>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bardzo niskie kursy, płaska stawka. EKSPERYMENT!!!

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Witam ponownie! ;)

Sezon najlepszego tenisa mamy martwy, także postanowiłem pójść drogą użytkownika plsn który nieźle wychodzi na bardzo niskich kursach. Na sucho typowałem i odniosłem bardzo dobre wyniki więc czas abym zaczął grę na prawdziwe pieniądze tym systemem gry. Oczywiście wiadomo,że grając bardzo niskie kursy za duże kwoty to może być zabójstwem lecz nie musi. Ja postanowiłem zaryzykować i sprawdzam sobie taką taktykę. Nie jestem pierwszym ani ostatnim który próbuje tak typować, wiem oczywiście z doświadczenia,że 8 na 10 ludzi grających dużymi kwotami niskie kursy polegało z kretesem. Będę podawał typy z bukmachera Bet365 ponieważ najbardziej pasuje mi do tego systemu. Najwięcej będzie tenisa oczywiście, lecz inne dyscypliny również będę podawał. Można śmiało komentować mój temat, przyjmę każdą krytykę (obiektywną) na klatę. Wiem,że czeka mnie długa wojna ponieważ to bardzo żmudna taktyka. Zobaczymy co z tego wyjdzie ???? W statystykach będę zamieszczał: zysk/ strata, trafione typy, nietrafione typy oraz ich ilość ogólna. Podsumowanie pod każdym typem za pomocą edycji ???? Także do dzieła!!! Jeśli chodzi o stawkę to nie mam ustalonej. Lecz często będę grał po 3 tysiące. Jeśli nastąpi szybka wtopa to temat od razu będzie zamknięty.

1.
Dyscyplina: Siatkówka, ARGENTYNA: Serie A1
Spotkanie: Gigantes del Sur - Personal Bolivar
Typ: Powyżej 37.5 punktów w pierwszym secie
Kurs: 1.030
Godzina: 01:30
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3000 zł
Ewentualna wygrana: 3090.90 zł
Wynik: 19:25

Zysk/strata: 90.90 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
2.
Dyscyplina: Siatkówka, ARGENTYNA: Serie A1
Spotkanie: UPCN - La Union de Formosa
Typ: Poniżej 49.5 punktów w pierwszym secie
Kurs: 1.050
Godzina: 02:00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3000 zł
Ewentualna wygrana: 3150 zł
Wynik: 25:21

Zysk/strata: 240.90 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
3.
Dyscyplina: Koszykówka, AUSTRALIA: NBL
Spotkanie: Perth Wildcats - Wollongong
Typ: 1 ( wraz z dogrywką)
Kurs: 1.062
Godzina: 11:30
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3000 zł
Ewentualna wygrana: 3187.50 zł
Wynik: 79:55

Zysk/strata: 428 zł ✅✅✅

a gdybym tak grał to zdecydowanie grałym piłkę nożną i bardziej bym patrzył w stronę Handicapów +2 na faworytów grających u siebie, lub handicapów +3 dla drużyn grających na wyjeździe, ale będących na podobnym poziomie lub wyżej w tabeli. Często kursy są w okolicach 1.04-1.05.

Dziś np. na Juve+2 masz 1.062.

Nie wiem jak to by wyglądało na dłuższą mete, może zrobię w przyszłości jakiś test i zobaczę jak często trafiają się niespodzianki.
Będę podawał typy z wszelakich dyscyplin, niestety ale nie mogę grać wszystkiego jak leci ponieważ to najgorsza droga ???? Taktyka to niskie kursy, ale zdarzeń z niskimi kursami jest wiele więc tutaj każdy kto gra taką taktyką wybiera je sam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lialh4 25

lialh4

Użytkownik
Ja gdybym tak grał to zdecydowanie grałym piłkę nożną i bardziej bym patrzył w stronę Handicapów +2 na faworytów grających u siebie, lub handicapów +3 dla drużyn grających na wyjeździe, ale będących na podobnym poziomie lub wyżej w tabeli. Często kursy są w okolicach 1.04-1.05.

Dziś np. na Juve+2 masz 1.062.

Nie wiem jak to by wyglądało na dłuższą mete, może zrobię w przyszłości jakiś test i zobaczę jak często trafiają się niespodzianki.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
4.
Dyscyplina: koszykówka,
Spotkanie: Al Ansar - Al Nasr, ARABIA SAUDYJSKA: Premier League
Typ: 2 (wraz z dogrywką)
Kurs: 1.070
Godzina: 14:00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3000 zł
Ewentualna wygrana: 3210 zł
Wynik: 84:77 ⛔⛔⛔

Zysk/strata: -2572 zł ⛔⛔⛔
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nie spodziewałem się,że to nastąpi tak szybko ???? ha...Co z tego,że grając wirtualnie miałem skuteczność 100% po 70 typach, jak zaliczyłem wtope z prawdziwymi pieniędzmi na czwartym typie ???? Jestem bogatszy o doświadczenie....oczywiście odradzam wszystkim taką taktykę. Temat do zamknięcia tak jak sobie obiecałem :]
 
Do góry Bottom