>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

BAH i bonus, proszę o pomoc

S 0

simkrig

Użytkownik
Witam wpłaciłem na BAH 100zł i skorzystałem z bonusu z okazji MŚ, kod CUP14. Uzbierała mi się fajna sumka do wypłaty ale bonus jest nie obrócony, bo nie grałem za takie wysokie stawki i teraz mam pytanie. Mam &quot;nieobrócone bonusy 50.00&quot; PLN i teraz muszę zagrać 3 razy kurs co najmniej 2 za? No właśnie za ile? za 50 zł czy więcej? Tutaj tekst z regulaminu. Nie chcę stracić pieniędzy dlatego chcę się dowiedzieć od kogoś doświadczonego już w tej dziedzinie. Poniżej regulamin tego obrotu. Czekam na pomoc


&quot;Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić trzykrotnie (x3) w ciągu 90 dni i po minimalnym kursie 2.00 (w zakładach pojedynczych lub kombinacyjnych) przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 1600 PLN, muszą dokonać obrotu na łączną sumę 7200 PLN. (W przypadku graczy z Niemiec wymagany jest obrót 1890 EUR ze względu na podatek od stawek.)&quot;
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
musisz 3 x postawić 150 pln, czyli depozyt z otrzymanym bonusem, inaczej się nie da. Oczywiście po kursie 2.0. Nie musisz od razu całej kwoty tak stawiać, możesz stawiać nawet 1 pln, ale wtedy musisz to zrobić 150 razy ????
 
S 0

simkrig

Użytkownik
Czyli mogę obstawić np. 450 zakładów po kursie 2 po 1 zł i wtedy ten bonus jest obrócony dobrze to rozumiem? (to tak dla przykładu tylko)
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
żeby bonus był w 100% obrócony musisz postawić za łączną sumę 150 pln, nie ważne czy postawisz 150 zakładów po 1 zł, czy 75 po 2 zł, czy 3 po 50 zł. Pamiętaj o łącznym kursie 2.0.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
żeby bonus był w 100% obrócony musisz postawić za łączną sumę 150 pln, nie ważne czy postawisz 150 zakładów po 1 zł, czy 75 po 2 zł, czy 3 po 50 zł. Pamiętaj o łącznym kursie 2.0.
no właśnie ważne, bo jak postawi 150 betów za złotówkę to będzie dopiero pierwszy obrót ????
 
D 0

dant19934

Użytkownik
Ja wpłaciłem 20zł i dostałem dodatkowo 20zł, nie wiem czemu ale miało byc 50%,wygralem 120zł czyli 40x3 jest 120zł, dobrze rozumiem? I ten minimalny kurs w zakładach kombinowanych moze byc to łaczny kurs powyzej 2.00 czy musi byc w kazdym obstawionym meczu 2.00?
 
Do góry Bottom