>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Balkanbet 100% do 50 euro

S 11

support75

Użytkownik
wiec...
wpłaciłem 20E, dostałem 20E.
Obrót x6 po kursie 1.6
Jeden kupon mialem zagrany po kursie 1.72 i 1.28. Koles na live chat powiedzial ze ten kupon sie nie liczy gdyz jak dodamy kursy wychodzi 3.00 po podzieleniu przez dwa jest 1.50 a nie 1.6. Jednak pozniej przeprosil i dodal ze mialem racje. Rozmowe jeszcze prowadze dam pozniej znac co i jak zalatwilem. Wplacalem kase kartą.
Zaciekawiło mnie to zdanie z chata...

Is your card debit or credit?

Dam znac pozniej co zalatwilem.

edit
wazne: chca skanu karty z wszystkimi numerami, pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem. Czy to bezpieczne?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dawanie skanu obu stron karty płatniczej na pewno nie jest bezpieczne. Ja bym mimo wszystko zakrył kilka cyfr i odpisał im, że wszystkich nr nie podam w celu bezpieczeństwa.
 
S 11

support75

Użytkownik
tj raczej zalezy im na wszystkich cyfrach z przodu (tyl moge zakryc)
napisalem ze nie podam w celu bezpieczenstwa, ale odpisali ze oni i tak maja te numerki w archiwum i potrzebuje wszystkich aby sprawdzic czy aby na pewno depozyt byl dokonany ta kartą. i ze to wlasnie jest dla mojego bezpieczenstwa.
Ja zawsze zakrywlem 4 z przodu i 3 z tylu. Czy wyslanie wszystkich cyfr z przodu nie bedzie golem samobojczym ?
 
A 0

artix

Użytkownik
Szczerze to ja Cie podziwiam support, że płacisz kartą w bądź co bądź nieznanym buku. Nawet by mi do głowy nie przyszło kartą tam płacić :p
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Ja wpłaciłem 40 euro a typ z supportu mi napisał ze promocja 100% jest aktualna tylko dla wpłat dla 50 euro,lol wypłaciłem te 40 euro i po sprawie a teraz się dowiaduje że ludzie wpłacają po 20 euro i bonus dostają,chyba jakiegos kretyna trafiłem
 
S 11

support75

Użytkownik
operuje tylko karta, zedne posredniki typu moneyb.okers neteller nie wchodza w gre.
dzisiaj sie dogadalem. wyslalem skan dowodu osobistego + skan karty.
Pieniadze zostana mi wyslane przelewem. Mam sie spodziewac przelewu do 4 dni.
Dam znac czy doszlo itp.
Obecnie ladnie ich pojechalem bo z 20E zrobilem 300E. 200E zlecilem do wyplaty.
Pozdrawiam
 
R 0

robsonex

Użytkownik
buka
Czytam te posty i nie mam pojęcia jak wy wypłacacie u nich kasę. Jeżeli dobrze rozumiem obrót wymagany to 6x(depo+bonus) 6x(50+50)=600Euro. To prawie 2tyś zł to obrócenia za marne ponad 150zeta. Jak dla mnie to straszna porażka no i jeszcze ta oferta mizerna. Nie wiedziałem że wyścigi konne nazywają się piłka nożna . :jezora:
 
S 11

support75

Użytkownik
masz 100E czyli 300 zł i musisz obrocic 600E czyli 1800 zł
kazdy buk tak ma badz podobnie wiec co w tym dziwnego.
ja wplacalm 20E dostalem 20E obrot mialem zrobic 240E.
Zrobilem w 3 dni, Dla chcacego nic trudne, no ale lepiej narzekac.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Czytam te posty i nie mam pojęcia jak wy wypłacacie u nich kasę. Jeżeli dobrze rozumiem obrót wymagany to 6x(depo+bonus) 6x(50+50)=600Euro. To prawie 2tyś zł to obrócenia za marne ponad 150zeta. Jak dla mnie to straszna porażka no i jeszcze ta oferta mizerna. Nie wiedziałem że wyścigi konne nazywają się piłka nożna . :jezora:
O co Ci chodzi? W wiekszosci bukow przy bonusie jest taki obrot do spelnienia albo wiekszy, wiec nie widze problemu. Dodatkowo plusem jest tu min. AKO tylko 1,60. Pokaz mi buka, ktory daje 50 EURO i stawia mniejsze wymagania do obrotu, w wiekszosci bedzie podobnie albo gorzej. No ale jak Ty wolisz marudzic, ze &quot;wyścigi konne nazywają się piłka nożna&quot;, a nie probowac wyciagnac darmowa kaske to juz Twoj problem. Jak Cie tak bardzo razi to tlumaczenie, to zmien sobie na jezyk angielski.
 
W 0

warrez

Użytkownik
Support24 a udało Ci się wyjść ponad wpłacone 40euro?
Obecnie mam ponad sto, ale jak sobie myślę ile jeszcze muszę obrócić i podać im ten skan karty...to wątpie bym coś odzyskał
 
A 0

artix

Użytkownik
No i koniec śmichów z ich &quot;Ciagnięcia&quot; w ramach wypłaty i Wyścigów konnych z bramkami ????
Wysłałem im poprawki do tłumaczenia, miło że parę już zastosowali, ale support to oni mają, inne buki mogą tylko pozazdrościć ???? No może nie wszystkie, są wyjątki, ale większość na pewno.
 
S 11

support75

Użytkownik
Support24 a udało Ci się wyjść ponad wpłacone 40euro?
Obecnie mam ponad sto, ale jak sobie myślę ile jeszcze muszę obrócić i podać im ten skan karty...to wątpie bym coś odzyskał
z 20euro co wplacilem wyplacilem 200euro.
dzisiaj przyszedl przelew.
200 euro po kursie 3.19
nic nie obcieli, tyle ile mialo przyjsc tyle przyszlo.
polecam!
 
R 0

robsonex

Użytkownik
Poporawka buk jednak całkiem spoko. Dobre kursy ma na under over 2.5 piłka nożna. I całkiem możliwe na MLB. Co prawda wpłaciłem kase i całą przegrałem u nich ale obrót jest do wykonania. Szkoda że nie wykonałem całego obrotu i nie udało się wypłacić wted byłbym na 100% pewny że jest godny polecenia. Trochę denerwuje wyskakujące okienko w Mozilli które mówi iż nie wszystkie elementy strony Balkanbet są szyfrowane. Świadczy tylko o braku profesjonalizmu. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Też to macie??
 
Do góry Bottom