>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Badminton

mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Denmark Open 2016 - Super Series Premier

Mecz: Carolina Marin vs Julie Jakobsen
od godz 10:30
Typ: powyżej 64,5 pkt w meczu ✅
Kurs: 1,83 całoroczny
Stawka: 6/10

Moim zdaniem kolejna perełka. Ja wiem, że w ostatnich 2 latach Marin to bezsprzecznie najlepsza zawodniczka na świecie, która jest doskonała w każdym calu i ogrywa wiekszość swoich przeciwniczek bez problemu. Tutaj jednak zagraz z przedstawicielką gospodarzy, niezwykle młodą i utalentowaną Jakobsen. Zawodniczka gospodarzy na pewno tanio skóry nie odda, zagra ambitnie i bedzie walczyła do końca o każdą lotkę. Kolejny jej atut to własne podwórko. Moim zdaniem ugrać 23 pkt powinna, bo to w koncu 1 runda, a Marin od RIO nie grała, więc wejscie w odpowiedni rytm torszke powinno zająć.

Mecz: Ajay Jayaram vs Boonsak Ponsana od godz 11:15
Typ: Jayaram ✅ 2-0
Kurs: 1,50 całoroczny

Mecz: Praneeth vs Saensomboonsuk od godz 9:45
Typ: Saensomboonsuk ✅ 1-2
Kurs: 130 całoroczny

AKO: 1,95 całoroczny ✅
Stawka: 6/10

Fajny dubelek do zagrania. Typy są uwarunkowane ostatnią formą tych zawodników. Jayaram doszedł ostatnio do finału turnieju w Holandii, dobrze wypadł również w Korei, gdzie odprawił m.in. Koreańczyka, Jeon Jina oraz Chińczyka, Huang Yuxiana. Z Bonsakiem potrafi grać, ponieważ wygrał z nim ostatnie 2 pojedynki. Poza tym, Taj jest niezwykle chimerycznym graczem, po którym często niewiadomo czego sie spodziewać.
Drugi pojedynek to spotkanie również hindusko-tajskie, tylko tym razem mój typ skierowany jest na leworęcznego Taja, Saensomboonsuk. Jest to zwycięsca turnieju w Tajlandii, w którym stracił zaledwie jednego seta. Bardzo fajny i dynamiczny zawodnik, lubiący często atakować. Niewygodny dla rywali przez swoją lewą rękę. We wrześniu tego roku rozprawił się już ze swoim przeciwnikiem w 2 szybich setach.


Mecz: Pratama/Suwardi vs Lee/Lee od godz 15:00
Typ: Pratama/Suwardi ✅ 2-0
Kurs: 1,40 całroczny

Mecz: Ipsen vs Mikkela od godz 20:15
Typ: Ipsen ⛔ 0-2
Kurs: 1.25 całoroczny

AKO: 1,75 całoroczny
Stawka: 8/10

Na koniec dzisiejszego dnia całkiem fajny trebelek. Pierwszy zakład to debel panów. Indonezja kontra Tajwan. Dla mnie zdecydowanie lepszą parą są Pratama/Suwardi. Lepsi w każdym z aspektów deblowego rzemiosła. Bardzo dobrze grają z deblami z Tajwanu, gdzie wygrywaja praktycznie wszystkie spotkania.
następny pojedynek, to singiel kobiet. W moim miemaniu Ipsen nie powinna mieć kłopotów z odprawieniem Finki, bo poprostu jest od niej lepsza. W 2015 doszło juz do konfrontacji, gdzie Ipsen wygrała spokojnie w 2 setach Tutaj gra u siebie, co będzie słychać na hali, a to kolejny bodziec do zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Denmark Open 2016 - Super Series Premier
Kolejny dzien Denmark Open i kilka ciekawych typów.
Mecz: Chen Chou vs Leverdez od godz 13:20
Typ: +1,5 seta ✅ 0-2
Kurs: 1,80 całoroczny
Stawka:7/10
Bardzo fajny typ na to spotkanie. Francuz dobrze zaprezentował sie we wczorajszym meczu, gdzie mimo 3 setów miał pełną kontrolę na wygranym spotkanie. Poza tym historia meczów obu panów również pokazuje, ze Leverdez ma swój patent na dużo wyżej sklasyfikowanego rywala. Wygrany set spokojnie w jego zasięgo, a tym bardziej, ze również kurs na ten zakład zachęca.
Mecz: Astrup/Rasmussen vs Li/Liu od godz 10:50
Typ: +1,5 seta Astrup/Rasmussen ⛔ 0-2
Kurs: 1,83 całoroczny
Kurs: 5/10
Mecz deblowy, w którym gospodarze podejmą Chińczyków. Debel duński dużo lepiej wypada w grach z teamami z Azji niż Europy. Z Chińczykami również całkiem nieźle sobie radzą. Tutaj dodatkowo grają u siebie i sądzę, że to spotkanie będzie miało 3 sety.
Mecz: Jung Chae/Kim vs Jung/Shin od godz 11:40
Typ: +1,5 seta Chae/Kim ⛔ 0-2
Kurs: 2,37 całoroczny
Stawka: 3/10
Mecz deblistek z Korei. Kursy w takich spotkaniach wystawiane przez bukmacherów są często nieadekwatne. Pare te więdzą o sobie często rzeczy, o których nikt inny nie ma pojęcia. Słabe i mocne strony nie są im opce. Poza tym jest zawsze większa rywalizacja w takich pojedynkach. Ja tutaj wróze 3 sety. Juz raz grały ze sobą i tak własnie było, dodatkowo tamto spotkanie wygrały Chae/Kim.
Na koniec jeszcze AKO, które ma duże szanse na powodzenie.
Mecz: Jayaram vs Yuqi Shi od godz 15:00
Typ: Yuqi Shi ✅ 0-2
Kurs: 1,40 całoroczny
Mecz: Lee Chong Wei vs Prannoy od godz 16:40
Typ: Lee Chong Wei ✅ 2-0
Kurs: 1,10 całoroczny
Mecz: Beiwen Zhang vs Ji Sung od godz 18:20
Typ: Ji Sung ✅ 0-2
Kurs: 1,20
Mecz: Goh/Tan vs Ellis/Langridge od 10:50
Typ: Goh/Tan ✅ 2-0
Kurs: 1,30 całoroczny
Mecz; Li/Bao vs Tan/Lai od godz 17:30
Typ: Li/Bao ✅ 2-0
Kurs: 1,36 całoroczny

