>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bardzo ciekawy system - sprawdźcie i komentujcie.

krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Witam serdecznie ????
Chciałbym przedstawić system, który mi dziś wpadł do głowy. Nie testowałem go jeszcze, ale na pewno zacznę w najbliższych dniach.
Chcę poznać wasze pierwsze odczucia po zapoznaniu się z nim, bo potrzebuję opinii obiektywnych. A zatem do rzeczy:]

Zakładamy, że mamy przykładowo 100 zł. , które inwestujemy w ten system. Dzielimy je na 20 równych części. (kazda część - będę używał pojęcia kupka, żeby było prościej = 5 zł ). Mając 20 równych kupek bierzemy się za obstawianie. Gramy zakłady w granicach ako &gt;=3,00 (nie chodzi mi tutaj o przesadnie wielki kurs niż te 3,00). Gramy pierwszą serię, zakładając 20 różnych zakładów. Oczywiście nie mogą to być zakłady nie przemyślane (jak to niektórzy określają &quot;na pałę&quot;). Jeżeli nie trafiasz poszczególnego zakładu, to na kupce zostaje 0 zł., a jeśli trafiasz to na danej kupce jest cała wygrana. Aby się nie pogubić proponowałbym jakieś solidne notatki. Oczywiście zawsze wygrana zależy od skuteczności, nie można powiedzieć ile mniej więcej będziemy trafiali, ale zakładając, że nie stawiamy żadnego zakładu na pałę, można przyjąć, że po pierwszej serii trafimy 8/20 zakładów. A zatem teraz perzystępujemy do drugiej serii z tymi ośmioma kupkami postępując w sposób analogiczny. Na każdy zakład stawiamy całą zawartość kupki. Takie szacowanie ile dokładnie ci zostanie kupek po tym poziomie jest chyba bez sensu, ale dla przykładu podam że jeśli zostaną dwie kupki po dwóch poziomach, to będziemy praktycznie na 0, czyli nic nie stracimy. a jeśli zostaną trzy kupki, to będziemy około 50 % kapitału do przodu, genialne, prawda?
3 x (5x3x3,3) = 3 x 49,5 = 148,50 zł.
148,50 - 100 = 48,50 zysku.

Tutaj podałem przykład gdzie dochodzmy do drugiego etapu, gdybyśmy jednak mieli kilka kupek i zimną krew po drugim etapie to zawsze można zagrać trzeci. Jeśli po trzecim etapie nam zostanie choćby jedna kupka to jesteśmy i tak na plusie (5x3x3x3=135 zł , 135 - 100 = 35 zł).

Zapraszam do komentowania, w razie pytań walcie śmiało ????

Podkreślam jeszcze raz, że chcę grać tym systemem tylko przemyślane typy.
 
H 0

hazardzista29

Użytkownik
Witam heh mój pierwszy post na tej stronce ale do rzeczy .Fajny sposób sam używam z małymi modyfikacjami mianowicie zamiast kursu 3 zł daje 9 ...wydaje się dużo niby ale nie do końca .Daję na kupon po dwa handicapy które zazwyczaj oscylują koło 3zł i wychodzi mi 3x3= 9 x 5 zł stawki wychodzi około 45 zł .Wysyłam podobnie jak ty masz zamiar 20 kuponów i wystarczy że wejdą dwa żeby się zwróciło. W praktyce najwięcej weszło dwanaście ,raz zdarzył się czarny weekend i nie wszedł żaden a gram tak od kilku miesięcy .Najważniejsza dyscyplina i plan pozdrawiam
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Witam heh mój pierwszy post na tej stronce ale do rzeczy .Fajny sposób sam używam z małymi modyfikacjami mianowicie zamiast kursu 3 zł daje 9 ...wydaje się dużo niby ale nie do końca .Daję na kupon po dwa handicapy które zazwyczaj oscylują koło 3zł i wychodzi mi 3x3= 9 x 5 zł stawki wychodzi około 45 zł .Wysyłam podobnie jak ty masz zamiar 20 kuponów i wystarczy że wejdą dwa żeby się zwróciło. W praktyce najwięcej weszło dwanaście ,raz zdarzył się czarny weekend i nie wszedł żaden a gram tak od kilku miesięcy .Najważniejsza dyscyplina i plan pozdrawiam
Całkiem ciekawie, aż trudno uwierzyć że można mieć 12/20 kuponów z kursem około 9,00. Gratulacje. Myślę, że ciężko by mi było skleić kilka porządnych kuponów po takim kursie w weekend. Myślę tu o liczbie około 10. Ale tak sobie pomyślałem, że idea wyżej przeze mnie przdstawiona całkiem fajna, ale chyba lepiej to modyfikować do 10 kupek. Wtedy aby po dwóch poziomach być na 0 wystarczy żeby pozostała jedna kupka. Całkiem przyjemne :grin:
 
