>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BAH wyłączył mi wpłaty paysafecard

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
BAH ma względnie szybkie wypłaty (choć tylko dwie na miesiąc darmowe) i akceptuje wypłatę na Skrill przy wpłacie przez paysafecard, stąd jest wygodnym bukiem do szybkiego obrotu paysafecard. Przez ostatni rok miałem ok. 20 takich sytuacji, że wpłacałem psc, stawiałem na live niski kurs i wypłacałem na Skrilla. W międzyczasie zdarzało się normalne granie.

Dziś zauważyłem, że opcja wpłaty psc zniknęła, oto czego m.in. dowiedziałem się na czacie.

Service PL: Panie Macieju, nasza decyzja ta opcja wplat na Pana konto gracza zostala dezaktywowana.
Service PL: Ze wzgledu na sposob ich uzycia i obracania.
Service PL: Panie Macieju, wplaca Pan srodki, stawia je po niskich kursach i zaraz wyplaca
Service PL: Zaklady polegaja na podejmowaniu ryzyka
Service PL: Pan natomiast gra zawsze w ten sam sposob
Service PL: Decyzja ta jest ostateczna
Service PL: Do Pana dyspozycji pozostawiamy inne metody wplat
Service PL: Panie Macieju, to my oferujemy uslugi i decydujemy o tym, jakimi sposobami nasi gracze moga dokonywac wplat.
Service PL: Tak samo w przypadku wyplat.
Service PL: Decyzja taka zostala juz podjeta i nie ulegnie zmianie,


Nie jest to jakaś katastrofa, można sobie radzić w inny sposób, ale pojawia się pytanie: czy mają do tego prawo (argumentacja że zakłady polegają na podejmowaniu ryzyka albo zarzut że zawsze gram w ten sam sposób to śmiech na sali).
Zdołałem wynegocjować, by przesłali mi tę decyzję na e-mail, zawsze to coś, można się do czegoś odwołać, z czymś polemizować.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
może babka na chacie się źle wyraziła (to tylko konsultant) no ale buk ewidentnie się skapował że nie traktujesz ich jako miejsce na grę a pośrednika do przelewów więc to ograniczyli, możliwość gry masz tam dalej.
a tak na marginesie w Unibet też możesz sobie wpłacać psc i wypłacać na skrilla, zdaje się nie ma limitów wypłat i jest co grać.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
w Unibet też możesz sobie wpłacać psc i wypłacać na Skrilla, zdaje się nie ma limitów wypłat i jest co grać.
Minusem tam jest 3% prowizji przy wpłacie paysafecardem. Jednak tego typu problemów nigdy u nich nie było.
Jeśli ta argumentacja podana na czacie, jest podobna do głównej decyzji, to niezły shit.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Bukmacher ponosi koszty depozytów dokonanych poprzez paysafecard.
Jeżeli wpłacałeś tylko po to aby obrócić środki po niskim kursie i od razu wypłacić to zorientowali się że jest to dla nich nieopłacalne.
 
Do góry Bottom