Mecz: Hoo/Woon vs Stoeva/Stoeva
od godz 10:00
Typ: Hoo/Woon ⛔ 0-2 /Długo się wahałem i jednak niepotrzebnie to postawiłem...
Kurs: 1,40 całoroczny
AKO: 4,57
Stawka: 5/10 całoroczny
W moim miemaniu bardzo fajne AKO. Uważam, że spotkania deblistów, Lee Chong Wei&#39;a oraz Chińczyka, SHI to formalnośc. Chińczyk w ostatnim czasie gra fenomenalnie i wkrótce powinien być w pierwszej 10-tce na świecie.
Jesli chidzi o singlistke Sung, to również jest zdecydowanie lepsza i posiada wyższe umiejętności od swojej rywalki.
Goh/Tan to wicemistrzowie olimpijscy z RIO. Fenomenalna para, jak sie ich ogląda, to czesto sie wydaje, że grają chaotycznie, bez koncentracji, ale to są tylko pozory.Tutaj w Dani są jednymi z faworytów do wygrania calego turnieju. Wczesniej juz 2 razy pokonali Angoli.
Tan/Lai to mikst z Malezji, który wygrał ostatnio kilka turniejów, gdzie nie było najlepszych par z tej dyscypliny. Uważam, że na tych Chińczyków, to troszke za mało, bo tutaj mamy juz do czynienia z poziomem Super Series.
Na koniec chyba najmniej pewne dla mnie spotkanie, czyli debel kobiet. Tutaj zawsze najłatwiej o jakąś sensację. Wczoraj Stoeva/Stoeva juz odprawiły wyżej notowane Indonezyjki, ale Hoo/Woon to mocniejsze zestawienie, które calkiem przyzwoicie radzi sobie w turniejach tej rangi, często dochodząc np do ćwierćfinałów. Myśle, że poradzą sobie z Europejkami, ale 3 setów nie wykluczam.
Dodatkowo:
Za drobne można jeszcze spróbować zagrać pojedynek singlowy kobiet. Ja tutaj widzę +1,5 seta na rywalke Caroline Marin, która widać chyba jest jeszcze daleka od swojej formy z RIo.
Mecz: Marin vs Young KIm od 18:20
Typ: +1,5 seta Young Kim ✅
Kurs: 3,75 całoroczny
Stawka: 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Denmark Open 2016 - Super Series Premier
Mecz; Marin vs Sun Yu
od godz 17:40
Typ: Sun Yu ⛔ 2-1 / przegrana na własne życzenie, w 1 secie prowadziła 19:16 a w 3 secie: 14:6 oraz 18:14...
Kurs: 2,10 caloroczny
Stawka: 8/10
Dla mnie to spotkanie dnia. Dzisiaj zdecydowałem sie zagrać przeciwko najlepszej singlistce świata. Ostatni 2 mecz uświadomiły mnie, że nie jest ona tutaj w najlepszej dyspozycji. Kazde z poprzednich spotkań mogła przegrac, ale jej zaciętość, upór i wola walki pozwoliły jej na wygraną. Dzisiaj zagra z Chiną, Sun Yu. Ta jest w zdecydowanie wyższej formie i uważam, że dzisiaj Marin już nie da rady. Typ ten spowodowany jest aktualną forma obu singlistek.
Dalej chciałbym zaproponować fajne AKO.
Hyun Il Lee 1,50 od godz 18:10 ✅ 2-1
Saensomboonsuk 1,40 od godz 18:20 ✅ 2-1
Sato 1,25 od godz 15:30 ⛔ 0-2
Zheng/Chen 1,33 od godz 17:30 ✅ 2-1
AKO: 3,49 całoroczny
Stawka: 5/10
W tym AKO zdecydowałem sie zagrać na Koreańczyka, Hyun Lee, który wygląda w Dani fenomenalnie. W poprzednich spotkaniach cięzko wchodził w mecze, ale gdy to już zrobił, to nie było później czego zbierać. Ograł spokojnie Tzu Wei Wang&#39;a oraz faworyta gospodarzy, Axelsena, pomimo iż w obu pojedynkach przegrał 1 seta.
Drugi typ, to ponownie singiel panów. Gram przeciwko młodej nadzieii gospodarzy, Antonsenowi. Uważam, że i tak daleko doszedł, wczoraj wygrał cudem z Ousephem, gdzie obronił 4-5 lotek meczowych. Taj jest w tym momencie lepszym badmintonistą, dodatkowo lewa dłoń oraz równa gra i wysoka forma w ostatnim czasie.
Sayaka Sato kontra zawodniczka z Hongkongu, która prezentuje sie całkiem nieźle. Łatwo ograła wczoraj mocną Tajke, ale na Japonke to raczej nie wystarczy. Bilans między tymi zawodniczkami to 3-0 na korzyść Sato i dzisiaj powinno byc podobnie.
Ostatni mecz to mikst. Kurs moim zdaniem powinien byc wyższy, tak 1,50, ale buki maksymalnie zaniżają wszystkie wskażniki. Najlepszy młody mikst na świecie, Chińczycy, Zheng/Chen kontra niezwykle groźny Indonezyjczycy. Dla mnie jednak, to co pokazują badmintoniści z Chin w ostatnich 2-3 miesiącach to istny majstersztyk. Juz niedługo zameldują sie w pierwszej 5tce na świcie. Osiągają same finały, bądź wygrywają turnieje. Nikt im nie straszny. Przegrywają często pierwsze sety, ale to co robią później to istna poezja. W spotkaniu tym moze nie byc łatwo, ale uważam to ostatecznie Indonezyjczycy ulegną.
 