H 0

hazardzista29

Użytkownik
Całkiem ciekawie, aż trudno uwierzyć że można mieć 12/20 kuponów z kursem około 9,00. Gratulacje. Myślę, że ciężko by mi było skleić kilka porządnych kuponów po takim kursie w weekend. Myślę tu o liczbie około 10. Ale tak sobie pomyślałem, że idea wyżej przeze mnie przdstawiona całkiem fajna, ale chyba lepiej to modyfikować do 10 kupek. Wtedy aby po dwóch poziomach być na 0 wystarczy żeby pozostała jedna kupka. Całkiem przyjemne :grin:
nieee no 12 to było najwięcej ???? zazwyczaj 3 lub 4 wchodzą .Chcesz próbować z kursem 3 w sumie 2,6 już by się nadawało ...osobiście bym próbował z hokejem;) wiadomo rzadziej remisy .Daj znać jak poszła próba generalna .
 
G 30

gareth

Użytkownik
Witam serdecznie ????
Chciałbym przedstawić system, który mi dziś wpadł do głowy.
Ale to nie jest system. Najwyżej metoda zarządzania funduszami. Nic nie wnosi prócz może porządku. Dalej zależny jesteś od typowania jak przy normalnym obstawianiu i tylko co robisz z wygraną się zmienia. Możesz tak obstawiać kupki, aż ci nic nie zostanie ????
 
S 0

salvinoru23

Użytkownik
Skutecznosc kolo 45% przykursach 3.0??? Stary jakbys mial taka skutecznosc to ja moge oddac swoje pieniadze i graj nimi!!! Jasne trzeba system sprawdzic, moze sie myle ale raczej nie ma to przyszlosci. Moze raz albo dwa Ci cos wejdzie ale raczej wiecej razy wtopisz. Proponuje przedstaw symulacje tak na brodno to zobaczymy jak typujesz
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Dobra zrobimy tak, bo to wszystko wydaje mi się naprawę śmieszne i uważam , że na dłuższą metę nic nie ugrasz, weź rozpocznij symulację i stawianie w ten sposób w tym temacie . Jeśli się nie uda nie będzie co kontynuować i zamykam temacik bo tak rzucać pomysłami i to jeszcze o takich kursach każdy może :] więc czekam.
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Dobra Panowie zrobię symulację systemu w tym temaciku. Tylko nie oczekujcie, że system rozegra się na przestrzenii 4-5 dni ;D
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
PIERWSZA KOLEJKA ZAKŁADÓW

Kupon #1
⚽ 1. FC Nürnberg - Borussia Dortmund 1,65
⚽ CA Osasuna - FC Barcelona 1,20
⚽ Blackpool FC - Manchester United 1,40
????Utah Jazz - Milwaukee Bucks 1,20 ✅ 109:88
Stawka: 10.00 zł (pierwsza kupka)
AKO: 3,33
Ew. Wygrana: 33,30 zł

Kupon #2
⚽VFL Wolfsburg - Werder Bremen over 2,5 1,50
⚽OGC Nice - Olympique Marseille 2,00
Stawka: 10 zł. (druga kupka)
AKO:3,00
Ew. wygrana: 30,00 zł


//// Pamiętaj, używaj opcji edytuj , nie musisz za każdym razem nowego posta pisać. Kolejne kupony możesz dodawać ale po wynikach możesz edytować a jeśli minie te 4 dni i nie możesz tego zrobić to zacytuj ale już po wynikach wszystkich zdarzeń . Pozdro ????
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Kupon #3​


:siata: Tonno Callipo Vibo Valentia - Bre Banca Lannutti Cuneo 1,35
???? Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1,30
⚽ Rosenborg Trondheim - Bayer 04 Leverkusen X2 1,31
???? Boston Celtics - Portland Trail Blazers 1,30

AKO: 2,98
Stawka: 10 zł (trzecia kupka)
Ew. wygrana: 29,80 zł
 
Do góry Bottom