>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Baraże + Sparingi do Igrzysk Olimpijskich 2024.

Cabron 71,6K

Cabron

Użytkownik
movieplk movieplk jako, że jesteś chyba najlepiej obeznany w Baskecie na tej grupie, a ja na reprezentacyjnej słabo się znam i nie miałem czasu oglądać kwalifikacji, to chciałem zapytać co sądzisz o Słowenii ?
Bukmacherzy ich skazują na pożarcie z Grekami, a wydaje mi się, że z liderem Luka są w stanie nawiązać walkę ?
 
portowiecmks 5,3K

portowiecmks

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
movieplk movieplk jako, że jesteś chyba najlepiej obeznany w Baskecie na tej grupie, a ja na reprezentacyjnej słabo się znam i nie miałem czasu oglądać kwalifikacji, to chciałem zapytać co sądzisz o Słowenii ?
Bukmacherzy ich skazują na pożarcie z Grekami, a wydaje mi się, że z liderem Luka są w stanie nawiązać walkę ?
Słowenia to jezdzcy bez głowy, zeby Słowenia to wygrała to muszą mieć dzień konia z rzutami za 3 pkt i Doncić zagrać genialny mecz. Grecja to wygra, 10pkt przewagi to minimum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
U 41,4K

undertaker87

Użytkownik
Grecja over 92,5@1,75 STS

Grecy są faworytem i grają u siebie. Kadra na prawdę zacna, ma kto dokarmiać Giannisa. Słowenia faktycznie wygląda trochę jak jeźdźcy bez głowy. Defensywa Słoweńców pozostawia wiele do życzenia co było widać w meczu z Chorwatami. Zwłaszcza pod koszem powinna być bardzo dużą przewaga Greków. Chorwaci robili tam co chcieli.
 
anzelmo 207,3K

anzelmo

Użytkownik
Typów nie neguje na Greków ale 1,3 to.... Hrvatsko miała tam pod koszem Hezonje Zubaca i fałszywego centra Saricia wiec...oni maja bardzo wysoki skład plus jest Brankovic co tam grywa ogony .Słowenia to Luka i wszystko wkoło niego zresztą to będzie pojedynek gwiazd z NBA zmęczonych z kontuzjami u Greków Gannis(zobaczymy jak tam z wolnymi jak będzie faulowany) może maja bardziej zbilansowany skład ale u Słoweńców jest Nebo i Prepelic swoje do rzuca .Luka pewnie over 30 w takim meczu ...z tym dniem konia żeby to Słowenia wygrała to lekka przesada Luka to normalnie kreci pod tipele a zdrowy Luka to kreci cyferki ze głowa mała.

Punkty zawodnika - Luka Doncic 30+ (Mecz)Zbiórki zawodnika - Josh Nebo 5+ (Mecz)Zbiórki zawodnika - Luka Doncic 8+ (Mecz) 1,93 forbet betachitek czyli betbulider jak zwal

jeszcze jeden Player assists + rebounds - Luka Doncic 16+ (Mecz)Punkty zawodnika - Luka Doncic 30+ (Mecz) 1,76 forbet
 
Ostatnia edycja:
movieplk 362,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
movieplk movieplk jako, że jesteś chyba najlepiej obeznany w Baskecie na tej grupie, a ja na reprezentacyjnej słabo się znam i nie miałem czasu oglądać kwalifikacji, to chciałem zapytać co sądzisz o Słowenii ?
Bukmacherzy ich skazują na pożarcie z Grekami, a wydaje mi się, że z liderem Luka są w stanie nawiązać walkę ?
Jeśli na piłkarskim Euro mówi się, że gwiazdy są zajechane, to właśnie Luka reprezentuje to samo, bo 6 dni po finałach NBA zjawił się na kadrze i jest zajechany jak koń. Jednak to Luka Doncic i zawsze trzeba z nim się liczyć. Dla mnie bez gry mecz.

06/07/2024 17:30 CET
Bahamy (over 98.5) - Liban
1.95 (STS)/1.92 (ETOTO)/1.88 (Fortuna)
5/10

Liban jest praktycznie kopiuj/wklej składem sprzed roku na MŚ 2023 minus Wael Arakji (ich najlepszy zawodnik), a dobrze gra dla nich dodany do składu 21-letni Youssef Khayat. Rok temu Liban stracił 128 punktów z Kanadą i 109 z Łotwą. W tym turnieju już stracili 104 z Hiszpanią. Bahamy miały bardzo złe sparingi, gdzie rozegrali tylko jedną kwartę swoim najlepszym składem, a tak Eric Gordon był zajęty podpisywaniem kontraktu z NBA i doleciał sam do drużyny.

Eric Gordon i Buddy Hield są elitarnymi strzelcami za trzy na poziomie NBA, a dodatkowo pod koszem/pół dychą straszy jeden z najlepszych centrów ofensywnych NBA DeAndre Ayton + z ławki wchodzi wielki talent 19-letni Valdez Edgecombe, który ma świetny ciąg na kosz i przypomina młodego Westbrooka/Derricka Rose'a. Liban ma fatalną defensywę obręczy i ogólnie defensywę. Bahamy po bardzo źle przepracowanych sparingach z każdym dniem/meczem są lepiej zgrani i powinni być z każdym meczem groźniejsi. Myślę, że dziś rzucą 100 punktów.

07/07/2024 01:00 CET
Portoryko (over 90.5) - Meksyk
1.90 (STS/Fuksiarz-Stanowski)/1.88 (ETOTO)1.83 (Fortuna)
5/10

Meksyk gra podobnym składem do MŚ 2023. Stracili wtedy 91 z Czarnogórą, 96 z Litwą, 100 z Egiptem, 100 z Nową Zelandią i 80 z Jordanem. Na tych MŚ stracili 96 już z Litwą (83 po 3 kwartach). To jest fatalna defensywa, a Portoryko mecz z Bahrajnem w ogóle nie liczę, bo to był sparing, a Włochy mają 2-3 razy mocniejszą defensywę od Meksyku. W tym roku doszedł jeszcze Alvarado, który kręci szalone granie i myślę, że Portoryko nawrzuca w tym meczu duża ilość fatalnej defensywie Meksyku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +615
U 41,4K

undertaker87

Użytkownik
Bahamy+7,5@1,8 STS

Chyba trochę poniosło z kursami na Hiszpanów. Wczoraj męczarnie z Finami gdzie odjechali w samej końcówce. Ich skład nie wygląda mocarnie a do tego jest wiekowy. Mogą mieć spore kłopoty w starciu z młodą i szybka grająca ekipą Bahamow. Jedynie atut gry u siebie tutaj nam zostaje ale czy aż na to żeby pokonać Bahamy więcej niż 7pkt? W to wątpię. Obawiam się tylko wąskiego składu i podejścia do tego spotkania ze strony Bahamów no ale skoro doszli do finału to chyba nie po to żeby się położyć przed Hiszpańska publiką.

Grecja poniżej 91,5@1,8 STS

Wczoraj Grecy wrzucili 96 pkt Słowenii która jednak ma gorszą defensywę niz Chorwacja. Będzie to na pewno wolniejszy mecz i pod koszem łatwo nie będzie. Spotkanie o igrzyska i nie spodziewam się tutaj jakiegoś szalonego grania. Wczoraj większość spotkań było underowych więc tym bardziej powinno być dzisiaj.

Giannis under29,5@1,85 STS

W pierwszym meczu 32 pkt ale z Dominikana. Później przerwa a wczoraj 13 pkt i oszczędzanie ale i tak to jest tylko jakieś 70proc optymalnego Giannisa. Dzisiaj powinno być twardo w obronie zwłaszcza pod koszem ze strony Chorwatów.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 362,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
07/07/2024 20:30 CET
Hiszpania - Bahamy over 82.5 1 POŁOWA
1.86 (ETOTO)/1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)/1.83 (Fuksiarz-Stanowski)
5/10

Oba zespoły podeszły mocno lekceważąco do wczorajszych meczów i oszczędnie. Dziś jednak będzie inny mecz i obie drużyny włożą całą siłę i energię w ten mecz. Bahamy to świetnie ofensywnie drużyna, ale zarazem Buddy Hield i Eric Gordon to topowi strzelcy, ale też topowi najgorsi obrońcy obwodowi, którzy w NBA są wyszukiwani do gry 1 na 1, gdzie często są słupami w obronie. Center Ayton znowu nie jest fanem fizycznej gry i dziś Hiszpania może im skakać po głowach przy braku fizycznego PF'a w Bahamach. Bahamy tym razem powinny biegać, bo z Libanem to tylko brakowało do kolekcji w 2 połowie, żeby się położyli na parkiecie. Hiszpania przy krótkim składzie Bahamów powinna też pchać piłkę do przodu i wykorzystywać każdą szansę na szybki atak. Spodziewam się ofensywnej 1 połowy, gdzie Bahamy jeszcze będą miały siły i nikt nie będzie miał przewagi takiej, żeby grać na czas.

08/07/2024 00:00 CET
Portoryko - Litwa over 82.5 1 POŁOWA
1.92 (ETOTO)/1.90 (Fortuna)/1.85 (STS)/1.80 (Fuksiarz-Stanowski)
5/10

Portoryko to jest topowe up-tempo i gra na dwóch niskich guardów Watersa i Alvardo + z ławki Howard. Litwa wysoki skład, a więc Portoryko będzie lecieć do przodu, żeby wykorzystywać swoje szybkości względem wolniejszych zawodników z Litwy. Litwa za to będzie pchać się pod kosz i korzystać z Sabonisa. Spodziewam się tutaj w 1 połowie wymiany ognia i szybkiej gry.
 
Do góry Bottom