I 10

investman

Użytkownik
Denmark Open 2016 - Super Series Premier
Mecz: Carolina Marin - Yu Sun początek od 17.40
TYP: Yu Sun kurs 1.85 Unibet Wynik: 2-1 ⛔ (zabrakło zimnej głowy u młodej chinki w końcówce 1 seta i w 3 secie, przegrała wygrany mecz, swoją drogą po Marin nie było widać śladu choroby, chinka wyglądała na bardziej zmęczoną)
Ostatnie dwa mecze w turniej wygrane po męczarniach z dużo niżej notowanymi rywalkami. W pierwszej rundzie Marin wygrała z 88 w rankingu Julie Dawall JAKOBSEN 21-13 16-21 24-22, Wczoraj natomiast wygrała również po długim trzysetowym boju z Na Young KIM 19-21 21-15 21-19 . Jest to trzeci mecz dzień po dniu i zmęczenie po stronie Marin na pewno będzie miało znaczenie, zwłaszcza, że jest chora na grypę żołądkową co przyznała na twitterze:
Tutaj nie mogę wkleić linka bo mam za mało postów.
Do tego dochodzi niewiadoma forma po przerwie Marin (ostatni występ na Igrzyskach w Rio) i silna przeciwniczka chinka Yu Sun
(9 w rankingu). Drugie miejsce w Japan Open w poprzednim miesiącu i na tym turnieju dwa szybkie mecze wygrane gładko po 2-0 wskazują, iż japonka jest formie, a mobilizacji żeby pokonać nr 1 Caroline Marin na pewno jej nie zabraknie. Wypoczęcie i zdrowie także po stronie chinki .
Dodatkowo gram w Unibecie, bo w razie kreczu po pierwszym secie ze strony Marin, ze względu na jej chorobę zakład zostanie rozliczony w Unibecie jako wygrany.
Akurat jak pisałem to mateo5555 wrzucił taki sam typ, ale to tym lepiej świadczy o pewności beta
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Denmark Open 2016 - Super Series Premier

Mecz: Wan Ho Son vs Hyun Il Lee
od godze 13:30
Typ: Wan Ho Son wygra 1 seta ✅
Kurs: 1,53 całoroczny
Stawka: 10/10

Dla mnie absolutnie pewny typ na to spotkanie. Hyun Il Lee grał w Dani 3 mecz i we wszystkich przegrywał 1 seta i to dość wyraźnie. Zupełnie odwrotnie sytuacja wygląda u jego przeciwnika, który wygrywał za każdym razem swoje pierwsze sety. Poza tym w tym roku grali już ze sobą 2 razy i tutaj również mój typ był spełniony. Hyun Il Lee jakoś ciężko wchodzi tutaj w spotkania, ale jak później już to robił, to nie było co zbierać...Nie zdziwie się jak wygra to spotkanie, ale nie 1 seta.

Mecz: Marin vs Yamaguchi
od godz 14:15
Typ: +1,5 seta Yamaguchi ✅
Kurs: 1,53 całoroczny
Stawka: 8/10

Kolejny typ w spotkaniu z udziałem Marin. Wczoraj to do tej pory nie wiem, jak ona wygrała swoje spotkanie z Sun Yu...Dzisiaj szykuje się kolejny 3 setowy pojedynek. Japonka w ostatnich tygodniach jest naprawdę w formie, którą wczesniej zatraciła i przegrywała ze słabsyzmi od siebie. Ostatnio wygrała turniej w Korei, a tutaj kontynuuje swoją dobrą passe. Seta dzisiaj może spokojnie urwać, a może i nawet wygrać. Marin dodatkowo obciążona chorobą, co w końcu może odnieść głębszy skutek.
 
I 10

investman

Użytkownik
Denmark Open 2016 - Super Series Premier

popieram jak najbardziej powyższy typ na seta dla Yamaguchi ✅. Już wczoraj Marin powinna odpaść, bo przegrwała w 3 secie 6-14 , a potem 14-18 i chinka miała dwie lotki meczowe, ale niestety jedna zakręciła się na siatce i dała szczęsliwy punkt dla Marin na wyrównanie. Chince zabrakło zimnej krwi i przy prowadzeniu 14-6 zaczęła grać zachowawczo nie podejmując ataków, czekając jedynie na błędy Marin i to się zemściło.

Marin ma w nogach 3 mecze trzysetowe, w tym wczorajszy maraton zakończony wynikiem 21-19 16-21 27-25. Co prawda zmęczenia po grypie żołądkowej u Marin nie zauważyłem, młoda chinka wczoraj wyglądała na bardziej wyczerpaną, jednakże 4 mecz w ciągu trzech dni może dzisiaj mieć znaczenie jeśli chodzi o wytrzymałość Marin. Yamaguchi bardziej świeźa, wczoraj szybki i łatwy mecz z groźną Okuharą . Do tego widać , że japonka w formie o czym świadczy choćby wygrany ostatni turniej przed dwoma tygodniami.

