>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

<<< BartekO sypie prezentami :) >>>

Status
Zamknięty.
B 0

barteko

Użytkownik
Witam 8)

Jako, że jestem w dobrym humorze z powodu zbliżających się mistrzostw świata w koszykówce mężczyzn, co pare dni będe &quot;sypał&quot; nagrodami ???? Aby zgarnąć nagrode wystarczy w temacie odpowiedzieć na pytanie.

Czekajcie na pierwszy konkurs ????
Pzdr. Bartek
 
B 0

barteko

Użytkownik
====== Pierwszy konkurs ======

Pytanie: LeBron James jest...
a.) Chińczykiem b.) Polakiem c.) Amerykaninem d.) Koreańczykiem

Nagroda: Freebet 5zł do BWIN

Wygra ta osoba która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie w tym temacie.

Pozdrawiam ????

Zwycięzca:
 
W 2

wislak

Forum VIP
a mniej wiecej co ile bedziesz sypal tymi prezentami?

P.S. ile trzeba obrócić razy te 5 zł? i ile jest min wypłata na konto ?
P.S.2 Czy jeśli korzystałem już z innychh promocji na BAW np tej na MŚ wytypuj mistrza, to moge w tym brać udział?
 
B 0

barteko

Użytkownik
Panowie, ale prosiłbym o nie robienie syfu z moim temacie ???? Wiślak pytał, co ile będe &quot;sypał&quot; nagrodami - tego wam oczywiście nie powiem ???? Bądzcie czujni... Nie znacie dnia, ani godziny... ????

Jeśli chodzi o spidera to Komisja Śledcza zbadała sprawę i wszystko odbyło się zgodnie z zasadami, konstytucją, regulaminem i komiksami Kajko i Kokosz.

Pzdr.
Bartek
 
B 0

barteko

Użytkownik
Panowie - spokojnie bo mi zamkną temat ???? Bądzcie cierpliwi, przecież nie moge rozdać wszystkich nagród w jeden dzień ;]
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
haha lool se wymysliles zeby nagrody rozdawac ale spoko skoro tak chcesz... ????
mi i tak twoje nagrody raczej nic nie dadza bo na BAW czy BAH juz realizowalem bony i wiecej nie moge :p
 
B 0

barteko

Użytkownik
Słuchaj - po co mi te bony po 5zł? Gram troche większymi stawkami a pozatym nie lubie grać bonami dlatego oddaje &quot;potrzebującym&quot; ???? NIECH MAJĄ ????
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
...ale wy macie jazdy, dajcie mu spokoj, co wy jakas litosc chcecie w nim pobudzic czy co. na 5 zl sie rzucacie jak szczerbaty na suchary :? . jak ktos jest taki napalony to niech siedzi, 24h. na dobe przed kompem i niech czeka na forum, to moze zdarzy odp na pytanie :p ale nie wypisujcie bzdur i nie zasmiecajcie tematu tak jak jego zalozyciel prosil.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom