacherskie.com/f311/bdc-championship-118621-4.html#post5168593
Tutaj pisałem takie oto rzeczy:
Jeśli ktoś nie będzie skłonny do grania i odpisywania na PW w sprawie rozegrania spotkań należy to mi zgłosić, jak ktoś nie zagra swoich meczy to wiadomo, walkower.
We wszelkich sprawach nieuregulowanych decyduję JA.
Z powyższych wynika, że jeżeli mieliście problem z rozegraniem meczu to należało to zgłosić do mnie wczas a nie pisać dzień po, że potrzebujecie dodatkowy dzień na rozegranie pojedynku.
MAFIA GÓRĄ :!:
 
Do góry Bottom