Ode mnie na podbicie do jakiegoś AKO polecam:

TAI Tzu Ying 1.20 Unibet wynik:2-1 ✅
Stawka 9/10 (10/10 nie uznaje w badmintonie szczególnie po tym co wczoraj zrobił Laverdez z grającą legendą LEE CHONG WEI w jego 34 urodziny)

Za wysokie progi dla CHEUNG Ngan Yi. Wczoraj co prawda wygrała z japonką Sato, ale TAI Tzu Ying to już liga wyżej, nie wierzę że młoda zawodniczka z Hongkonku wejdzie do finału. H2h 2-0 na korzyść TAI Tzu Ying w tym ostatnie w czerwcu zakończone wygraną faworytki 21-11, 21-11.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Denmark Open 2016 - Super Series Premier

Mecz: Fisher/Pedersen vs Zheng/Chen
od godz 15:30
Typ: Fisher/Pedersen ✅ 2-0
Kurs: 2,00 całoroczny
Stawka: 6/10

No i nadszedł dzień finałów turnieju Denmark Open 2016. Duet gospodarzy, Fisher/Pedersen konta wschodzące gwiazdy tej dysypliny, Zheng/Chen z Chin. Doświadczenie kontra młodość. Tym razem stawiam na doświadczenie. Patrząc na grę i wyniki, to Duńczycy wygądają tutaj fenomenalnie. Stracili tutaj zaledwie seta. Odprawili bez problemu takie duety jak Adcook/Adcook czy nr 1 na świecie, Ko/Kim. Poza tym grają u siebie, widać, że doping ich niesie. Fisher gra fenomenalnie, szkoda, że już ma tyle lat, ale nadal jest &quot;kozakiem&quot;. Duni graja często nietypowo. To Fisher gra na siatce a Pedersen na lini końcowej, co często przynosi masę punktów i łatwych sutuacji. O młodych Chińczykach pisałem już wczesniej, pewnie za rok, dwa będą nr 1 na świecie, ale tego finału nie wygrają.

Dodatkowo:

Tzu Ying Tai +1,5 seta 1,50 od godziny 14:00 ✅
Jung/Shin +1,5 seta 1,61 od godz 12:30 ✅

