>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bah oszukuje ?

Status
Zamknięty.
P 2

poldziu250

Użytkownik
Witam
Przed chwilą grałem na Live tenis . Postawiłem 1 zł , przewidywana wygrana 1,22 zł , a Ci mi do konta dodali tylko 22 gr . Gdzie ta złotówka się zawieruszyła ? Czekam na odpowiedzi , dziękuję i pozdrawiam ????
 
P 2

poldziu250

Użytkownik
Owszem zgadza się ,ale sam fakt mnie zastanawia bo chciałem właśnie przejść na większe stawki grania na Live i zaniepokoił mnie ten fakt troszkę . Musze zmienić bukmachera jak tak dalej pójdzie .
 
S 0

spal

Użytkownik
Postawisz 10zł na kurs 1,4 czyli 10zł * 1,4 = 14zł czyli 10zł co postawiłeś i 4 zł co wygrałeś masz 14zł i jesteś 4 do przodu
 
P 2

poldziu250

Użytkownik
No tak wszystko powinno być jak wy mi piszecie ale na dzisiejszym przykładzie nie dostał bym 14 zł tylko 4 zł , to samo było dzisiaj nie dali mi 1,22 zł tylko 22 gr . Więc wy czytajcie ze zrozumieniem a nie na mnie jedziecie , to że jestem nowy to już daruj sobie bukmacherkę . Czy ty też na początku byłeś takim ekspertem ? Mogę się założyć że nie ???? Nie wiem dlaczego właśnie tak się dzieje . I dlatego się spytałem czy wiecie na czym to może polegać . To wy mi takie coś piszecie ahh .......
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom