>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Bah Bwin a moze expekt?

ms89 0

ms89

Użytkownik
Zalezy mi na waszym zdaniu na jakim bukmacherze najlpejej stawiac bo podobno bwin i expekt nie ma takich duzych kursow jak na bah? aha wlasnie szukajac po Bah nie widzialem opcji ilosc goli w meczu lub pierwszej polowie bo sporo na tym zyskiwalem w sts`ach ....
 
arche 0

arche

Użytkownik
no własnie, jaki jest waszym zdaniem najlepszy buk? tzn chodzi mi dokładnie o to gdzie jest najlepsza promocja co do wpłaty i póxniej żadnych problemów z wypłatą kasy. bo na expekcie czytałem ze chyba trzeba po wpłacie rozmnożyć 3-krotnie hajs aby móc wypłacic, no nie? a jak jest na innych? ;&gt;
 
arche 0

arche

Użytkownik
na tym forum w zakładce o expekcie;P Mam zamiar wpłacic na konto 100 zł (jest promocja 100% od pierwszej wpłaty) więc na koncie powinienem mieć 200zł, no nie? I teraz moje pytanie: czy bede np mógł wypłacić gdy bede miał 250zł? Jesli nie to dlaczego, musze to pomnożyć?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
wszedzie gdzie jest jakas promocja musisz hajs nie rozmnozyc a postawic iles tam razy na jakies zdarzenia aby moc wyplacic.
bah raczej dla poczatkujacych , nieduza oferta ale wszystko bardzo przejrzyste, kursy nie za dobre
bwin- nie warto tracic na nich nerwow maja zapis ze moga Ci zablokowac konto bez podawania przyczyczyny i bardzo czesto z niego korzystaja
expekt- tu umnie na plusa, oferta jest bogata, kursy nie najgorsze, a minus taki ze dlugo czeka sie na odpowiedzi z suportu.
bah 100% od pierwszej wplaty do 77zl
bwin 50% do 100zl
expekt 100% do 150zl
BET365 100% do 500zl - buk z wyzszej pólki
jesli wplaciles np 100zl i pisze ze musisz obrocic 3 razy oznacza to ze po dodaniu lacznych stawek twoich kuponow musi wyjsc wynik conajmniej 300zl i do tego kazdy kupon musi miec laczny kurs wiekszy rowny od np 1.5
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o bukmachera to w mojej opinii nie warto rejestrować się w Bet-at-Home.. jakoś nigdy mi nie szło u tego bukmachera ;P A i z drugiej strony nie mają zbyt szerokiej oferty na wspominane przez Ciebie bramki.

Najlepsza oferte pod tym względem mają Unibet i Bwin, ktore polecam ;)

Dobrym bukmacherem jest również wspominany przez Ciebie Expekt ;)
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
ale bah nie dość że posiada dosyć ubogą ofertę opcji do typowania to na dodatek mało zdarzeń live (chociaż ostatnio to się trochę poprawiło) bonusy u innych buków są o wiele bardziej atrakcyjne więc co jak co ale bah&#39;a nikomu nie polecam :p
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
bwin ma wielka zalete, BARDZO DUZA oferta, chyba najwieksza wsrod bukow internetowych, a na pewno najwieksza sposrod tych 10 ktore dosc dobrze znam, mialem tam konto okolo roku, sam zrezygnowalem, ludzie pisza ze sa tam walki i przekrety, mnie nigdy nic takiego nie spotkalo
nie polecam betsson, dobra oferta jest tylko na najpopularniejsze sporty i ligi, lig uniwersyteckich w kosza szkoda szukac, podobnie innych nizszych lig roznych dyscyplin, czasem kursy pojawiaja sie na kilka godzin przed zdarzeniem, wg mnie za pozno, ogolnie to jak ktos gra rozne wynalazki i dziwne ligi i sporty, lubi wszelkiej masci wyszukane zaklady to betsson sie nie nadaje, kursy takie sobie, bez rewelacji
polecam ekspekt, sportingbet i unibet
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
TBM polecasz Bwina? komu ? wystarczy wejsc na dzial Bwin i poczytac jakie chodza walki
Ja również polecam BAW normalnym Polakom, którzy chcą w normalny sposób grać oraz korzystać z bonusów.
W 99% opinie negatywne, że komuś konto zablokowali jest spowodowane próbą kantowania bukmachera. To właśnie Polacy przewodzą u wszystkich bukmacherów który znam, pod kątem prób wyłudzenia, oszust, czy nawet zakładania kont. Ostatnio rozmawiałem z osobą z pewnego bukmachera i powiedział, że rekordzista założył w ciągu jednego dnia 60 kont!! Tylko po to, aby oszukać na bonusie bukmachera. Przez takich debili tylko zyskujemy niechlubną opinię na nasz temat. Dziwicie się bwin, że nie raz przejechał się na Polakach i z dystansem podchodzi do naszych graczy?
Jednemu, drugiemu smarkaczowi zablokują konto, a później się żalą na forach jaki to bukmacher jest nie dobry.
Opamiętajcie się z tym bwin, bo gwarantuje, że jak normalnie obstawisz i korzystasz z jednego konta to nic Ci się nie stanie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Hmm Marcin w głównej mierze masz rację ale czasem są drobne pomyłki a ich to nie interesuję nawet dobrze nie wytłumaczą a konto blokują. Więc ja jestem pośredni co do tego bukmachera... Najchętniej wspominam przygodę z Unibetem.
 
Do góry Bottom