AKO: 2,42 ✅
Stawka: 5/10

Nie wykluczam wcale, że oba te spotkania wygrają zawodnicy, na których typuję tutaj +1,5 seta. Tai normalnie powinna być faworytką, ale Akane jest ostatnio w dobrej formie, a poza tym pokonała wczoraj Marin, czym na pewno sugeruja się buki. Normalnie Tajwanka jest lepszą zawodniczką, ma wyższe umiejętności. Seta powinna ugrać tutaj bez problemu.
Jeśli chodzi o deble kobiet, to Koreanki wyglądaja tutaj kosmicznie. Odprawiły już Chen.Jia, czyli wschodzące gwiazdy tej dyscypliny z Chin, swoje rodaczki, Chae/Kim, faworytki gospodarzy, Pedersen/Juhl oraz wczoraj jedne z najlepszych na świecie, Maheswari/Poli z Indonezji. Wprawdzie Matsumoto/Takahasi to obecnie najlepsze zestawienie na świecie, mistrzynie olimpijskie i wielokrotne zdobywczynie medali turniejów Super Series, ale już przegrywałay z Koreankami oraz traciły sety. A tutaj Koreanki są w mega formie, dlatego spotkojnie 1 set ugrają, a może i pokuszą się o końcowy triumf.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Yonex French Open 2016
Houwei Tian 1,40 od godz 10:50 ✅ 2-1
Jorgensen 1,40 od godz 15:00 ✅ 2-1
Xue Song 1,40 od godz 16:50 ⛔ 1-2
AKO: 2,74 całoroczny
Stawka: 5/10
Na początek 1 runda singlistów. Leworęczny Tian z Chin zagra z Indonezyjczykiem, Mustofa&#39;om. W mojej opini, jak i zresztą bukmacherów faworytem jest Tian. Lepszy gracz, bardziej cierpliwy, z roku na rok dojrzewajćy coraz bardziej, by wkrótce zastąpić obecnych liderów reprezentacji Chin. Dalej mamy pojedynek zawodników europejskich. 3 ostatnie spotkania wygrał Duńczyk, teraz myślę, że bedzie podobnie. Oboje grają bardzo cierpliwie, lubią wyniszczajce akcje. Doskonała praca nóg u obu graczy, jednak to od lat Jorgensen jest lepszy i regularnie wygrywa (ostatnia porażka z Zwiblerem w 2012 roku).
Na koniec wracający po kontuzji, Xue Song. W eliminacjach wyglądał bardzo dobrze, nie było widać żadnych pozostałości kontuzji. W takiej formie powinien spokojnie poradzić sobie z Indonezyjczykiem.
Line Kjaersfeldt 1,44 od godz 13:30 ⛔ 1-2
Minatsu Mitani 1,33 od godz 17:15 ✅ 2-1
AKO: 1,92
Stawka: 7/10
W normalnej dyspozycji obie typowane przeze mnie badmintonistki nie powinny mieć kłopotów z odniesieniem zwycięstw w swoich pojedynkach. Mitani wraca ostatnio na właściwe tory po słabszych miesiącach, gdzie notowała fatalne jak na nią wyniki. Również Dunka, Kjaersfeldt to lepsza zawodniczka, która jednak ostatnio poświęca się coraz bardziej grze w miksta. Tutaj jednak wystapi tylko w singlu i będzie chciała zajść jak najdalej. Charakteryzują ja bardzoe dobre warunki fizyczne oraz mocy i precyzyjny atak. Gorzej troszke wygląda u niej obrona, ale nadrabia to ofensywą.
Dodatkowo:
Mecz: Huang/Wang vs Pratama/Suwardi od godz 13:50
Typ: +1,5 seta Huang/Wang ⛔ 0-2
Kurs: 1,66 całoroczny
Stawka: 8/10
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Yonex French Open 2016
Lee Hyun II
1,57 od godz 15:55 ✅ 2-0
Boe/Mogensen 1,36 od godz 16:40 ✅ 2-0
Shi Yuqi 1,28 od godz 16:30 ✅ 2-0
Sun Yu 1,22 od godz 15:45 ⛔ 0-2
AKO: 3,36 całoroczny
Stawka: 5/10
Wszystkie spotkania w tym AKO, to mecze 1/2 finałów turnieju we Francji. W moim miemaniu najpewniejszy typ tego ako to Chinka, Sun Yu. Tydzień temu mogła wygrać turniej w Dani, ale przez zachowawczą grę w 2 częsci 3 seta przegrała w koncu to spotkanie i nie awansowała do półfinału. Tutaj gra na swoim poziomie, pewnie, wytrzymuje wymiany i jak trzeba, to kończy mocnym atakiem. Jej rywalka, Zhang wczoraj pokonała wprawdzie Japonkę, Yamaguchi, ale to bardziej przez zmęczenie swojej rywalki, która tydzien temu była najlepsza w Denmark Open. Dalej bartobójczy pojedynek w deblu panów, Boe/Mogensen konta Astrup Sorense/Skaarup Rasmussen. Z moich obserwacji Ci pierwsi są w wyższej formie, poza tym wyglądają lepiej od rywali, którzy w moim doczuciu mieli szczęscie, ze dotarli tutaj do 1/2. Miała na to wpływ słabsza forma rywala w danym dniu czy zmęczenie wcześniejszymi turniejami. Na koniec dwa single panów. Chińczyk, Shi kontra zawodnik z Tajwanu, Hsu. Młody zawodnik z Chin robi w ostatnich miesiącach furorę i pewnie zmierza do najlepszej 10tki singlistów. Hsu wprawdzie wygląda tutaj calkiem całkiem, pokonał swojego rodaka Tzu Wei Wang&#39;a czy najlepszego Koreańczyka, Wan Ho Son, ale tutaj nie da rady. Na koneic pojedynek młodości i doświadczenia, czyli stary wyga z Korei, Hyun Il Lee kontra 22 letni gracz z Hongkongu, Ng Ka Long. Różnica wieku wynosi tutaj 14 lat, ale raczej nie będzie to miało wpływu na Koreąńczyka i jego fenomenalną lewą rękę. Młodziak na pewno sie postawi i możemy mieć 3 sety, ale myslę, że końcowy wynik będzie szęśliwy dla Koreańczyka.

