>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Baraże do MŚ 2010 - 14-18.11.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wielkimi krokami zbliżają się mecze barażowe o awans do przyszłorocznych mistrzostw świata w RPA.
Do grona dziewięciu zwycięzców grup eliminacyjnych, którzy są już pewni startu w mundialu dołączą jeszcze cztery ekipy, które zostaną wyłonione po listopadowych meczach barażowych.

W spotkaniach tych wezmą udział drużyny, które zajeły drugie miejsca w swoich grupach eliminacyjnych czyli:

Bośnia i Hercegowina
Francja
Grecja
Irlandia
Portugalia
Rosja
Słowenia
Ukraina

Faworytami są ekipy, które w losowaniu par były rozstawione czyli Francja, Grecja, Rosja i Portugalia jednak ich rywale wcale nie są bez szans i moim zdaniem wszystkie scenariusze w tych pojedynkach są możliwe.

Kursy wystawione przez BAH:



Zapraszam do dyskusji i prezentowania swoich typów na mecze barażowe.
Przypomnę, że to ostatni sprawdzian &quot;na poważnie&quot; przed MŚ w Republice Południowej Afryki.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Portugalia - Bośnia i Hercegowina ✅ ✅ ✅
Oczywiście Portugalia zdaje się być zdecydowanym faworytem, jednak nie można zapomnieć o tym, że Bośniacy to nie chłopcy do bicia. Mimo to uważam, że gospodarze powinni spokojnie wygrać to spotkanie. Na dobrą sprawę Portugalia nie zaprezentowała nic specjalnego w spotkaniach eliminacyjnych, jednak z meczu na mecz grała coraz lepiej i 3 ostatnie potyczki to dość pewne zwycięstwa Portugalczyków. Co prawda gdyby nie szczęśliwy remis z Danią 1-1 (gol 86&#39;) piłkarze z Półwyspu Iberysjkiego nie zagrali by nawet w barażach. Jednak skoro już się tu znaleźli, zagrają na pewno na 100% i będą chcieli pojechać RPA. Tymczasem Bośnia, bez szans z cudowną Hiszpanią (10/10 zwycięstw), odprawiła z kwitkiem m.in. Turcję. Warto jednak zauważyć, że w bezpośrednich starciach raz przegrała 1-2 a raz padł remis 1-1. Zatem awans do baraży Bośniacy zawdzięczają głównie konsekwentnej grze ze słabszymi drużynami (Armenia, Estonia, Belgia). Wygrali wszystkie 6 spotkań z tymi ekipami. Portugalia z pewnością słabą drużyną nie jest więc kurs ~1,40 może nie najwyższy, ale dość pewny.
Grecja - Ukraina ✅ ✅ ✅
Krótko mówiąc X2. Nasi sąsiedzi dosłownie wywalczyli sobie awans pokonując w przedostatniej kolejce Anglię. Kosztem Chorwacji znaleźli się w barażach i myślę, że teraz zrobią wszystko, aby zagrać na MŚ. Grecja znalazła się w na pewno słabszej grupie od swoich rywali. Nie była w stanie jej wygrać, ustępując miejsca Szwajcarii. Grecja nie potrafiła wygrać z Mołdawią, 2-1 u siebie z Luksemburgiem też raczej nie zachwyca. Wydaje mi się, że z tego dwumeczu zwycięsko powinna wyjść Ukraina. Pierwszym dużym krokiem w tym kierunku będzie nie przegranie w Grecji. Mam nadzieję, że epidemia grypy na Ukrainie nie wpłynie na wynik tego pojedynku.
 
homel 918

homel

Użytkownik
bez szans z cudowną Hiszpanią
Wynik Bosnia 2-5 Hiszpania nie odzwierdciedla sytuacji na boisku, Bosnia grala otwarty futbol, nie murowała bramki, miala duzo okazji, ale zbaraklo skuteczności, paradoskalnie zagrali niezle spotkanie
Kiedy grali w Hiszpanii ulegli tylko 1-0. Atak misimovic Pjanic Dzeko Ivbisevic na prawde wyglada groznie, ja bym taki pewny co do Portugalczyków nie byl. Sam Dzeko w 21 wystepach da reprezentacji Bosni strzelil 14 goli. Mi bardzo podoba sie gra Bosni i wcale nie skazywalbym ich z gory na porazke. Maja silny zespol i mysle ze powalcza z Portugalia.
Dumam nad overem w tym spotkaniu, Portugalia w grupie srednio na jedno spotkanie strzelal 1,7 gola, a Bosniacy 2,5 ! Jedyny problem to, ze Portugalczycy dosyc dobrze graja w obronie, tylko 5 goli straconych. M over 2,5 1,80 kurs jezeli Bosniacy zagraja w swoim stylu to mysle, ze ten over wpadnie, ale moze nie beda chcieli ryzykowac i zagraja bardziej defensywnie, nastawiając się tylko na kontry , zeby w rewanzu u siebie miec komfortowa sytuacje
minimum trzy gole mi moj instynkt podpowiada
co wy o tym myslicie?
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
14.11.09 19:00
Grecja - Ukraina [Total gol: 2.5] ✅✅✅
ponizej 2.5 goli
1.65
Mecz w Atenach o awans do MŚ 2010. O wadze spotkania nie trzeba pisać. Najważniejsze będzie nie stracenie gola w 1meczu.
Grecja ostatnio 2-1 z Luksemburgiem i 5-2 z Łotwą, a Ukraina tylko z Andora 6-0 na wyjeździe w grupie. tak to jak już trudniejszy przeciwnik to obie drużyny mało goli widzą na boisku.

Historia bezpośrednich spotkań ukazuje mecze podobnej wagi i jest na korzyść typu:
World Cup 2006 qualifiers
Greece Ukraine 0:1
Ukraine Greece 1:1
Euro 2004 Qualifiers
Greece Ukraine 1:0
Ukraine Greece 2:0
Sądzę, że kursy spadną, więc już to zagrałem ostro!
14.11.09 21:00
Irlandia - Francja [Total gol: 2.5] ✅✅✅
ponizej 2.5 goli
1.65
interwetten
Mecz w Dublinie o awans do MŚ 2010. Najważniejsze będzie nie stracenie gola w 1meczu o tak ważnej stawce.
Obie też w grupach nie wykazały jakiś overowych stylów w wynikach końcowych meczy.
Francja co tylko z Austria 3-1 i 5-0 Wyspy Owcze pozwoliła sobie na baraże.
A Irlandia 0-0 CZARNOGÓRA i 2-2 z Włochami zajeła dzięki tym ostatnim meczom 2miejsce w grupie 8.
Historia bezpośrednich spotkań między nimi:
World Cup 2006 qualifiers
Ireland France 0:1
France Ireland 0:0
I na dodatek w Dublinie przewidywana pogoda: 9 °C | 6 °C Zachmurzenie zmienne i czasami ulewy, wiatr:
poł-zach. 28.8 km/h.
O składach nie piszę, wiadomo wyjdą najlepsi pewnie.. ;)

10/10 ✅
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Portugalia - Bośnia , 14.11.2009, godzina 21:30
Drużyna gości zdobędzie gola
1 UNIBET 1.65
14.10.2009.Bosnia - Hiszpania 2 : 5
10.10.2009.Estonia - Bosnia 0 : 2
09.09.2009.Bosnia - Turcja 1 : 1
05.09.2009.Armenia - Bosnia 0 : 2
01.04.2009.Bosnia - Belgia 2 : 1
28.03.2009.Belgia - Bosnia 2 : 4
15.10.2008.Bosnia - Armenia 4 : 1
11.10.2008.Turcja - Bosnia 2 : 1
10.09.2008.Bosnia - Estonia 7 : 0

06.09.2008.Hiszpania - Bosnia 1 : 0
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Według mnie ciężko jest wytypować zdecydowanego faworyta tego spotkania. Bośniacy prezentowali się znakomicie podczas tych eliminacji nawet we wspomnianym meczu przeciwko Hiszpanii (2-5). Mają dobrych piłkarzy i sporą siłę rażenia. Portugalia według mnie nie zasługuje na grę w barażach. Rozczarowali chyba nie tylko mnie, ale każdego kibica piłki nożnej. Faktycznie Portugalczycy grają przyzwoicie w obronie i stracili mało bramek (5), lecz jeżeli Bośniacy marzą o czymkolwiek to muszą koniecznie zdobyć przynajmniej jedna bramkę na wyjeździe. To sprawi, że nawet przy jednobramkowej porażce awans będzie nadal w zasięgu ich ręki. Liczę na Dzeko i spółkę. Pozdrawiam.
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Myślę że BIH może sprawić niespodziankę Portugalia nie grała zbyt rewelacyjnie w eliminacjach zaś Bośnia poczuła szanse jakiej może nie mieć już nigdy bo nie ma co się oszukiwać do potęg piłkarskich Bośnia nienależny dlatego oni maja naprawdę wielką motywacje dlatego myślę że 02 jest całkiem realne
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Grecja - Ukraina
Rozbieżne informacje docierają z Grecji na temat prawdopodobnego zestawienia &quot;Hellady&quot; na ten mecz. Były informacje o defensywnym 3-6-1 z trójką środkowych obrońców, ale także i o ofensywnym 4-3-3. Ja mimo wszystko optowałbym za bardziej asekuranckim nastawieniem Greków, do którego zresztą zdąrzyli nas przyzwyczaić w ważnych dla nich spotkaniach. Ukraińcy w fazie grupowej notowali wyjazdowe mecze z dużą liczbą bramek jak choćby 2:2 z Chorwacją czy 6:0 z Andorrą, ale tym razem ranga meczu zobowiązuje do maksymalnej koncentracji na grze obronnej. Tak jest, taktyka w tym spotkaniu powinna odegrać dużą rolę, a już na pewno w pierwszej połowie. Analizując mecz pod tym kątem nie sądzę aby drużyny zagrały otwarty futbol. Ok, są stałe fragmenty gry, w których skutecznym wykonywaniu można pokładać nadzieje, ale mimo wszystko łatwiej jest przy nich bronić się niż atakować. Z czysto taktycznego i piłkarskiego punktu widzenia zapowiada się, że będzie to mecz, w którym wynik będzie oscylował w granicy remisu. Bardziej prawdopodobny wydaje się remis do przerwy, jak już wspominałem spodziewam się, że taktyka odegra dużą rolę w pierwszej części spotkania, w drugiej powinno być podobnie, ale typ X/X jest dużo bardziej ryzykowany nie mniej jednak uważam, że oba są warte spróbowania.
Moje typy:
X do przerwy - 2,00 w Tobet [6/10] ✅
X/X - 4,50 w Tobet [2/10] ✅


