>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bayern Monachium - AC Milan 11 kwietnia

Status
Zamknięty.
B 0

bania1993

Użytkownik
Bayern Monachium - AC Milan Typ 1 2:15
Moim zdaniem zespol Bayernu z Schwainstaingerem ,Polakiem Podolskim oraz Royem Makkayem ???? na czele jest bezapelacyjnie najlepszym zespołem ofensywnym w tegorocznych rozgrywkach ligi mistrzow. Jeśli chodzi o atut Bayernu to ostatnie 8 minut meczu w której zawsze strzelają decydujące bramki np. finał Ligi mistrzów 1999 Bayern przy stanie 1 :0 dla Manchesteru strzelił dwie bramki w 92 i 96 minucie co zadecydowało o triumfie &#39;&#39;Czarno - Czerwonych&#39;&#39; Przykładem tego jest rownież pierwszy mecz z Milanem : bramka Van Buytena na 2:2 w 94 minucie (ostatnia akcja meczu) . Milanowi brakuje takiego egzekutora który bedzie napędem zespołu w Bayernie Monachium taką role odgrywa Bastian Schwainstaiger. Moim zdaniem Bayern wygra 2:1 lub 1:0 i awansuje do 1/2 finalu Ligi Mistrzów ;-)
 
B 0

bodymaker

Użytkownik
Zgodze się z przedmówcą, ale mimo tego uważam ze srodkowy obronca Bayernu miał tak duze szczescie strzelając 2 gole. Przewiduje 2:1 dla gospodarzy. A co powiecie o oprawie kibiców w tym jakze ciekawym meczu zakonczonym 2:2 ?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Re: Bayern Monachium - AC Milan Typ 1 2:15
Moim zdaniem zespol Bayernu z Schwainstaingerem ,Polakiem Podolskim oraz Royem Makkayem ???? na czele jest bezapelacyjnie najlepszym zespołem ofensywnym w tegorocznych rozgrywkach ligi mistrzow. Jeśli chodzi o atut Bayernu to ostatnie 8 minut meczu w której zawsze strzelają decydujące bramki np. finał Ligi mistrzów 1999 Bayern przy stanie 1 :0 dla Manchesteru strzelił dwie bramki w 92 i 96 minucie co zadecydowało o triumfie &#39;&#39;Czarno - Czerwonych&#39;&#39; Przykładem tego jest rownież pierwszy mecz z Milanem : bramka Van Buytena na 2:2 w 94 minucie (ostatnia akcja meczu) . Milanowi brakuje takiego egzekutora który bedzie napędem zespołu w Bayernie Monachium taką role odgrywa Bastian Schwainstaiger. Moim zdaniem Bayern wygra 2:1 lub 1:0 i awansuje do 1/2 finalu Ligi Mistrzów ;-)
Najlepszy zespół ofensywny Hehe dobre mi sobie ... To co powiesz na przykład o Manchesterze :?: Z całym szacunkiem dla Podolskiego, ale jeszcze długa droga przed nim żeby zostać dobrym napastnikiem. Tyle szans co on marnuje to jest masakra ... To Rasiak byłby skuteczniejszy ????
 
G 0

giggs

Użytkownik
&quot;Jeśli chodzi o atut Bayernu to ostatnie 8 minut meczu w której zawsze strzelają decydujące bramki np. finał Ligi mistrzów 1999 Bayern przy stanie 1 :0 dla Manchesteru strzelił dwie bramki w 92 i 96 minucie co zadecydowało o triumfie &#39;&#39;Czarno - Czerwonych&#39;&#39;&quot; W tym meczu sytuacja była odwrotna, bo to Bayern prowadził cały mecz by przegrać w ostatnich minutach!! Przechodząc do meczu Bayern-Milan to sądze że Bayern poradzi sobie z włochami. Milan zagra napewno bez Ronaldo, a to dla nich duże osłabienie,za to Bayern w ataku będzie dysponował Makkayem i Podolskim w ataku! Jedynym brakiem w Bayernie będzie Sagnol, którego brak i tak nie wpływa osłabiająco na zespół! Obrona Milanu jest w miare dobra, ale stawiam 3-1 dla Bayernu
 
E 0

evileqq

Użytkownik
bania1993 ale się uśmiałem dzięki - zastanów się zanim coś napiszesz.

Według mnie Bayern nie zasługuje na awans do dalszej fazy rozgrywek, w półfinale jest miejsce tylko dla najlepszych a Bawarczycy, grają chaotyczny, mało efektowny futbol wynik w Mediolanie zawdzięczają tylko temu, że w ostatniej akcji w której Van Buyten strzelił bramkę na 2:2 Dida popełnił katastrofalny błąd (niby bronił krótkiego słupka a między nimi było z 1 m. wolnego miejsca). Atak Bayernu jest w tym sezonie naprawdę słaby, Podolski jakoś zagubił formę z mistrzostw świata w Niemczech (a może to zmiana klimatu?) nie potrafi już w tak znakomity sposób znajdować sobie dobrej pozycji w polu karnym, kiwnąć 1-2 przeciwników czy wreszcie strzelać bramki na zawołanie, Makaay z drugiej strony też nie jest lepszy (chociaż w paru meczach strzelił ważne bramki, np. ta z Realem Madryt).
Milan z drugiej strony powinien mecz u siebie wygrać ale gdy nie wykorzystuje się prawie stuprocentowych sytuacji (np. główka Gilardinho z 2 metrów prosto w rezerwowego bramkarza Bayernu) to później ma się takie kłopoty jakie aktualnie mają gracze z Mediolanu.

Mimo, że nie przepadam zarówno za drużyną Milanu jak i Bayernu to chciałbym aby Ci pierwsi znaleźli się w dalszej klasie rozgrywek.
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
[center:a876441bc6]Bayern Monachium-AC Milan
typ: Bayern awansuje
kurs 1,45 w Bwin.[/center:a876441bc6]

To powinien być piękny mecz, podobnie jak inne z udziałem Bayernu w LM. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2, co jest bardzo korzystne dla Bayernu. Fakt, że szczęście im dopisało w tamtym meczu, jednak umiejętności tej drużynie nie brakuje.
Bayern ma raczej niewielkie szanse na mistrzostwo w swojej lidze, choć na pewno jeszcze o to powalczy. Ich aktualna forma jest dość dobra, 2 ostatnie mecze wygrali: 2-1 na wyjeździe z Hannoverem, 2-0 u siebie z Schalke(jeden z głównych kandydatów do tytułu mistrzowskiego). Jeśli chodzi o grę Bayernu na własnym stadionie, to zawsze grali tam dobrze, widać, że gorący doping kibiców daje im bardzo wiele. W tym sezonie przegrali u siebie tylko jeden ligowy mecz z Hannoverem 0-1. AC Milan w lidze włoskiej nie spisuje się najlepiej, gdyż osiągają wyniki „w kratkę”, raz im wyjdzie mecz i wygrają, raz nie i przegrywają lub remisują. Forma wyjazdowa Milanu nie jest zbyt dobra, oto ich ostatnie wyniki na obcych stadionach: 1-1 z Romą, przegrana 1-2 z Interem, 0-0 z Palermo. Fakt, że byli to mocni rywale, jednak Bayern wcale nie jest mniej niebezpieczną drużyną.Oglądałem mecz Bayern-Real i postawa Bayernu była dobra, mogli wygrać ten mecz wyżej niż 2-1, bo szans mieli wiele.
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Według mnie mecz naprawde zacięty !!Ale historia lubi się powtarzać tak jak to napisał ktos w typach dnia !!Po tym co ostatnio Bayern pokazał z dobrze spisującym się w tym sezonie hanoverem to naprawde trzeba podkreślic,chociaż z drugiej strony AC Milan jest drużyną która nawet w najwiekszym dołku nie odpuści Ligi Mistrzów.Jest to zespół w którego składzie występuje wiele doswiadczonych gwiazd jak i dopiero się wybijających za Bayernem nie przemawia fakt że mają w składzie jednego z najlpeszych pomocników świata Bastiana Schwainstaingera czy rodem z Polski napastnika Podolskiego, jeśli chodzi o tego drugiego to można powiedzieć że JEST gwiazdą ale drugo ligowego byłego klubu !! W składzie Milanu są takie gwiazdy jak Gilardino czy jeden z najlpeszych napastników świata Inzaghi , Ale mają i również uzdolnionego pomocnika nazywanego fałszywym napastnikiem Kak&quot;e !!Moim zdaniem Milan zagra naprawde dobry mecz i w drugiej częsci spotkania posypie sie grad bramek po spekulacjach z Trenerami !! Jednak prawdą jest że (FARTOWNIE) Bayern strzelił 2 bramki Milanowi w meczu na stadionie w Mediolanie !!FORZA MILAN !!
 
G 179

gajek

Użytkownik
Re: Bayern Monachium - AC Milan Typ 1 2:15
Jeśli chodzi o atut Bayernu to ostatnie 8 minut meczu w której zawsze strzelają decydujące bramki np. finał Ligi mistrzów 1999 Bayern przy stanie 1 :0 dla Manchesteru strzelił dwie bramki w 92 i 96 minucie co zadecydowało o triumfie &#39;&#39;Czarno - Czerwonych&#39;&#39;
Koles ogarnij sie :O
To Bayern wygrywal 1:0 a Man Utd strzelilo 2 bramki w koncowych minutach meczu.
Zastanow sie co piszesz bo tylko innych wprowadzasz w blad
 
D 0

dominik-wielki

Użytkownik
Ja obstawiłem Bayern-AC Milan X2
AC MILAN gra wysmienicie.....nie tylko na wyjazdach ale rowniez u siebie....te 2 bramki stracone.....to wedlug mnie byl zwykly przypadek. Dziś Milan wie że musi wygrać i to ich bedzie glownie podtrzymywało na duchu.myśle ze bedzie 1:2 badz 1:1.......kazdy z tych wynikow mnie satysfakcjonuje ???? ????
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Dominik Wielki,

Ciebie zadysfakcjonuje ale tu chodiz o realne szanse, a nie ty piszesz dałem X2 i jeśli wejdzie to wygram,według mnie to nie żadna opinia o meczu tylko nabijanie postów !!

(usunąc jak Dominik Wielki przeczyta)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
1999 Bayern przy stanie 1 :0 dla Manchesteru strzelił dwie bramki w 92 i 96 minucie co zadecydowało o triumfie &#39;&#39;Czarno - Czerwonych&#39;&#39;
Tutaj masz link z potwierdzeniem, że byłeś młody i miałeś prawo zapomnieć wynik: Manchester wygrywa Lige Mistrzów !!!

A teraz analiza do meczu Bayern - Milan:

Bayern w lidze gra przeciętnie, są dopiero na 4ym miejscu. Cały sezon grali naprawde na średnim poziomie, jedynie w LM potrafili zagrać na wysokim poziomie. Ostatnio poprawiają im się statystyki, ostatnie dwa ligowe mecz wygrali (w tym z aktualnym liderem: Schalke 1:0), w LM w zeszłym tygodni zagrali bardzo dobrze i w ostatnich sekundach spotkania wyrównali na 2:2. Dzisiaj na Allianz-Arena w Monachium drużyna gospodarzy będzie chciała wejść do półfinału LM po 7 latach przwerwy :!:

Milan równierz gra przeciętnie. Są nisko w tabeli i ciągle muszą walczyć o puchary. W weekend wygrali z ważny mecz z Empoli 3:1. Zespół z San Siro zmarnował wielką szanse na zdobycie pucharu Europy 2 lata temu, gdy w finale z Liverpoolem przy stanie 3:0 do połowy &quot;udało&quot; im się to spotkanie przegrać w karnych.

Dzisiaj sądzę, że Bayern udowodni, że 4 miejsce w Bundeslidze to wypadek i, że będą się liczyć do końca w walce o najważniejsze trofeum w europie.

Składy:

BAYERN: Kahn - Salihamidzic, Lucio, van Buyten, Lahm - Hargreaves, van Bommel, Ottl, Schweinsteiger - Makaay, Podolski

MILAN: Dida - Oddo, Nesta, Maldini, Jankulovski - Gattuso, Pirlo, Ambrosini - Kaka, Seedorf - Inzaghi

Mój typ: 1 // 2,20 (BAH)
 
V 0

vienio

Użytkownik
Bayern Monachium - AC Milan
typ: 1, ewentualnie awans Bayernu.

Bardzo ciekawy mecz. Włosi zagrają na pewno bardzo uważnie, tyllko tyle, że z racji pierwszego wyniku (2:2) będą zmuszeni do zaatakowania Bayernu. AC Milan nie przegrał z żadną niemiecką drużyną (rzecz jasna na wyjeździe!) od pięciu lat. Na wyjeździe ostatni komplet punktów zdobyli prawie dwa miesiące temu, wygrywając ze Sieną, i to z wielkimi problemami (bramka na wagę trzech punktów zdobyta w 93 minucie przez Ambrosiniego). W ciągu ostatnich trzech meczach wyjazdowych zdobyli tylko(?) 2 punkty, dwa razy remisując z dobrymi zespołami (Palermo i AS Roma), ulegając tylko odwiecznym rywalom zza miedzy. Za Milanem przemawia fakt, że w tamtej edycji Ligi Mistrzów pokonali w dwumeczu Niemców, na wyjeździe remisując 1:1, a u siebie ogrywając ich 4:1 oraz jeszcze jeden, dość istotny. Dotychczas zespół z Monachium nigdy nie wyeleminował Milanu z rozgrywek europejskich.
Bayern na własnym stadionie ogrywa praktycznie wszystkich, na pięć meczy stracił tylko punkty w meczu Werderem (1:1). Pokonali za to Schalke Gelsenkirchen, VFL Wolfsburg, Arminię Bielefeld w Bundeslidze oraz dali radę w 1/8 Ligi Mistrzów &quot;Królewskim&quot;.
Bayern ma lepszą sytuację wyjściową, i mimo kilku kontuzji nastroje w ekipie Ottmara Hitzfelda są bojowe. W ekipe Bawarczyków nie zagra Willy Sagnol, Mehmet Scholl i Martin Demichelis (powód: kontuzje), za to wracają Mark van Bommel i Oliver Kahn.
W drużynie Milanu nie wystąpią: Alberto Gilardino z powodu nadmiaru kartek, Cristian Brocchi - kontuzja, oraz Ronaldo, który jest nieuprawniony do gry. Włosi mają w składzie dwóch niezawodnych gracz, mianowicie: brazylijczyka Kakę (7 goli w tej edycji LM) oraz Filippo Inzaghiego, który jest specjalistą od europejskich rozgrywek (blisko 40 goli w Lidze Mistrzów).
Stawiam na Bayern, gdyż jest chyba w lepszej formie. Poza tym, kiedyś muszą się przełamać i ograć wreszcie AC Milan i myślę, że nastąpi to teraz.

Przypuszczalne składy:

Bayern Monachium: Kahn - Lell, Lucio, van Buyten, Lahm - Salihamidzić, Hargreaves, van Bommel, Schweinsteiger - Podolski, Makaay.

AC Milan: Dida - Oddo, Maldini, Nesta, Jankulovski - Ambrosini, Pirlo, Gattuso, Seedorf - Kaka - Inzaghi.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bayern Monachium - AC Milan
Zapowiada się nam niezwykle interesujące spotkanie na Allianz Arena. Według mnie szanse na awans zachowują obie drużyny, ale minimalnie więcej daje ich gospodarzom tego spotkania. Rossoneri to typowa włoska pucharowa drużyna, która zawsze potrafi zmobilizować się na te ważne mecze, ale czy dziś wygrają? Kibice w Bawarii już dawno nie zaznali smaku wielkiego zwyciestwa swoich ulubieńców i mają nadzieję, że nastąpi ono w tym sezonie. W lidze Monachijczycy odrobili już część strat do liderującego Schalke, czyli wszystko zaczyna się wieść po ich myśli. Aby podtrzymać passę korzystnych dla siebie wyników należałoby wygrać dziś z Milanem. O to będzie jednak bardzo ciężko i typowania zwycięzcy tego spotkania się nie podejmuję. Według mnie obie drużyny zagrają dziś otwarty futbol i zobaczymy przednie spotkanie, choć tyle bramek co wczoraj w Manchesterze raczej nie padnie to wynik moim zdaniem będzie overowy ;)
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek -- 2,05 Bwin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam do dalszej dyskusji na temat tego spotkania bo widzę, że opinie są podzielone (i bardzo dobrze) ;)
 
drago 108

drago

Użytkownik
Tym razem bez wstępu i krótko bo zaraz mecz! ????


W tym spotkaniu proponuje zagrać 1. Dlaczego? Wyjaśniam... Bayern jest w zdecydowanie lepszej pozycji na ten mecz, są gospodarzami. Do tego różnica składów Bayernu z poprzedniego meczu i tego, zdecydowanie się zmienia na lepsze. Ja nie lubie obydwu drużyn, a więc wypowiadam się neutralnie. Osobiście gram 1 w BAH, a wy jak postąpicie... to ja nie wiem :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom