>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Basket and speedway by KG5

czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Bydgoscz - Gniezno ▶ Gniezno @ 9.50 2/10 sportingbet.com
A.Loktaev v D.Watt ▶ D.Watt +2.5 @ 1.75 3/10 sportingbet.com
M.Curylo v B.Pedersen ▶ B.Pedersen +1.5 @ 1.65 3/10 sportingbet.com
R.Kosciecha v S.Ulamek ▶ S.Ulamek @ 1.65 4/10 sportingbet.com
Ogólnie dziś gram na Start. Ułamek ma jednak jechać. Kościecha ostatnio wgl w meczach nie jeździł. Zastępował go kto inny. Dla mnie to on w tym sezonie jajo jedzie. Ułamek na wyjazdach jeździ słabo ale ostatnio w Anglii ładnie pojechał i w parzę z Kościechą warte gry. Pedersen w parze z juniorem Polonii dziś. Juniorzy w tym sezonie pokazali co potrafią ale dziś mecz dla obu ekip o wszystko. Start łatwo się nie podda a tor w Bydzi jest do wyprzedania. Watt jeździ dobrze i z Loktajevem taki handicap biorę. Na dziś to wszystko ????
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Lechma Start Gniezno : Handicap ( 0 : 13.5 ) ▶ Lechma Start Gniezno @ 1.85 7/10 betsson.com
Nie no bez jaj. Obie ekipy walczą o utrzymanie. Polonia ostatnio w lidze mizernie. Start niby nie lepszy no ale żeby taka przewaga miedzy ekipami co walczą o utrzymanie i nie pokazali ostatnio nic specjalnego? Oprócz pokonania Apatora przez Start. Z tego co patrzę dalej nie jedzie Ułamek ani Antonio w Starcie. Ale nadal mają skład aby z Bydgoszczą powalczyć. Zagar ostatnio dobre jazdy w ligach zagranicznych. W Anglii wczoraj ładnie. W Polonii to Greg ostatnio w Szwecji i Anglii mega forma. To będzie dziś lider. Ale dalej to próżno szukać. Najważniejsze będzie aby juniorzy Startu aż tak nie zawalili wtedy o ten HC jestem spokojny bo spodziewam się naprawdę wyrównanego meczu.
Roma - Cantu ▶ Cantu wraz z OT @ 2.34 3/10 marathonbet.com
Decydujący mecz o finał we Włoszech. Cantu mieli 3-2 i mecz u siebie. Przegrali po dogrywce. Dla mnie Roma nie zasługuję na finał i Cantu czuję że błędu ostatniego meczu nie popełnią. Z Roma wygrali już w ich hali w game 5. Czemu mają teraz w ostatnim meczu nie wygrać ? Moim zdaniem szansę są 50 na 50 a kurs nie adekwatne do ryzyka. Roma bardzo nie równo gra. Przy takim meczu gdzie może się dziać wszystko gram na Cantu.
Belarus - Italy ▶ Belarus -10 @ 1.91 4/10 marathonbet.com
Turniej na Białorusi jak pisałem wcześniej. Gospodynie ostatnio ograły Serbki 4 pkt a ostatnio Serbki pokonały Włoszki 73 : 53. Żeby tego było mało to ostatnio Włoszki totalnie słabo zagrały z Ukraina gdzie ponieśli klęskę 60:69. Białoruski dziś moim zdaniem ograją pewnie Włoszki bo są po prostu lepsze i grają we własnej hali.
Bydgoscz - Gniezno ▶ Gniezno @ 9.50 2/10 sportingbet.com
A.Loktaev v D.Watt ▶ D.Watt +2.5 @ 1.75 3/10 sportingbet.com
M.Curylo v B.Pedersen ▶ B.Pedersen +1.5 @ 1.65 3/10 sportingbet.com
R.Kosciecha v S.Ulamek ▶ S.Ulamek @ 1.65 4/10 sportingbet.com
Ogólnie dziś gram na Start. Ułamek ma jednak jechać. Kościecha ostatnio wgl w meczach nie jeździł. Zastępował go kto inny. Dla mnie to on w tym sezonie jajo jedzie. Ułamek na wyjazdach jeździ słabo ale ostatnio w Anglii ładnie pojechał i w parzę z Kościechą warte gry. Pedersen w parze z juniorem Polonii dziś. Juniorzy w tym sezonie pokazali co potrafią ale dziś mecz dla obu ekip o wszystko. Start łatwo się nie podda a tor w Bydzi jest do wyprzedania. Watt jeździ dobrze i z Loktajevem taki handicap biorę. Na dziś to wszystko ????
✅
⛔
⛔
⛔
✅
✅
⛔

| Liczba typów 37 | Wygrane 19 | Zwroty 0 | Przegrane 18|
| Wkład 131 |
| Wygrane 130.67 |
| Yield 0.25% |
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Connecticut Sun - Washington Mystics ▶ Connecticut Sun -7.5 @ 1.97 4/10 marathonbet.com
Atlanta Dream - New York Liberty ▶ Atlanta Dream -10 @ 1.84 4/10 marathonbet.com
Seattle Storm - Tulsa Shock ▶ Seattle Storm -7 @ 1.92 4/10 marathonbet.com
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Connecticut Sun - Washington Mystics ▶ Connecticut Sun -7.5 @ 1.97 4/10 marathonbet.com
Atlanta Dream - New York Liberty ▶ Atlanta Dream -10 @ 1.84 4/10 marathonbet.com
Seattle Storm - Tulsa Shock ▶ Seattle Storm -7 @ 1.92 4/10 marathonbet.com
⛔
✅
⛔

| Liczba typów 40 | Wygrane 20 | Zwroty 0 | Przegrane 20|
| Wkład 143 |
| Wygrane 138.03 |
| Yield 3.48% |
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Dziś zawody Eurosport Speedway Best Pairs w Toruniu ????
Polska - Rosja ▶ Polska
USA - Czechy ▶ Czechy
Australia - Szwecja ▶ Australia

AKO: 4.59 4/10 bet365.com
Kurs nie powala ale moim zdaniem Tomek z Jarkiem dziś tutaj muszą wygrać. Tomek jedzie w domu u siebie. Na rezerwie jest w razie czego Miedziak który tutaj fruwa. U ruskich jest Emil który ostatnio coś nie halo ma ze sprzętem i Grigorij. Jedziemy u siebie i tutaj Polska musi być górą.

W USA jedzie Greg z Fisherem. W Czechach jedzie Ales Dryml i Matej Zagar. To taka ekipa Czesko Słoweńska. Moim zdaniem są silniejsi. Fisher może tutaj zrobić różnicę na minus i to właśnie zadecyduję kto będzie lepszy tej parze. Zagar jeździ dość dobrze w tym sezonie a Ales jest moim zdaniem lepszy od Ryana.
Kangury są zdecydowanie lepsi od Szwedów. I tu nie ma co pisać.

Zmiana koncepcji. Gram na razie tripla tylko;) Na razie tyle. Więcej wkrótce ????
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Mamed Khalidov (POL) - Melvin Manhoef (NED) ▶ Mamed Khalidov (POL)
Mariusz Pudzianowski (POL) - Sean McCorkle (USA) ▶ Mariusz Pudzianowski (POL)
Michal Materla (POL) - Kendall Grove (USA) ▶ Michal Materla (POL)
Aslambek Saidov (POL) - Ben Lagman (USA)) ▶ Aslambek Saidov (POL)

AKO: 2.21 8/10 betsafe.com
Piwko dobre towarzystwo i dziś gala KSW nr 23 oraz UFC. Oglądam MMA w polsce jak i za granicą sporo czasu czy to UFC , KSW czy nawet Bellator. Więc aby dziś większe emocje były to gramy taki kuponik. I nie szukam dziś w głównych walka sensacji. Czekam też na walkę Pań bo jestem za Karoliną i chcę aby wygrała ????
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Rony Jason - Mike Wikinson ▶ Rony Jason
Antonio Rodrigo Nogueira - Fabricio Werdum ▶ Fabricio Werdum
Michal Materla (POL) - Kendall Grove (USA) ▶ Michal Materla (POL)
Leo Santos - William Macario ▶ Leo Santos

AKO: 2.52 7/10 bet365.com
I na UFC z mojej strony taki tripel.
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Polska - Rosja ▶ Polska
USA - Czechy ▶ Czechy
Australia - Szwecja ▶ Australia


AKO: 4.59 4/10 bet365.com


Mamed Khalidov (POL) - Melvin Manhoef (NED) ▶ Mamed Khalidov (POL)
Mariusz Pudzianowski (POL) - Sean McCorkle (USA) ▶ Mariusz Pudzianowski (POL)
Michal Materla (POL) - Kendall Grove (USA) ▶ Michal Materla (POL)
Aslambek Saidov (POL) - Ben Lagman (USA)) ▶ Aslambek Saidov (POL)


AKO: 2.21 8/10 betsafe.com



Rony Jason - Mike Wikinson ▶ Rony Jason
Antonio Rodrigo Nogueira - Fabricio Werdum ▶ Fabricio Werdum
Michal Materla (POL) - Kendall Grove (USA) ▶ Michal Materla (POL)
Leo Santos - William Macario ▶ Leo Santos


AKO: 2.52 7/10 bet365.com
✅
⛔
✅


| Liczba typów 43 | Wygrane 22 | Zwroty 0 | Przegrane 21|
| Wkład 162 |
| Wygrane 174.03 |
| Yield 7.43% |
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Victoria Piła - ROW Rybnik ▶ Victoria Piła
Lokomotiv Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin ▶ Lokomotiv Daugavpils

AKO: 2.16 8/10 tobet.com

Niels Kristian Iversen - Krzysztof Kasprzak ▶ Niels Kristian Iversen
Piotr Protasiewicz - Andreas Jonsson ▶ Piotr Protasiewicz -1

AKO: 2.75 6/10 tobet.com

Jason Doyle - Ryan Fisher ▶ Jason Doyle
Tomasz Jedrzejak - Peter Ljung ▶ Tomasz Jedrzejak

AKO: 3.33 4/10 tobet.com
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Victoria Piła - ROW Rybnik ▶ Victoria Piła
Lokomotiv Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin ▶ Lokomotiv Daugavpils


AKO: 2.16 8/10 tobet.com


Niels Kristian Iversen - Krzysztof Kasprzak ▶ Niels Kristian Iversen
Piotr Protasiewicz - Andreas Jonsson ▶ Piotr Protasiewicz -1


AKO: 2.75 6/10 tobet.com


Jason Doyle - Ryan Fisher ▶ Jason Doyle
Tomasz Jedrzejak - Peter Ljung ▶ Tomasz Jedrzejak


AKO: 3.33 4/10 tobet.com
⛔
⛔
✅

| Liczba typów 46 | Wygrane 23 | Zwroty 0 | Przegrane 23|
| Wkład 180 |
| Wygrane 181.43 |
| Yield 0.79% |
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Belle Vue Aces - Peterborough Panthers H(0 - 10.5) ▶ Belle Vue Aces
Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers ▶ Wolverhampton Wolves

AKO: 2.96 7/10 tobet.com
Scott Nicholls - Davey Watt ▶ Scott Nicholls @ 1.90 4/10 bet365.com[/b]
C.Cook v K.Bjerre ▶ C.Cook +0.5 @ 2.10 4/10 sportingbet.com[/b]
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Belle Vue Aces - Peterborough Panthers H(0 - 10.5) ▶ Belle Vue Aces
Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers ▶ Wolverhampton Wolves


AKO: 2.96 7/10 tobet.com

Scott Nicholls - Davey Watt ▶ Scott Nicholls @ 1.90 4/10 bet365.com[/b]

C.Cook v K.Bjerre ▶ C.Cook +0.5 @ 2.10 4/10 sportingbet.com[/b]
⛔
✅
⛔

Ostatni bieg zadecydował o Cook&#39;u i Asach ...

| Liczba typów 49 | Wygrane 24 | Zwroty 0 | Przegrane 25|
| Wkład 195 |
| Wygrane 189.03 |
| Yield 3.06% |
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Piraterna - Hammarby H(0 - 10.5) ▶ Piraterna
Elit Vetlanda - Dackarna H(0 - 6.5) ▶ Elit Vetlanda
AKO: 3.42 7/10 tobet.com

Dziś jedzie ELitserien w Szwecji. Mecz Vetlandy na Orange Sport od 19.00. Ode mnie na razie dubelek. Wrócę z pracy koło 17 dodam resztę co mam na myśli do gry.
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Chris Holder Total points ▶ Over 9.5
Antonio Lindback Total points ▶ Over 6.5
AKO: 2.67 5/10 tobet.com

Holder ostatnio w Szwecji jechał świetnie. Linia nie za duża jak na ilość startów i liczę że nie zawiedzie. Antonio słabo w tym sezonie ale ostatnio zaczął również jeździć i 7 pkt dla niego to powinien być pryszcz jak by w formie był. Moim zdaniem dziś przekroczy tą linie ale czy spokojnie to zobaczymy.

Real Madryt - FC Barcelona ▶ FC Barcelona z OT @ 3.45 3/10 marathonbet.com

Ostatnio dwa dni temu Barca przegrała na własne życzenie mecz w końcówce. Dziś czas na rewanż oraz na wygraną i zrównanie stanu finału do 1-1.

A to już na noc bo kursy mogą ulec zmianie:

San Antonio Spurs - Miami Heat ▶ San Antonio Spurs -2 @ 2.00 5/10 marathonbet.com

1-1. Teraz 3 mecze w San Antonio. Spurs pokazali że w tym finale łatwo dla Miami nie będzie. W domu u siebie w pierwszym spotkaniu w tych finałach będą chcieli wygrać aby objąc prowadzenie i kontrolować to. Słaba postawa Bosha w tych finałach. James także nic nie gra. Heat to 3 gości. Moim zdaniem SAS są prawdziwszą drużyną i dziś wygrają te spotkanie.

Tony Parker Gracz double-double ▶ TAK @ 4.00 2/10 betsson.com

Dziś rola Parkera będzie bardzo ważna do wygrania. W meczach 1-2 miał 13 i 21 pkt. Asyst miał 5 i 6. I dziś właśnie liczę że rozda najmniej 10 punktów. Po takim kursie na DD Parkera warto zagrać.

łączna liczba udanych rzutów za 3 pkt ▶ Manu Ginobili powyżej 1.5 @ 1.86 3/10 betsson.com

Manu w game 1 miał 2/5 w game 2 miał 1/4. Dziś mecz we własnej hali Spurs takiego pogromu nie dostaną. Powinni dziś wygrać a Manu zagra sporo jak i powinien rzucić 2 trójki co jest najmocniejszą stroną jego. Na 7 spotkań w tegorocznym PO w domu miał za linii 6.75 skuteczność : Lakers ( 3/5 i 3/4 ) z GSW ( 2/9 , 1/6 , 2/4 ) oraz z Memphis ( 3/5 oraz 0/0 ). Moim zdaniem szansę są dość duże.

Danny Green ( -2.5 ) punkty - Mario Chalmers ( 2.5 ) punkty ▶ Danny Green ( -2.5 ) punkty @ 1.85 3/10 betsson.com

Green:
G1: 12
G2: 17

Chalmers:
G1: 8
G2: 19

Chalmers mecz życia w game 2 i tego meczu raczej długo nie powtórzy. Green w tych PO dobrze gra. We własnej hali rzuca i trafia zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Pare trójek powinien trafić a i liczę na słaby mecz Chalmersa.
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik

Piraterna - Hammarby H(0 - 10.5) ▶ Piraterna
Elit Vetlanda - Dackarna H(0 - 6.5) ▶ Elit Vetlanda
AKO: 3.42 7/10 tobet.com

Dziś jedzie ELitserien w Szwecji. Mecz Vetlandy na Orange Sport od 19.00. Ode mnie na razie dubelek. Wrócę z pracy koło 17 dodam resztę co mam na myśli do gry.


Chris Holder Total points ▶ Over 9.5
Antonio Lindback Total points ▶ Over 6.5
AKO: 2.67 5/10 tobet.com

Holder ostatnio w Szwecji jechał świetnie. Linia nie za duża jak na ilość startów i liczę że nie zawiedzie. Antonio słabo w tym sezonie ale ostatnio zaczął również jeździć i 7 pkt dla niego to powinien być pryszcz jak by w formie był. Moim zdaniem dziś przekroczy tą linie ale czy spokojnie to zobaczymy.

Real Madryt - FC Barcelona ▶ FC Barcelona z OT @ 3.45 3/10 marathonbet.com

Ostatnio dwa dni temu Barca przegrała na własne życzenie mecz w końcówce. Dziś czas na rewanż oraz na wygraną i zrównanie stanu finału do 1-1.

A to już na noc bo kursy mogą ulec zmianie:

San Antonio Spurs - Miami Heat ▶ San Antonio Spurs -2 @ 2.00 5/10 marathonbet.com

1-1. Teraz 3 mecze w San Antonio. Spurs pokazali że w tym finale łatwo dla Miami nie będzie. W domu u siebie w pierwszym spotkaniu w tych finałach będą chcieli wygrać aby objąc prowadzenie i kontrolować to. Słaba postawa Bosha w tych finałach. James także nic nie gra. Heat to 3 gości. Moim zdaniem SAS są prawdziwszą drużyną i dziś wygrają te spotkanie.

Tony Parker Gracz double-double ▶ TAK @ 4.00 2/10 betsson.com

Dziś rola Parkera będzie bardzo ważna do wygrania. W meczach 1-2 miał 13 i 21 pkt. Asyst miał 5 i 6. I dziś właśnie liczę że rozda najmniej 10 punktów. Po takim kursie na DD Parkera warto zagrać.

łączna liczba udanych rzutów za 3 pkt ▶ Manu Ginobili powyżej 1.5 @ 1.86 3/10 betsson.com

Manu w game 1 miał 2/5 w game 2 miał 1/4. Dziś mecz we własnej hali Spurs takiego pogromu nie dostaną. Powinni dziś wygrać a Manu zagra sporo jak i powinien rzucić 2 trójki co jest najmocniejszą stroną jego. Na 7 spotkań w tegorocznym PO w domu miał za linii 6.75 skuteczność : Lakers ( 3/5 i 3/4 ) z GSW ( 2/9 , 1/6 , 2/4 ) oraz z Memphis ( 3/5 oraz 0/0 ). Moim zdaniem szansę są dość duże.

Danny Green ( -2.5 ) punkty - Mario Chalmers ( 2.5 ) punkty ▶ Danny Green ( -2.5 ) punkty @ 1.85 3/10 betsson.com

Green:
G1: 12
G2: 17

Chalmers:
G1: 8
G2: 19

Chalmers mecz życia w game 2 i tego meczu raczej długo nie powtórzy. Green w tych PO dobrze gra. We własnej hali rzuca i trafia zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Pare trójek powinien trafić a i liczę na słaby mecz Chalmersa.
⛔
✅
✅
✅
⛔
⛔
✅

| Liczba typów 56 | Wygrane 28 | Zwroty 0 | Przegrane 28|
| Wkład 223 |
| Wygrane 228.28 |
| Yield 2.41% |
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Oldenburg - Brose Baskets ▶ Oldenburg @ 2.27 4/10 pinnacle.com
Finały mamy w Niemczech. Aktualnie 1-0 po pierwszym meczu dla Brose ale tam tylko 2 pkt różnicy było. Oldenburg w tych PO pokazał że potrafi grać i wygrywać z najlepszymi. Ograli ciężkie ekipy Bonn oraz Ulm. W game 1 pokazali się z dobrej strony. Teraz własna hala i powinno być zwycięstwo i wyrównanie stanu na 1-1.
Szkoda że nie zdążyłem podać do gry Banvitu. Ale mecz się już zaczął. Z basketu tyle. Dziś miały być dwa mecze w Elit League ale mecz w Poole odwołali a ten mecz miał być na PSE ???? Mecz Startsów z Wolves dziś jest wygląda na to że pojadą i mój typ:
Kings Lynn Stars - Wolverhampton Wolves H(0 - 7) ▶ Kings Lynn Stars @ 1.85 6/10 tobet.com
Richie Worrall - Andrei Lebiediev ▶ Andrei Lebiediev @ 2.10 4/10 tobet.com
Dla mnie dziś Kings Lynn wygrywają. Wolves bez Taja oraz z/z za Proctora. Fredka pewne pkt ale jakoś Scott oraz Skórnicki aby na wyjeździe tak pięknie zapunktować to mnie nie przekonuje. Stars jadą bez Madsa ale uważam że i tak tutaj wygrają minimum 8 pkt. Iversen dziś pewnie walnie koło kompletu. Schlein, Stead czy Alden na własnym torze są ładnie spasowani. Andrzej Legbiedev. Zdolny gość dziś w tobet dał w parzę z Worrallem obaj jadą z rezerwy ale bardziej mnie przekonuję Lebiediev.
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Oldenburg - Brose Baskets ▶ Oldenburg @ 2.27 4/10 pinnacle.com

Finały mamy w Niemczech. Aktualnie 1-0 po pierwszym meczu dla Brose ale tam tylko 2 pkt różnicy było. Oldenburg w tych PO pokazał że potrafi grać i wygrywać z najlepszymi. Ograli ciężkie ekipy Bonn oraz Ulm. W game 1 pokazali się z dobrej strony. Teraz własna hala i powinno być zwycięstwo i wyrównanie stanu na 1-1.

Szkoda że nie zdążyłem podać do gry Banvitu. Ale mecz się już zaczął. Z basketu tyle. Dziś miały być dwa mecze w Elit League ale mecz w Poole odwołali a ten mecz miał być na PSE ???? Mecz Startsów z Wolves dziś jest wygląda na to że pojadą i mój typ:

Kings Lynn Stars - Wolverhampton Wolves H(0 - 7) ▶ Kings Lynn Stars @ 1.85 6/10 tobet.com

Richie Worrall - Andrei Lebiediev ▶ Andrei Lebiediev @ 2.10 4/10 tobet.com

Dla mnie dziś Kings Lynn wygrywają. Wolves bez Taja oraz z/z za Proctora. Fredka pewne pkt ale jakoś Scott oraz Skórnicki aby na wyjeździe tak pięknie zapunktować to mnie nie przekonuje. Stars jadą bez Madsa ale uważam że i tak tutaj wygrają minimum 8 pkt. Iversen dziś pewnie walnie koło kompletu. Schlein, Stead czy Alden na własnym torze są ładnie spasowani. Andrzej Legbiedev. Zdolny gość dziś w tobet dał w parzę z Worrallem obaj jadą z rezerwy ale bardziej mnie przekonuję Lebiediev.
⛔
✅
⛔


| Liczba typów 59 | Wygrane 29 | Zwroty 0 | Przegrane 30|
| Wkład 237 |
| Wygrane 239.38 |
| Yield 1.00% |
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Dziś Game 4 finals ???? Moje typy:
San Antonio Spurs - Miami Heat ▶ San Antonio Spurs @ 2.00 5/10 marathonbet.com
2-1 dla SAS. Parker z problemami ale dziś zagra nawet z połamaną nogą. James w tych finałach gra słabo. Nie zdobył w meczu 20 pkt nawet. Wiadomo może odpalić ale moim zdaniem dziś najważniejszy mecz dla Spurs. Są lepsi i pokazują to w każdym meczu. Ja idę dalej w nich.
Danny Green - Dwyane Wade ▶ Danny Green +3.5 punkta @ 1.85 4/10 betsson.com
Wade z kontuzją aż tak mocny nie jest. Green forma jak nigdy w tych finałach. Za trzy potrafi ładnie przymierzyć w danym meczu. Ostatnio mega to wiadomo się raczej nie powtórzy ale HC pkt z Wade moim zdaniem powinien dać radę.
Wszystkie punkty zawodnika ▶ LeBron James under 26 @ 1.90 4/10 marathonbet.com
Nie przekroczył tej linii i jadę dalej na under.
Wszystkie punkty zawodnika ▶ Mario Chalmers poniżej 8 @ 1.85 4/10 betsson.com
Mario odpalił w game 2 ale w game 3 żenująco słabo. Spurs w obronie bardzo dobrze i także gram tutaj under.
Wszystkie punkty zawodnika ▶ Tim Duncan over 18.5 @ 1.90 4/10 marathonbet.com
Czytam że Spolestra ma grać w s5 Mike Millerem zamiast Haslemem. Tim powinien mieć sporo miejsca pod koszem i z Boshem sobie spokojnie poradzić.
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Dziś Game 4 finals ???? Moje typy:

San Antonio Spurs - Miami Heat ▶ San Antonio Spurs @ 2.00 5/10 marathonbet.com

2-1 dla SAS. Parker z problemami ale dziś zagra nawet z połamaną nogą. James w tych finałach gra słabo. Nie zdobył w meczu 20 pkt nawet. Wiadomo może odpalić ale moim zdaniem dziś najważniejszy mecz dla Spurs. Są lepsi i pokazują to w każdym meczu. Ja idę dalej w nich.

Danny Green - Dwyane Wade ▶ Danny Green +3.5 punkta @ 1.85 4/10 betsson.com

Wade z kontuzją aż tak mocny nie jest. Green forma jak nigdy w tych finałach. Za trzy potrafi ładnie przymierzyć w danym meczu. Ostatnio mega to wiadomo się raczej nie powtórzy ale HC pkt z Wade moim zdaniem powinien dać radę.

Wszystkie punkty zawodnika ▶ LeBron James under 26 @ 1.90 4/10 marathonbet.com

Nie przekroczył tej linii i jadę dalej na under.

Wszystkie punkty zawodnika ▶ Mario Chalmers poniżej 8 @ 1.85 4/10 betsson.com

Mario odpalił w game 2 ale w game 3 żenująco słabo. Spurs w obronie bardzo dobrze i także gram tutaj under.

Wszystkie punkty zawodnika ▶ Tim Duncan over 18.5 @ 1.90 4/10 marathonbet.com

Czytam że Spolestra ma grać w s5 Mike Millerem zamiast Haslemem. Tim powinien mieć sporo miejsca pod koszem i z Boshem sobie spokojnie poradzić.
⛔
⛔
⛔
✅
✅


| Liczba typów 64 | Wygrane 31 | Zwroty 0 | Przegrane 33|
| Wkład 258 |
| Wygrane 254.38 |
| Yield 1.40% |
 
czokolokofp 6

czokolokofp

Użytkownik
Ode mnie na jutrzejsze GP w Gorzowie:

Vaculik - Lidnback ▶ Vaculik
Holder - Pedersen ▶ Holder
Kasprzak - Lindgren ▶ Kasprzak
AKO: 3.38 6/10 unibet.com
Andreas Jonsson - Martin Vaculik ▶ Martin Vaculik @ 2.10 4/10 tobet.com
Greg Hancock - Krzysztof Kasprzak ▶ Krzysztof Kasprzak @ 1.90 4/10 tobet.com
Na razie tyle. Więcej o ile znajdę coś ciekawego dodam dziś albo jutro ;)
 
Do góry Bottom