Irlandia - Francja
Wiadomo, że Francja za Domenecha nie gra porywającego futbolu, ale mimo wszystko w wyjazdowym pojedynku z Irlandią raczej przegrać nie powinna. Dlaczego? Francuzi to bardzo mocny piłkarsko kraj i choć przeżywają wyraźny kryzys biorąc pod uwagę piękno gry, to potrafią jeszcze wygrywać. Jednakże czy &#39;Trójkolorowi&#39; z Irlandią wygrają? Warto brać pod uwagę fakt, że prowadzeni przez Trappatoniego Irlandczycy w eliminacjach nie odnotowali porażki, dwukrotnie remisując z Włochami. Mamy więc pojedynek drużyny niepokonanej, agresywnie grającej w środku pola z drużyną grającą mało porywający futbol, ale na papierze mocniejszą. Co może wyniknąć z tej mieszanki? Nie będę owijał w bawełnę i jasno określę, że moim zdaniem jest to remis. Przede wszystkim remis do przerwy. Obie drużyny nie ruszą hurra do przodu. Po Francuzach nie należy się tego spodziewać, a Irlandczycy od pierwszej minuty też atakować nie powinni. Także remis do przerwy wydaje się być jak najbardziej do przyjęcia po kursie 2,00. Remis połowa/koniec? Dlaczego nie. Nie sądzę aby Irlandia lub Francja była w stanie kontrolować przebieg spotkania przez pełne 90 minut. Mecz raczej będzie wyrownany i jak już wspominałem z walką głównie w środku pola gdzie może być duże zagęszczenie zawodników. W związku z tym wynik końcowy także powinien zakręcić się w okolicach remisu. Oczywiście typ jest bardziej ryzykowny, ale myślę, że godny spróbowania po kursie 4,50.
Moje typy:
X do przerwy - 2,00 w Tobet [6/10] ✅
X/X - 4,50 w Tobet [3/10] ⛔
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
A ja wam powiem że im dłużej patrze na mecz Rosja - Słowenia i ten kursik 1,35 to się zaczynam obawiać o jego pewne roztrzygnięcie na korzyść Rosjan.
Niewiem tak z przeczucia. Słowenia to nie jest zespół któremu łatwo wtyka się bramki. Mało tracą. Strzelają może nie za dużo ale są skuteczni. Trudno się przeciwko nim gra. Rosja z kolei może i ogrywa rywali ale w swojej grupie oprócz Niemców z którymi chyba 2 razy przegrali nie mieli nikogo silnego. Także boję się o ten mecz. A wydawał mi się taki pewny
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ja im dłużej patrze na te mecze to bardziej widze zwycięstwo Greków. Gorąca atmosfera na trybunach,stracone mistrzostwa Europy,będzie wyzwalać w zawodnikach sportową złość. Myślę,że 1 lub 2-0 są w stanie ugrać. Nie znalazłem nigdzie strony z osłabieniami( &quot;świńska&quot; grypa na Ukrainie?) Licze,że Grecy wygrają po dobrym kursie.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: Portugalia - Bośnia i Hercegowina ⚽ 14/11/09 21:30 Estadio da Luz-Lizbona
Typ: 2
Kurs: 7,00
Buk: Bet365
Sędzia: Martin Atkinson (ENG)
Analiza:Who road To South Africa?? Hmmm świetne pytanie,i dla mnie odpowiedz na nie,wcale nie jest tak oczywista jak dla większości osób typujących ten barażowy dwumecz,owszem Portugalia będzie zawsze uznaną marką mającą wielkie nazwiska,ale jak to wszyscy nie raz zdołali się przekonać,choćby w pojedynkach z Polską(od kiedy to zaczęły sie wpadki &quot;wielkiej Portugalii&quot;) &quot;Same nazwiska nie grają&quot; i zaobserwowałem ostatnimi czasy,ze ta reguła zaczyna się sprawdzać jeśli chodzi o C.Ronaldo i kolegów.Bośnia i Hercegowina gra w moich oczach ciekawy i nowoczesny Futbol!Tak to nie żart!,widziałem tych chłopaków w akcji zarówno w klubach jak i grupowych spotkaniach reprezentacji i musze powiedzieć że odwalają kawał dobrej roboty,Zvjezdan Misimović i Edin Dzeko są czołowymi postaciami Wilków z Wolfsburga-Czyli Mistrza Niemiec 2008/2009,Vedad Ibisević od czasu powrotu po kontuzji znów zachwyca,i ku uciesze miejscowych kibiców z niewielkiego miasteczka Hoffenheim zdobywa bramki dla miejscowych &quot;Wieśniaków&quot; Dzeko i Misimović dodatkowo zdobywają doświadczenie grając w Lidze Mistrzów i pokazują światu że Bośniacka Piłka idzie ku dobremu!!Ogladając zakończone nieco ponad 2 miesiące temu spotkanie Hiszpanii z Bośnią,byłem na początku zdziwiony że Hiszpania nie może sforsować murów obronnych rywala,jednak w 2 połowie zobaczyłem ze to nie przypadek,ta drużyna jest naprawde niezle poukładana taktycznie,przygotowana fizycznie i mentalnie,jest także gotowa awansować do wielkiej imprezy jaką będą MŚ RPA 2010 kosztem pewnych siebie Portugalczyków.Kurs 7.0 może niektórych odstraszać ale ja bym sie tym nie sugerował,tylko brał w ciemno i zaryzykował,bo nie jest to typ na przysłowiową &quot;pałę&quot; i grany na farta,a naprawde przemyślany i całkiem prawdopodobny.Młoda ambitna drużyna prowadzona przez dobrego Chorwackiego trenera Miroslava Blazevicia wyjdzie napewno bez żadnych kompleksów,i jestem przekonany ze powalczy już w meczu wyjazdowym,a u siebie skorzysta z komfortu psychicznego jakim jest rewanż w domu,i zapewni sobie awans.Przekonamy się już dziś wieczorem czy Lizbona będzie szczęśliwa dla przyjezdznych!W moim odczuciu kursy są znacznie zawyżone z czego napewno skorzystam.Mój Typ Bośnia i Hercegowina! Powodzenia!;-)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Irlandia-Francja
Francja -1
5.02 ( 5.00 )
Betsafe
Francuzi przyjezdzają dziś na dosyć ciężki teren, w dodatku osłabienie nieobecnością Riberiego i tutaj rodzi się pytanie czy są w stanie pokonać dobrze spisującą się w kwalifikacjach Irlandię ? Irlandię która w kwalifikacjach nie przegrała meczu z Włochami ( 1:1, 2:2 ), zresztą Irlandczycy mieli sporo remisów w grupie, a czy była Ona aż taka mocna ? Śmiem wątpić ze tak no ale ... zajęli 2 miejsce i walczą w barażach o Mundial, a Polacy w teoretycznie słabszej grupie zajęli przed ostatnie miejsce w grupie, wstyd !! Ale wracajmy do tego meczu, jak już wspomniałem Francuzi bez Franka, ale oprócz niego jest prawie optymalny skład. Jeżeli Francuzi w końcu podejdą do meczów kwalifikacyjnych tak jak powinno to moim zdaniem dzisiaj gromią Irlandczyków i zapewniają sobie awans, jeżeli podejdą tak jak podchodzili do całych ( no dobra, prawie całych ) eliminacji to może być ciężko, jednak ja mam nadzieję że będzie to ta pierwsza opcja. Trójkolorowi mają bardzo duży potencjał i mogą nawet walczyć o złoto na MŚ w RPA. Irlandia, drużyna dobra jednak to nie ta sama &quot;półka&quot; co drużyna Domenecka. Nie będę się rozpisywał, bo mecz ryzykowny, ale obok takiego kursu obojętnie przejść nie mogę :spokodfhgfh: Moim zdaniem wynik będzie w granicach 1:3, 0:2, 0:3 :jezora54:
pozdROWienia ????
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ja obstawiłem akurat x2 w meczu Irlandia-Francja, spodziewanie się dwubramkowej przegawi Francuzów to trochę za ostry hazard, w eliminacjach poza Wyspami Owczymi nikogo nie pokonali przekonująco, a Irlandczycy to nie są piłkarskie ciamajdy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kończymy równiez kwalifikacje w Europie. W środę zostaną rozegrane rewanżowe mecze barażowe o awans do mundialu, które zadecydują o tym kto uzupełni europejską &quot;trzynastkę&quot; w RPA.



Wydaję się, że pewni awansu moga być Francuzi, którzy wygrali w Irlandii 1-0 i wydaje się, że u siebie dopełnią formalności.
Ciekawie będzie w Bośni i Słowenii gdzie, co prawda obie drużyny środowych gospodarzy przegrały swoje mecze ale caly czas zachowały szansę na awans.
Przed ogromną szansą staje także Ukraina, która w Grecji uzyskała cenny remis. W pogrążonym w epidemii grypy kraju być może w środę w końcu będzie powód do radości.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Zastanawiam się nad zagraniem 1x na Bośnie bo Portugalia jest za bardzo przereklamowana i w pierwszym meczu nie było widać różnicy między dwoma reprezentacjami. Skromne zwycięstwo Portugalczyków stawia ich w lepszej sytuacji ale wcale Bośnia nie jest na straconej pozycji. Gospodarze srodowego mecze mają w swojej drużynie zawodników którzy mogą strzelić bramkę a nie wydaje mi się, ze Portugalia będzie się broniła w tym meczu. Kurs na to, że gospodarze strzelą bramkę jest 1,37 na expekcie i chyba zagram bo przed nimi ogromna szansa na awans do MS swiata, historyczny awans bo nigdy ta drużyna nie grała na tak wielkim turnieju. Myślę, że Bośnie stać na to by pokonać Portugalczyków również 1-0 i doprowadzić do dogrywki.
 
T 0

tomassonn

Użytkownik
Ciekawy mecz Słoweni z Rosją się zapowiada. Słoweńcom wystarczy 1:0 do awansu. Ważna była bramka zdobyta na wyjeździe. Myślę, że obie drużyny za wszelką cenę będą chciały szybko zdobyć bramkę, bo to ustawi mecz. Lepiej dla kibica byłoby, gdyby gola zdobyli jako pierwsi Słoweńcy, bo to Rosjanie musieliby rzucić się do ataku.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Co do meczu w Slowenii kompletnie nie mam zdania. Dawno takiego nobet nie bylem pewien. Jesli Slowency zagraja tak jak w koncowce meczu i popracuja jeszcze nad skutecznoscia to kolejna niespodzianka moze pasc. Choc mimo wszystko uwazam, ze Rosjanie sa na tyle klasowa druzyna, ze byc mozem z nozem na gardle zagraja wysmienity mecz i go zdecydowanie nie przegraja. Jesli mowilem o poprawienie skutecznosci gospodarzy to gosciom bym radzil wybrac sie do okulisty, bo jesli wciaz takie setki beda marnowac to niech pozniej nie placza, jesli nie awansuja.
Mowilem o kolejnej niespodziance, bo spodziewana jest wg mnie zdecydowanie odpadniecie Portugalii. Bez Ronaldo, ktory obecnie stanowi wiecej niz trzon druzyny Portugalczycy kompletnie zawodza i maja ogromne szczescie, ze uzyskali taki korzystny wynik. Jednego jestem pewien - w Bosni oni nie wygraja, a kurs na 1x to calkiem ladny prezent. Bosniacy caly czas zachwycaja mnie swoja gra w pilke, szczegolnie w ataku i gdyby popracowali jeszcze bardziej w obronie to byliby naprawde grozni dla kazdego potentata swiatowego. Lecz nawet z obecna gra zdecydowanie stoja przed realna szansa pokonania gosci i wierze, ze to nastapi. Boje sie tylko, ze jednak jakas bramka zostanie strzelona przez Portoli, co wiecej niz bardzo utrudni zadanie Bosniakom. No i nie sprawdzalem jeszcze kto bedzie pauzowal za kartki, bo 9 pilkarzy bylo zagrozonych, a 4 dostalo zoltko.
Mecz Francji wydaje sie juz tylko formalnoscia. Ogladalem prawie cale spotkanie i mogli je wygrac nawet 2:0 (gdyby nie kontrowersyjny moim zdaniem spalony). Jednakze wytrwaloscia i opanowaniem Irlandczycy mi nieraz zaimponowali. Lecz nie jest to zespol, ktory na MS godnie reprezentowac Europe i z tej pary mimo wszystko lepiej zrobi to Francja, ktora mam nadzieje, ze zaczyna sie powoli odradzac. No i jesli goscie beda marnowac takie setki jak u siebie (chocby nie trafienie na do polowy pusta bramke z paru metrow) to niech lepiej poczekaja do nastepnych eliminacji i wtedy poszukaja kolejnej szansy. Bo Francuzi grajac obecnie tak piekna i widowiskowa pilke po prostu musza sie zakwalifikowac i mam nadzieje, ze udowodnia swa pilkarska wyzszosc zwyciezajac i nie pozostawiajac zludzen Irlandczykom.
 
P 0

piotrek120

Użytkownik
A co myślicie o meczu Ukraina - Grecja? Było 0:0 więc teraz drużyny rzuca się do ataku, szczególnie Grecja będzie chciała strzelić pierwsza bramkę. Wdaje mi się jednak, że Ukraina ma większe szanase. Lepiej zaprezentowali się w pierwszym meczu.
 
P 0

protoplast

Użytkownik
Ukraina - Grecja.

Tutaj mamy właściwie tabula rasa. Pierwszy mecz 0-0 więc równie dobrze mogło go nie być. Grecy są co prawda w lepszej sytuacji bo potencjalne brameczki będą na wyjeździe jednak jak wyżej zostało wspomniane Grecy są dalecy od heroicznego naporu na bramkę przeciwnika. Myślę, że to raczej Ukraińcy będą chcieli przed swoją publicznością jak najszybciej zdobyć bramkę/i.

Rosja to co by dużo nie mówić drużyna o klasę lepsza od Słowenii co pokazali w ostatnich Mistrzostwach Europy. W ostatnim meczu także było to widać przynajmniej po I poł. gdzie prowadzili 2-0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom