>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraż o grę w Ekstraklasie

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Walka o grę w przyszłym sezonie w Ekstraklasie, drugoligowa Arka kontra pierwszoligowa Jagiellonia
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Kursy:
Arka - 2,10
Remis - 3,15
Jagiellonia - 2,95
Zapraszam do dyskusji na temat tego spotkania ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Jak na razie to odwołano to spotkanie, tylko jeszcze nie patrzyłem czemu. Generalnie to mecz powinien być bardzo wyrównany i zacięty. Arka choć przechodziła kryzys a jej pozycja w tabeli 2 ligii nie zachwyca to jednak jest zespołem mocnym i solidnym. Pokazywali że walczą o najwyższe cele a teraz mają blisko... Jaga rozczarowywała w OE. Nie byli chłopcami do bicia a mimo to w części meczy tak to wyglądało. Ciężko co prawda porównywać poziom OE z poziomem 2 ligii jednak ja zwykle skłaniam się ku liderom niższej klasy rozgrywkowej niż słabiakowi z wyższej. Chodzi o to że zespół dostający wiecznie baty automatycznie podupada w poziomie gry i sztuką jest ze słabeusza wykszesać umiejętności i efekty. Natomiast lider, nawet w słabszej lidze ma spore obycie boiskowe... jakby &#39;umiał&#39; wygrywać. I choć powiedzieć można że się rozleniwia to i tak chyba lepiej trzyma formę niż słabiak, zwłaszcza że zespoły przeważnie na lidera się lepiej mobilizują więc gra wcale nie jest łatwa. Ponad to Arka o baraże walczyć musiała sporo, więc o rozleniwieniu mowy być nie może.
W tej konfrontacji jednak obawiam się doświadczenia Jagi i częstych niemocy Arkowców. Nie raz już widzieliśmy jak jedni i drudzy zadziwiali wynikami. Myślę że ten mecz będzie na kożyść Arki, której nowy trener wiele pomógł w &#39;gorszych&#39; chwilach i teraz powinni za ciosem pokonać barykającą się z kłopotani Jagę. Kurs koło 2 wart grania ale raczej jako singiel niż na akumulowanym kuponie bo ewentualność remisu istnieje...
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Baraż z Arką odwołany. Zagramy z Piastem 7 i 11 czerwca
Jak poinfomorwał przed chwilą wiceprezes naszego klubu Artur Kapelko Wydział Gier PZPN odwołał mecze barażowe pomiędzy Jagiellonią Białystok i Arką Gdynia zaplanowane na 28 i 31 maja. Rywalem naszego zespołu będzie Piast Gliwcie, a mecze zostaną rozegrane 7 i 11 czerwca, odpowiednio w Gliwicach i Białymstoku. Decyzja ta spowodowana jest tym, iż do chwili obecnej nie doszło do planowanej fuzji Śląska Wrocław i Dyskoboli Grodzis Wielkopolski.
zrodlo: http://www.jagiellonia.pl
Tak wiec baraze w pozniejszym terminie z Piastem, ktory juz swietowal ekstraklase. Niewiadomo co z Arka, a pilkarze Jagielloni sa juz dzisiaj w Gdyni. Slask sie wycofuja w ostatniej chwili, a oznacza to, ze Dyskobolia zostaje w ektraklasie.
Takie jajca to tylko w Polsce.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Jak Jaga będzie z Piastem grać no to na Jagę postawie... ale co tu baraże komentować jak same zespoły aż do pierwszego gwizdka nie wiedzą czy będą grały, czy jest sens gry i czy wynik cokolwiek zmienia?
Piast moim zdaniem jest słabszy od Jagi... ale nawet jeśliby wygrał to dostanie licencję??
ŻENADA!
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Moim zdaniem, to Piast ma porownywalny sklad do Jagi, chociaz trudno okreslic w jakiej formie sa pilkarze z Bialegostoku, bo liga sie skonczyla dosyc dawno. Jednak ja tez w tym meczu postawie na Jage z jednego powodu. Piast juz swietowal awans, wszyscy sie rozluznili, a tutaj nagle im przyjdzie jednak ciezko walczyc, co ustawi ich w bardzo trudnej sytuacji.
Nawet jesli awansuja to czy dostana licencje? Chodza sluchy, ze chca grac na stadionie Polonii w Bytomiu, ktore paradoksalnie tez nie spelnia wymogow licencyjnych. Z jednym sie z Toba Sieku zgadzam. Cala ta sytuacja to ZENADA.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
&quot;Mówi się, że w tej sprawie prowadzono rozmowy z Polonią Warszawa.&quot;
Niewiadomo, czy smiac sie, czy plakac. Ale chyba raczej plakac. Brak mi slow normalnie. Jak to odsprzedac licencje? Te ci..e robia z polskiej pilki jakies targowisko, gdzie beda sobie sprzedawac o odsprzedawac licencje!?
W bukach powinny byc kursy na to, kiedy polka pilka juz calkowicie upadnie:-? A moment tez zbliza sie wielkimi krokami:-?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
W PZPN-ie nie mają chyba co robić... Co roku z czymś wyskakują, zmieniają decyzję z dnia na dzień a najbardziej na tym tracą kibice, którzy ze szczęścia popadają w rozpacz...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Z Barażem pzpn(nie zasługują na wielkie litery) zrobił jaja kosmiczne jaja. Ja sam zastanawiam się czy nie wysłac jakiegoś pisma do tego związku. Czy oni żarty robią sobie z kibiców, klubów ? Kim oni są, naprawdę to są sprawy które dzieją się tylko w Polsce w żadnym innym kraju podobne sprawy nie mają miejsca. Tylko u nas stare dziady trzymają się stołków i łapią kasę. Coż temat się rozkręcił miały byc typy a są rozkminy ale to nie nasza wina tylko żałosnego pzpnu ( nie zasługują na wielkie litery)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom