>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do Mistrzostw Europy 2020

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Na Słowację poszły w górę.

Ktoś wie dlaczego?
Pewnie dlatego, że Napoli dzisiaj odwaliło taki sam numer jak z Rahmanim. Miał 3 testy negatywne, a i tak zatrzymali go w klubie i nie wystąpi dzisiaj w meczu z Macedonią Połnocną.
Jeżeli go zatrzymali to samo zrobili z Lobotką, a więc najwieksza gwiazdą Słowacji.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Kursy wystawione prawidłowo moim zdaniem, ale trzeba w ten weekend bardzo ważna informacja, która skłania mnie do grania w strone Kosowa. Piłkarze Genoi i Napoli w kwaratannie, a więc dwie najwieksze gwiazdy Macedonii Polnocnej, na ktorych opiera się cała gra- Elmas i kapitan Pandev.
Pandev jest w pierwszym składzie, więc jaka kwarantanna?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2020
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Macedonia Północna
Typ: over 42.5 punktów karnych
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Nie wiadomo jeszcze kto bedzie sedzia ale kto by nie byl to jest to bardzo dobra linia. Wg mnie prawidlowa jak juz inne buki wystawia na to kurs bedzie wynosic over/under 5.5 przy kursie 1.85. Na to zdarzenie kurs powinien wynosic w moim odczuciu 1.30 a wiec musze juz teraz to wykorzystac. Tym bardziej, ze zapowiada sie bardzo wyrownany pojedynek. Obie ekipy spotkaly sie we wrzesniu i pazdzierniku w ramach Ligi Narodow i pokrywaly te linie. Teraz stawka duzo wieksza wiec tym bardziej trzeba sprobowac.

Edit: Sedzia meczu bedzie Taylor wiec idealnie :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
GEORGIA - NORTH MACEDONIA
Referee: Anthony Taylor (ENG)

SERBIA - SCOTLAND
Referee: Antonio Mateu Lahoz (ESP)

NORTHERN IRELAND - SLOVAKIA
Referee: Felix Brych (GER)

HUNGARY - ICELAND
Referee: Björn Kuipers (NED)

Absolutnie się zgadzam z przedmówcą, sama drużyna z Macedonii może pokryć tą linie. Sędziowie wręcz idealni na kartki, może z wyjątkiem Holendra, którego odpuszczę , zwłaszcza, że pojawiła się wysoka linia 5.5 na Unibecie, a Kuipers często pozwala na ostrą grę.

Irlandia Płn - Słowacja Over 4.5 kartki @2.14

Unibet trochę zaszalał, kursy na pewno polecą w dół. Dr. Brych nie boi się pokazywać kartoników, zwłaszcza w meczach pucharowych, więc tutaj jestem spokojny. Nie trzeba pisać o jaką stawkę grają obydwie drużyny, i o jakie pieniądze. Wynik jest otwarty, drużyny na podobnym poziomie, nie przewiduje gładkiej wygranej któregoś zespołu, będzie walka do ostatnich minut, i moim zdaniem 5 kartoników to minimum, co zobaczymy w tym spotkaniu.

Serbia - Szkocja Over 42.5 pkt karnych @1.57 Betsson

Tutaj też nie ma co pisać za wiele. Niby gospodarze faworyci, ale to Szkocja lepiej sobie radzi w Grupie B Ligi Narodów, gdzie zdecydowanie prowadzi, a Serbowie walczą o przetrwanie w swojej grupie. Sędzia z Hiszpanii, który nie boi się pokazywać kartek, jak ma dzień to załatwia sprawę w pierwszej połowie. Serbowi łapią sporo kartek, Szkoci też nie odstawiają nóg, nie ma dwumeczu, nie widzę tutaj meczu do jednej bramki, myślę, że będzie sporo fauli i co najważniejsze, dużo kartek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
GEORGIA - NORTH MACEDONIA
Referee: Anthony Taylor (ENG)

SERBIA - SCOTLAND
Referee: Antonio Mateu Lahoz (ESP)

NORTHERN IRELAND - SLOVAKIA
Referee: Felix Brych (GER)

HUNGARY - ICELAND
Referee: Björn Kuipers (NED)

Absolutnie się zgadzam z przedmówcą, sama drużyna z Macedonii może pokryć tą linie. Sędziowie wręcz idealni na kartki, może z wyjątkiem Holendra, którego odpuszczę , zwłaszcza, że pojawiła się wysoka linia 5.5 na Unibecie, a Kuipers często pozwala na ostrą grę.
Lahoz i Brych faktycznie idealni pod te dwa spotkania. Za Taylorem nie przepadam, bo on (przynajmniej w Angii) na bardzo wiele pozwala zawodnikom. Tyle, że jak już wspomniałeś Gruzja czy Macedonia to drużyny, które nie przebierają w środkach. Sędzia daleki od ideału, ale no ludzie, trzeba to wyraźnie podkreślić - kto wygra ten mecz jedzie na Euro!!! Byłaby to historyczna sprawa zarówno dla jednych i drugich. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć! Pytanie tylko, jak Taylor sam sobie ustawi poprzeczkę... Co do meczu Węgier z Islandią wydaje mi się, że są to zespoły grające najczyściej z tego całego grona, a i sędzia mało kartkowy, też to spotkanie sobie podaruję.

Fortuna wystawiła linie i kursy na ŻÓŁTE kartki. Wg mnie są one niskie.

Zagrałem jako AKO powyżej 3.5 żk w Gruzja-Macedonia Płn., Serbia - Szkocja i Irlandia Płn - Słowacja. Dodałem do tego happy hours 1.14 i puściłem kupon(y).
kurs AKO 3.12. edit: mecze ostre, z mnóstwem fauli, co z tego jak lahoz i brych dawać kartek nie chcieli:cautious:
Myślę, że spokojnie wejdzie. Jak nie, to nie będę mieć do siebie pretensji bo wszystkie znaki na niebie i zmieni wskazują, że taki kupon wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
S 956

stroz890

Użytkownik
Lahoz i Brych faktycznie idealni pod te dwa spotkania. Za Taylorem nie przepadam, bo on (przynajmniej w Angii) na bardzo wiele pozwala zawodnikom. Tyle, że jak już wspomniałeś Gruzja czy Macedonia to drużyny, które nie przebierają w środkach. Sędzia daleki od ideału, ale no ludzie, trzeba to wyraźnie podkreślić - kto wygra ten mecz jedzie na Euro!!! Byłaby to historyczna sprawa zarówno dla jednych i drugich. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć! Pytanie tylko, jak Taylor sam sobie ustawi poprzeczkę... Co do meczu Węgier z Islandią wydaje mi się, że są to zespoły grające najczyściej z tego całego grona, a i sędzia mało kartkowy, też to spotkanie sobie podaruję.

Fortuna wystawiła linie i kursy na ŻÓŁTE kartki. Wg mnie są one niskie.

Zagrałem jako AKO powyżej 3.5 żk w Gruzja-Macedonia Płn., Serbia - Szkocja i Irlandia Płn - Słowacja. Dodałem do tego happy hours 1.14 i puściłem kupon(y).
kurs AKO 3.12.
Myślę, że spokojnie wejdzie. Jak nie, to nie będę mieć do siebie pretensji bo wszystkie znaki na niebie i zmieni wskazują, że taki kupon wejdzie.
Co do meczu Irlandii Północnej to we wcześniejszej rundzie barażowej już się na tych kartkach przejechałem a też wydawały się mi 4 sztuki w meczu z BiH dość pewne. Kartki niby 4 były ale w regulaminowych 90 min jedynie 2. Pamiętajmy że to jeden mecz bez rewanżu i ekipy mogą grać zachowawczo jak będzie blisko remisu. Niby 4 kartki to nie dużo ale kto wie czy w którymś z tych 3 meczy tyle będzie i nie uwali kuponiku. Mecz Norwegia- Serbia poprzednia runda też tylko 3 w regulaminowym. Mimo wszystko powodzenia i sam coś pogram w tą stronę.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Co do meczu Irlandii Północnej to we wcześniejszej rundzie barażowej już się na tych kartkach przejechałem a też wydawały się mi 4 sztuki w meczu z BiH dość pewne. Kartki niby 4 były ale w regulaminowych 90 min jedynie 2. Pamiętajmy że to jeden mecz bez rewanżu i ekipy mogą grać zachowawczo jak będzie blisko remisu. Niby 4 kartki to nie dużo ale kto wie czy w którymś z tych 3 meczy tyle będzie i nie uwali kuponiku. Mecz Norwegia- Serbia poprzednia runda też tylko 3 w regulaminowym. Mimo wszystko powodzenia i sam coś pogram w tą stronę.
Też wtedy przegrałem właśnie na kartkach. Myślę, że jednak teraz będzie inaczej. Fortuna już nie ma linii 3.5 żk w gruzja-macedonia płn, a najniższa czyli 4.5 żk jest płatna tyle, ile było wczoraj gdy grałem 3.5 żk. Ponadto, spadł kurs na kartki w meczu Irlandia Płn - Słowacja. Zobaczymy co się podzieje w tych meczach. Będziemy mądrzejsi w okolicach 22:30 jak się będzie kończyć czas regulaminowy ;)
 
Ostatnia edycja:
N 338,5K

niewierny-janek

Użytkownik
Gruzja - Macedonia Północna
Przyznany zostanie rzut karny - TAK
@3,00 Unibet


Mecz o mega stawkę jaką niewątpliwie jest awans na Euro, obie ekipy grają dość ostro i popełniają sporo fauli. Istotny przy tym typie jest sędzia tego meczu - Anthony Taylor. Przeanalizowałem sobie jego statystyki, kartek pokazuje dość dużo - w LM i superpucharze 8 i 6. Linia wystawiona przez buki jest dość wysoka - 5,5 kartki - i może braknąć. Dlatego moją uwagę przykuły rzuty karne dyktowane przez tego arbitra. Na 9 spotkań 10 razy wskazał na 11 metr. Widać, że nie boi się podejmować takich decyzji. Stawka meczu, arbiter oraz styl gry obu ekip skłania mnie do zagrania tego typu. Jako ciekawostkę dodam, że w półfinale tych baraży Gruzini otrzymali już jednego karniaka.
 
Czarnuckas 744

Czarnuckas

Użytkownik
Dysponuje ktoś może jakimś zarysem kadrowym na te spotkania, bo planuję zagrać Macedonię Słowację Serbię i Węgrów, ale jeżeli zabraknie poszczególnych graczy to nie chcę ruszać tych spotkań, z góry dzięki
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dysponuje ktoś może jakimś zarysem kadrowym na te spotkania, bo planuję zagrać Macedonię Słowację Serbię i Węgrów, ale jeżeli zabraknie poszczególnych graczy to nie chcę ruszać tych spotkań, z góry dzięki

Napewno sporo braków w drużynie Gruzji i są to ważni piłkarze :
„ Out with COVID: Khvicha, Shengelia
Out injured: Chakvetadze, Kiteishvili „
Macedonia Polnocna wygląda tak:
„Out with COVID: Ristevski, Velkoski
Out injured: Bardhi
Unknown: Ademi”

Szkoda Bardhiego bo jednak sporo wnosił, ale trzeba napisać, że wraca największa gwiazda - Elmas.
Napewno wieksze braki u gospodarzy.

W Islandii nie zagra podstawowy pomocnik Traustason- w Malmoo wykryli covid wiec bedzie poza grą.

Do kadry Węgier wraca Szaboszlai, a wiec najwieksza gwiazda. Największy brakk to trener - Rossi z wirusem, ktorego dzisiaj nie będzie.

W Serbii raczej pełna kadra, bo pilkarze z Wloch beda mogli wystąpić, szkoda tylko tego mega talentu z Sassuoloo- Djuricica, bo go nie bedzie dzisiaj.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Na szybko polecam

awans Macedonia Polnocna 2.10 E efortuna✅✅✅

Analize napisze niedlugo

Wiecej brakow u gospodarzy, co z tego, ze graja u siebie jak bez wsparciaa kibicow. Macedonia ma wiekszosc graczy w dobrych europejskich ligach jak Elmas, Pandev, Nestrovski czy Alioski. To prawda ich defensywa popełnia troche błędów, ale Gruzini nie mają za bardzo kim w ofensywie straszyć, ja po takim kursie biore awans Macedonii Polnocnej.
O absencjach wspomnialem wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
Czarnuckas 744

Czarnuckas

Użytkownik
Pandev gol @4.1 Betclic - wg mnie lokata, biorąc pod uwagę awans Macedończyków - 1)wykonawca rzutów karnych 2)będzie stał w sępa całe spotkanie, więc jeśli reszta drużyny zagra to z pewnością szans nie zabraknie

edit/ co pograli chłopaki, zwłaszcza Elmas
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Węgry awans✅
Serbia awans⛔
Ako : 2.34 E efortuna



Tutaj mniejsza stawka proponuje. Węgry w końcu z Szaboszlaiem, na każdej pozycji mają kogoś naprawdę solidnego. Zaczynając od bramki z Lipska - Gulacsi, pozniej Orban w defensywie, pomoc to wspomniany Szaboszlai, a atak to Mainz i Freiburg czyli Szalai i Sallai. Do tego graczy ze średnich europejskich klubów, ale i tak lepiej niż większość Islandczyków. Jedyny minus to brak na ławce trenera u dzisiejszych gospodarzy.

Islandia to przede wszystkim zgranie, ale dzisiaj beda jak wyżej pisalem bez podstawowego pomocnika Malmo- Traustasona. Finnobason i Sigurdson to najwieksze gwiazdy, odpowiednio gracz Augsburga i Evertonu. Węgry wychodza na 3 obroncow, mozna za drobniaki spróbować obie strzela po kurs ponad 2.00.✅ Ja jednak biore awans gospodarzy, dla mnie Szaboszlai zrobi dzisiaj roznice.

Jak widze nazwiska Milinkovic, Tadic, Kostic, Lukic, Lazovic czy Mitrovic to aż ciezko wyobrazic sobie, ze Serbia nie awansuje dalej. Jedyny minus do defensywa, bo tutaj mało zgrania i dosyc niepewnie moim zdaniem.
Nie sugerujcie się wynikami Szkocji, 2 wygrane z Czechami- 2x Czesi grali praktycznie składem B, a i tak powinni co najmniej zremisować. Awans z Izraelem po rzutach karnych, gdzie tam wiecej okazji mieli goście. Ostatnio Słowacja ich cisneła. Dla mnie Serbia to bierze, tylko o ta
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom