>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BB

Status
Zamknięty.
J 53

jaqbts

Użytkownik
BB to oszust jak wszyscy wiemy. Jedno z jego gg to 8772372, i na tym ze mna gada. Co do jego danych to wiem tylko ze pochodzi z Gorzowa na 100%. Wisi mi 50zl aktualnie, jesli jeszcze komus, to prosze pisac, moze ktos sie tym zajmie wreszcie. Wiem ze Zbika tez oszukal, ale podobno czesc dlugu splacil. pozdrawiam.
 
B 0

bbb

Użytkownik
No cóż. Wszyscy wiedzą, że oficjalnie jestem oszustem ale...

Nie okradłem Jaqbst - graliśmy o kase na wp.pl. Nieźle mnie oskrobał i wisiałem mu 150zł, potem dostałem na forum bana, on mnie nawyzywał itd. Ostatnio napisałem do niego i wysłałem mu 10zł bo prosił o nie bo chciał mieć za co grać u buka. Potem zaprponowałem żebyśmy zagrali ponownie w bilarda na wp. Zagraliśmy. Tą samą metodą którą straciłem kase - teraz ją odrobiłem i wisze w tym momencie 50zł. Mieliśmy grać &quot;decydujące starcie&quot; o te 50zł - on zaczął kombinować i ja na tym zakończyłem gre. Potem zaczął mnie błagać żebym wysłał COKOLWIEK. Napisałem, że narazie nic nie dostanie bo oszukiwał. Na to on pojechał, że dojdzie mi matke, że żbik ma moje dane i pare innych zdań ale nie napisze bo i tak cenzura forum by je zagwiazdkowała. Żbikowi ostatnio oddałem 50zł i w tym tygodniu oddaje reszte. Potem chce oddać hajs damianowimularczykowi mimo, że zjechał mnie podobnie jak w/w jaqbts :] Nie banujcie tego konta bo wykorzystuje je do informowania ludzi na PW bo mimo wszystko chce oddać kase.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
No cóż. Wszyscy wiedzą, że oficjalnie jestem oszustem ale...

Nie okradłem Jaqbst - graliśmy o kase na wp.pl. Nieźle mnie oskrobał i wisiałem mu 150zł, potem dostałem na forum bana, on mnie nawyzywał itd. Ostatnio napisałem do niego i wysłałem mu 10zł bo prosił o nie bo chciał mieć za co grać u buka. Potem zaprponowałem żebyśmy zagrali ponownie w bilarda na wp. Zagraliśmy. Tą samą metodą którą straciłem kase - teraz ją odrobiłem i wisze w tym momencie 50zł. Mieliśmy grać &quot;decydujące starcie&quot; o te 50zł - on zaczął kombinować i ja na tym zakończyłem gre. Potem zaczął mnie błagać żebym wysłał COKOLWIEK. Napisałem, że narazie nic nie dostanie bo oszukiwał. Na to on pojechał, że dojdzie mi matke, że żbik ma moje dane i pare innych zdań ale nie napisze bo i tak cenzura forum by je zagwiazdkowała. Żbikowi ostatnio oddałem 50zł i w tym tygodniu oddaje reszte. Potem chce oddać hajs damianowimularczykowi mimo, że zjechał mnie podobnie jak w/w jaqbts Nie banujcie tego konta bo wykorzystuje je do informowania ludzi na PW bo mimo wszystko chce oddać kase.
a teraz wersja prawdziwa:
juz wczoraj wygralem z tym niedorobem 40zl i mial mi wyslac od razu, bo blagal mnie, zeby sie mogl odegrac. oczywiscie wymyslil, ze jest pijany i nie chce wysylac, bo sie moze pomylic. dzisiaj mielismy grac do 3 wygranych o to 50zl, jednak gdy bylo 2-1 dla mnie i czarna niemal 100% pewna to on uciekl i stwierdzil, ze oszukuje, a pozniej ze gramy do 5. nawet system pokazal ze on przegral. jednak on pokazal jakim jest przebieglym oszustem i okradl mnie na 50zl. az zal slow na takiego debila.

PS: a to ze dojade ci matke to inny temat, bo zrobie to. badz ostrozny. pozdro
PSS:propnuje dac mu bana za wszystkie krzywdy.
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
ja z tym banem bym sie wstrzymal, bo mi oddal 50zl wczoraj. wisi jeszcze ok 150zl, ale jest szansa, ze odda. troche dlugo trwa splata dlugu, ale jednak splaca
 
B 0

bbb

Użytkownik
Nie może być tak, że przez to, że jestem tu na liście oszustów można załatwić każdą sprawę ;|

Byłem mu wienien 150zł. Przed długo okres czasu do siebie nie pisaliśmy ale kilka dni temu wysłałem mu 10zł bo błagam mnie i JAKĄŚ kase (5-10zł) na gre. Potem zaproponowałem, że skoro straciłem tyle pieniędzy na bilardzie to równie dobrze moge teraz to odbić. Przed graniem wisiałem mu nadal 140zł. Graliśmy kilka razy, graliśmy, graliśmy - i z kwoty 150zł zrobiło się 50zł. W tej decydującej grze ustaliliśmy, że zagramy do 5. Wbił czarną i prowadził już 3-1. No i na tym się zaczeło - powiedział, że wygrał, że jestem oszustem, złodziejem itd. Na to ja wylogowałem się z gry i włączyłem GG. Całą rozmowe można ściągnąć tutaj, niestety zniżyłem się do jego poziomu jeśli chodzi o język:

http://rapidshare.com/files/69297817/rozmowa.txt.html
 
B 0

bbb

Użytkownik
Cóż - kasy napewno mu już nie oddam. Kariery na forum nie zrobie, chce oddać to co pożyczyłem lub może nawet wg. niektórych ukradłem i zakończyć tą sprawe. Pokazuje poprostu, że nie jest tak &quot;pięknie&quot; jak to Jaqbts przedstawia.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Robicie między sobą interesy to nie mieszajcie innych w swoje pogawętki.Tu juz nie chodzi kto kogo obraza,tylko kto kogo oszukał.
 
B 0

bbb

Użytkownik
Jaqbts założył temat że go oszukałem, że chce dla mnie bana, że dojedzie mi matke więc wyjaśniam całą sprawę.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Rozmowa na gg żałosna, ale co innego po tych wszystkich przejściach na forum jeszcze sie nie nauczyliście że się nie pożycza , a jeżeli checieliscie zagrać o kase w bilard to trzeba było grać u jakiegoś buka w skill games tam bilard jest.
Wtedy nikt by się nie żalił, że go okradli. I tak jak napiasał Iron77 rozmaowa na gg żałosna, na poziomie zapryszczonych 15stolatków
 
feever 5

feever

Użytkownik
Rozmowa na gg zalosna. Jakub pokazal, ze jest zakompleksionym nastolatkiem ponizej 18lat. Na miejscu BB tez bym nie oddal po takich wyzwiskach :eek:
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
heh BB nadal klamie.. bylo 2-1 dla mnie i zostala mi czarna. on wtedy odszedl od stolu i przegral frame-a, co oznaczalo ze wygralem 3-1, a gralismy do 3 bo tak wczesniej ustalal! juz wczesniej mnie tak chcial oszukac i robil to bodajze wczoraj 3-ci raz. a co do rozmowy to bylem wkurwiony juz na niego bo koles leci we kulki juz od sierpnia, wiec go zwyzywalem. nie mam sobie nic do zarzucenia, jedynie to, ze w ogole z nim gralem. koles nie ma znajomych i nie ma z kim grac w bilard to mnie prosil zebym z nim gral. mysle ze temat do zamkniecia.
 
B 0

bbb

Użytkownik
Temat do zamknięcia? Żadne do zamknięcia. Masz jakieś kompleksy dzieciaku? Poraz któryś piszesz, że nie mam kolegów do grania w bilarda. Ździwiłbyś się. I przestań pier... że było 2-1 i czarna do wbicia bo oboje wiemy, że było 3-1 i gra do 5. Pozatym gubisz się w &quot;zeznaniach&quot; ;) A teksty, że dojedziesz mi matke to już naprawde żal - ciesz się, że nie jesteś w zasięgu mojej ręki. Mam z kim grać w bilarda, z tobą grałem tylko po to, żeby odrobić tą kasę którą przegrałem - bo jak przegrałem ją to odrazu poleciałeś napisać że Cie OKRADŁEM na kase ale jak już odrobiłem to napisać nie napisałeś, że ODDAŁEM. Kretyn.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Temat do zamknięcia? Żadne do zamknięcia. Masz jakieś kompleksy dzieciaku? Poraz któryś piszesz, że nie mam kolegów do grania w bilarda. Ździwiłbyś się. I przestań pier... że było 2-1 i czarna do wbicia bo oboje wiemy, że było 3-1 i gra do 5. Pozatym gubisz się w &quot;zeznaniach&quot; A teksty, że dojedziesz mi matke to już naprawde żal - ciesz się, że nie jesteś w zasięgu mojej ręki. Mam z kim grać w bilarda, z tobą grałem tylko po to, żeby odrobić tą kasę którą przegrałem - bo jak przegrałem ją to odrazu poleciałeś napisać że Cie OKRADŁEM na kase ale jak już odrobiłem to napisać nie napisałeś, że ODDAŁEM. Kretyn.
no bo nie oddales... gralismy w sierpniu a teraz jest polowa listopada. caly czas jak sie ze mnie nabijales to nie zwracalem uwagi, az w koncu zaczalem cie obrazac i wielki kulturalny zlodziej BB ktory na 10zl na MB okradlby nawet osobe z rodziny czuje sie urazony. Ja nie mam juz nic do powiedzenia. Mozesz wrzucac rozmowy, bo i tak nie mam sie czego wstydzic, a to komu userzy ufaja: zlodziejowi BB ktory kazdemu wisi kase, czy mnie, to juz pozostawie ich ocenie. Pozdro.


BB 19:50:32
twoja mama to dziwka
No i prosze... nasz kochany zlodziej BB zakonczy rozmowe stwierdzeniem iz moja mama to dziwka i mnie zablokowal. wreszcie po problemie.
 
B 0

bbb

Użytkownik
No widzisz tu jest problem. Bo wiadomo, że bardziej udają tobie ale nie zalatwisz tym wszystkiego. Bo najzwyczajniej w świecie kłamiesz i myślisz, że jak masz 200 postów, to że już każdy ci uwierzy w twoje bajeczki? Pozatym nie wiem co forum ma do tego. Graliśmy po za nim. Nie dostaniesz odemnie ANI ZŁAMANEGO GROSZA. Temat można zamknąć.
 
B 0

bbb

Użytkownik
Odpowiedziałem tak na stwierdzenie &quot;twoj ojciec wklada ci ch*** w dup*&quot; czy coś w tym stylu ????
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
No widzisz tu jest problem. Bo wiadomo, że bardziej udają tobie ale nie zalatwisz tym wszystkiego. Bo najzwyczajniej w świecie kłamiesz i myślisz, że jak masz 200 postów, to że już każdy ci uwierzy w twoje bajeczki? Pozatym nie wiem co forum ma do tego. Graliśmy po za nim. Nie dostaniesz odemnie ANI ZŁAMANEGO GROSZA. Temat można zamknąć.
nie chce od ciebie zadnej kasy. Jak jestes z siebie dumny ze mnie oszukales to ciesze sie z twojego szczescia. Jutro pewnie kolegom bedziesz opowiadal jaki to ty cwaniaczek jestes. A co do zaufania to nie chodzi o 200 postow, tylko o to ze okradles juz wiele osob i nie zaslugujesz na niczyje zaufanie. a to ze ojciec Ci wklada pracie w odbyt to ty napisales &quot;zycze chuja w dupie papa&quot; a ja odpowie ze nie musze zyczyc bo Tobie tata wklada pracie do odbytu. TEMAT DO ZAMKNIECIA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom