>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BBuk który nie chce skanu dowodu osobistego

W 2

wislak

Forum VIP
#1 Czyli jeśli skończę 18 i zobaczą że data sie zgadza ale grałem jak nie miałem 18 to coś mówią ?

#2 Po co dokładniej im mój adres ? Przysyłają jakieś reklamy do skrzynki czy coś ?

najlepiej zaloz na rodzicow.
co do 1 pytania: raczej się doczepią, poza tym z tego co wiem to nie ma mozliwosci zalozenia konta na date ur. niepelnoletnią, bo aktualnie to 1989 jest i nizej nie mozna zjechac

a co do 2: adres potrzebny jest i do wyslania kasy na konto i wogole - muszą miecna ciebie jakis namiari dowod ze nie korzystasz np z ich promocji na kilka osob z rodizny, bo np bonus na jedno domostwo przypada tylko jeden etc
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Aha, no to wszystko teraz wiem już ????
A więc po pierwsze, najlepeij czekać na 18 lat, po drugie jak coś to składać na dorosłe osoby konto chyba ze jest się odważnym i chce się zaryzykować swoje pieniądze.

Dzięki za pomoc Wiślak ????
 
big-suge 0

big-suge

Użytkownik
Witam,

Kilka razy wypłacałem kasę z expekt i jeszcze nigdy nie chcieli ode mnie skanu dowodu osobistego. Kasę wpłacałem przelewem z konta.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Kilka razy wypłacałem kasę z Expekt i jeszcze nigdy nie chcieli ode mnie skanu dowodu osobistego.
Bo Expekt chce dowód osobisty jeżeli kwota wypłaty jest bardzo duża wtedy sprawdzają wiarygodność danej osoby. Bet-at-home praktycznie nigdy nie chce skanu (chyba że ktoś próbował się włamać i zablokowali konto) a tak poza tym to przy wypłatach nie spotkałem się jeszcze z prośbą o skan.
 
M 0

miko.be

Użytkownik
Bwin to lekki żal...bardzo często blokują konta. A ja zadam pytanie troche inaczej . Kto na Betgunie musial wysylac skan dowodu i w sumie zastanawiam sie , czy gdybym raz wyplacil powiedzmy 900zl a przyszlym razem chcieli by dowodu a ja bym nie mial to by rzadali zwrotu kasy?
 
S 269

sztywny

Użytkownik
nie moga zadac zwrotu wyplacone to wyplacone i po sprawie;) a tak poza tym to bukow nie ma sie co bac gdyz jak wszyscy wiemy ich dzialalnosc nie jest do konca zgodna z prawem wiec do sadu Cie nie podadza:p
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
no raczej by chcieli !!

a czy to taki problem isc do kafejki internetowej i zeskanowac dowod lub do kumpla,no chyba ze nie ma sie 18stki i nie wpisuje danych rodzicow tylko wymyslone no to nie ma sie co dziwic wam
 
djskorp 0

djskorp

Użytkownik
Takim osobom pozostaje poczekanie do 18-nastki.
A dokładniej do czasu odebrania dowodu, i wtedy sobie bedziecie mogli wyplacic.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Ja mam konto na rodzicow, teraz wyplacam kase z interwetten, pokazna sumka wiec moga chciac dowod, jak beda chcieli to napisze wam...
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
a czy to taki problem isc do kafejki internetowej i zeskanowac dowod lub do kumpla,no chyba ze nie ma sie 18stki i nie wpisuje danych rodzicow tylko wymyslone no to nie ma sie co dziwic wam
A ja mam koma z aparatem zrobiłem zdjecie,wysłałem i mi wyplacili :mrgreen:
 
M 0

magicfellow

Użytkownik
Dobra ja mam jeszcze jedno pytanie:

1. Gdy będe miał kase na Moneybookers to moge wypłacić kase na konto innej osoby niż są podane dane w tym banku internetowym? Bo chce sobie pograć i wypłacić kase dopiero jak będe miał 18 na swoje konto które założe a nie starszemu.
 
Do góry Bottom