>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

BBuk który nie chce skanu dowodu osobistego

T 0

tomrod

Użytkownik
Który buk nie chce skanu dowodu osobistego
Wiecie moze który bukmacherzy nie chcą skanu dowodu osobistego przy wypłacie. Pytam się bo nie mam skanera aby im go zeskanować a nie bede latac na poczte zeby wyslac im to gowno. A przy okazji wiecie moze u jakiego buka mozna wplacic pieniazki poprzez poczte bo mam obecnie debet na koncie bankowym i dopoki go nie splace to nie moge wykonywac przelewow
 
banji 13

banji

Forum VIP
Ostatnio wypłacałem z GB i nawet nie jąkneli o jakiś skan :wink: Ale zapewniam Cie ,że nigdzie to nie jest regułą i jeśli trafisz na kogoś nadgorliwego to zapyta o scan.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jest wiele bukmacherów którzy nie chcą skanu dowodu osobistego. Np. Betgun czy gamebookers. Moim zdaniem najlepszy jest Gamebookers ponieważ mozna dokonać szybkiej wpłaty/wypłaty. I jest to buk który stara się rozwiązywać problemy a nie wszystko olewać i oczywiście są dobre kursy :wink:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ronnie zmartwię Cię z jednym odnośnie GB-wpłacać kasę trzeba na konto zagraniczne do Austrii i to jest ich poważny minus. Ja się zapytałem czy GB będzie oferować mecze debli w tenisa oni odpowiedzieli ze wkrótce tak oraz niebawem zagoszczą challengery.

Proszę pamiętać że GB to jest &quot;młody&quot; buk lecz robi niesamowite postępy o dobro klienta, kursy są prze super takie jak w sts lub buku naziemnym, oczywiście przed meczami faworytów kurs spada na łeb na szyje ale i tak jestem zadowolony z tego buka ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak sie robi tranzakcje ze sie wpłaca przez mb i potem wypłaca to wtedy chyba nie chcieli dowodu.A jak wczesniej w gb przelewałem do banku to chcieli :|
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A jeśli już się o dowód spytają a ktoś nie ma 18 to co wtedy ?
Duży problem ? Miał ktoś taki przypadek ?
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A to ciężka sprawa sie wtedy robi. że mi zablokują konto to tam olać ale gorzej z pieniędzmi. A jeśli bym grał, poczekał aż skończę 18 lat, i wtedy wypłacił ? Nie będą się pluć ze grałem a nie miałem 18 ?
 
W 2

wislak

Forum VIP
A to ciężka sprawa sie wtedy robi. że mi zablokują konto to tam olać ale gorzej z pieniędzmi. A jeśli bym grał, poczekał aż skończę 18 lat, i wtedy wypłacił ? Nie będą się pluć ze grałem a nie miałem 18 ?

yh a na jaką date ur sie regłes? jak na zmysloną to ci nie wypłacą tak czy tak...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jeszcze się nie rejestrowałem. Dopiero chcę sprawdzić wszystko i chyba odpuszcze... no zobacze jeszcze ;) Dzięki wielkie za pomoc Wislak ????
No i ostatnie pytanie i was nie męcze.
Czyli :

1. Podaje swoją prawdziwą datę urodzenia.

2. Podaje swój adres

#1 Czyli jeśli skończę 18 i zobaczą że data sie zgadza ale grałem jak nie miałem 18 to coś mówią ?

#2 Po co dokładniej im mój adres ? Przysyłają jakieś reklamy do skrzynki czy coś ?
 
M 62

moreno

Użytkownik
Jeszcze się nie rejestrowałem. Dopiero chcę sprawdzić wszystko i chyba odpuszcze... no zobacze jeszcze ;) Dzięki wielkie za pomoc Wislak ????
No i ostatnie pytanie i was nie męcze.
Czyli :

1. Podaje swoją prawdziwą datę urodzenia.

2. Podaje swój adres

#1 Czyli jeśli skończę 18 i zobaczą że data sie zgadza ale grałem jak nie miałem 18 to coś mówią ?

#2 Po co dokładniej im mój adres ? Przysyłają jakieś reklamy do skrzynki czy coś ?
może zarejestruj konto na ojca albo matkę
to wtedy nie będziesz miał żadnych problemów :mrgreen:
za niedługo też zakładam konto na necie (expekt lub betgun) i mama się przyda :jezora:
 
Do góry Bottom