Fischer/Pedersen 1,72 od godz 15:00
Matsumoto/Takahashi 1,44 od godz 17:15
AKO: 2,49
Stawka: 6/10
Ten dubelek nieco bardziej ryzykowyny w moim odczuciu, ale ma duże szanse powodzenia. Debel japoński, to zestawienie, które nie ma sobie równych w roku 2016. Mistrzynie olimpijskie, zwyciężczynie najważniejszych i najbardziej prestiżowych turniejów w badmintonie, nr 1 na świecie. Zawodniczki fenomenalne i doskonale ze sobą spasowane. Potrafią wyjść z największych opresji. Zagrają z najlepszym duetem młodego pokolenia z Chin, Chen/Jia, które pokonały już tutaj 3 bardzo sine duety. Chen może być już troszke zmęczona, bo gra także w półfinale miksta, a ten mecz odbędzie sie dodatkowo juz po grze mieszanej. Również mogą być 3 sety, ale to Japonki są obecnie o poziom przed wszystkimi, co pokazał Denmark Open.
Na koniec spotkanie miksta. Nr 1 Ko/Kim kontra nr 3 Fisher/Pedersen. Uważam, że niżej rozstawieni wygrają tą potyczkę. Ko/Kim wydają się nie być w swojej najwyższej dyspozycji. Potrafią grać dużo lepiej, o czym świadczy ich pozycja w światowym rankingu. W tym spotkaniu jak zwykle decydująca będzie dyspozycja 38-letniego, Ficshera, ale patrząc na jego ostanią formę, to chyba nie ma się o co bać. Tydzień temu wygrali Duńczycy, ale na to nie ma co patrzeć, bo często sie zdarzało, że w kolejnym tygodniu wygrywał wcześniejszy przegrany. Ja sie bardziej skupiam na obecnej formie, która wydaje się wyższa u Duńczyków i stąd mój typ.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Macau Open 2016
Mecz: Chen/Jia - Chow/Meng od godz 11:30
Typ: powyżej 65,5 pkt w meczu ✅ 21-15 21-9 // Na styk ale weszło :grin:
Kurs: 1,61 całoroczny
Stawka: 10/10

Pojedynek półfinałowy debla kobiet, gdzie CHinki Chen/Jia wskazywane sa jako zdecydowane faworytki tego pojedynku. Na pewno są duetem lepszym od Malezyjek, ale te dysproporcje w kursach sa śmieszne. Szkoda, że buk nie chce, żeby im jeszcze dopłacić, aby móc postawić na Chinki. Patrząc na mój typ, to w meczu potrzebnych będzie 66 pkt, aby uzyskać wygraną. Wychodzi na to, że Malezyjki musza zdobyć po 12 pkt w secie...Dla mnie jest to absolutnie do wykonania, bo az takiej róznicy w grze obu duetów nie ma. Poza tym Malezyjki dobrze radzą są w pojedynkach z Chinkami, gdzie prawie zawsze ugrywają seta czy nawet odnoszą zwycięstwa. Dla mnie to prawdziwa perełka do zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Iris Open 2016
Mecz: Mittelheisser/Lafel vs Christiansen/Thygesen od 18:00
Typ: +1,5 seta Mittelheisser/Lafel
Kurs: 1,83 całoroczny
STawka: 7/10

Mecz miksta. Francuzi ostatnio w mega formie i powinni spokojnie ugrać seta z Duńczykami. Lafel bardzo dobrze uzupełnia sie ze swoim partnerem i często zdobywa ważne punkty na siatce. Wydaje mi się, że będzie to wyrównane 3-setowe spotkanie.
Dodatkowo:
Mecz: Kjaersfeldt vs Poulsen od godz 19:20
Typ: Kjaersfeldt
Kurs: 1,40 całoroczny
Mecz: Sung vs Rhode od godz 18:40
Typ: +1,5 seta Rhode
Kurs: 1,57 caloroczny
AKO: 2,20
Stawka: 6/10
Dwa single kobiet, gdzie w 2 spotkaniach zagrają aż trzy Dunki. W pierwszym typie stawiam na obecnie nejlepszą singlistke z Dani, czyli Kjaersfeldt. Jest na pewno lepszą zawodniczką, o leszych warunkach fizycznych i mocniejszym ataku. W tym upartuje jej przewagi i wygranej.
Drugie spotkanie to najprawdopodobniej 3 setowy pojedynek. Rhode nawet jak przegrywa, to niemal zawsze ugrywa przynajmniej seta i to z lepszymi zawodniczkami niz jej obecna rywalka. Uwazam, że wcale nei musi przegrać tego pojedynku, bo jej rywalka w ostatnim czasie grala wiele turnejów i spotkań i może to się w końcu odbić
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Asia Mixed Team Championship 2017
Mecz: Chou vs Ng Ka Long od około 9:00
Typ: Ng Ka Long ⛔ 2-0
Kurs: 1.90 całoroczny
Stawka 6/10
Bardzo ważny mecz singla panów w pojedynku Tajwan kontra Hongkong. Ja stawiam tutaj na zawodnika z Hongkongu, który w styczniu był w znakomitej dyspozycji i wygrał m.in. turniej Malaysia Master, który był całkiem dobrze obsadzony. Chou to na pewno godny rywal, ale ostatnio osiąga gorsze wyniki niż 2 lata temu, natomiast rywal, to cały czas tendencja zwyżkowa, jeśli chodzi o wyniki i ranking światowy.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
European Team Mixed Championship 2017
Mecz; Penty vs Yartsev
od godz 14:45
Typ: Penty ✅ 2-0
Kurs: 1,30 całoroczny
Mecz: Ivanov/Sozonov vs Ellis/Langridge od godz 16:15
Typ: Ivanov/Sozonov ✅ 2-1
Kurs: 1,50 całoroczny
AKO: 1,95 ✅
Stawka 7/10
Bardzo fajny dubel do zagrania. Spotkanie półfinałowe miesznych mistrzostw Europy, Rosja vs Anglia. W singla zdecydowałem sie postawić na leworęcznego i cierpliwie grającego Anglika. Na pewno jest graczem o klase lepszym o Rosjanina. Nie wykluczam, że moga być 3 sety, bo Yartsev na pewno zagra ambitnie i nie odpuści żadnej lotki, jednak Penty na pewno go &quot;wyczeka&quot; i skończy w odpowiednim momencie.
Drugi typ to spotkanie deblistów. Są to naprawdę solidne duety, szczególnie jeśli chodzi o Europe. Na swiecie wyżej notowani są Rosjanie, gdzie często osiągają dobre wyniki na turniejach Superseries, multimedalisci w Europe. Na Starym Kontynencie jedynie Duńczycy mają lepsze duety. Anglicy postawią twarde warunki i to jest pewne. Ale to jest ten mecz, który Rosjanie muszą koniecznie wygrać, aby liczyć się z Anglikami w walce o finał. 2 lata temu na tej samej impresie wygrali w 3 setach i tutaj powinno byc podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
European Team Mixed Championship 2017

Mecz; Kjaersfeldt vs Deprez
od godz 20:30
Typ: +1,5 seta Deprez ✅
Kurs: 1,83
Stawka: 7/10
Dodatkowo:
Deprez Kurs: 3,25 ⛔ Stawka: 3/10
Deprez wygra pierwszego seta Kurs: 2,5 ✅ Stawka: 4/10
Mecz singla kobiet i chyba jedyna szansa Niemców na punkt w tym półfinale. W pozostałych grach są raczej bez szans. Fajny kurs na wygrana Niemki i warto skorzystać. Dodatkowo myślę, że należy równiez zagrać na wygrana w 1 secie Deprez, ponieważ na tych mistrzostwach Dunka słabo zaczynała spotkania Dodatkowo w dwóch spotkaniach między sobą, to Deprez zawsze lepiej rozpoczynała pojedynek i 2 razy wygrywała set otwarcia. Singiel kobiet to najsłabszy punkt Dani, co widać również w Lubinie. Myślę, że seta Niemka na pewno wygra, a i dodatkowe typy sa godne uwagi.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Austrian Open 2017
Mecz: Mairs/Moor vs Mikkelsen/Surrow
od godz 10:30
Typ: Mikkelsen/Surrow ✅ 0-2
Kurs: 1,50 całoroczny
Mecz: PEI/WU vs GAO/XIA od godz 10:00
Typ: PEI/WU ⛔ 1-2
Kurs: 1,50 całoroczny
AKO: 2.25
Stawka: 6/10
Oba spotkania to pojdynki mixta. Jesli chodzi o Chińczyków, to stawiam na parę PEI/WU, która według mnie lepiej się tutaj prezentuje. Jest to typ, na który się skusiłem patrząc tylko na wyniki i grę w Austrii. W drugim meczu stawiam na Duńczyków. Wygrali już raz ze swoimi przeciwnikami w 2 setach w zeszłym roku w Polsce. Para z Dani jest na pewno solidniejsza i stanowi mocniejsze zestawienie. Regularnie grają w lidze duńskiej, gdzie poziom nawet na niższym szczeblu jest bardzo wysoki. Nie wykluczam tutaj 3 setów, ale ze szczęsliwym zakonczeniem dlal Dunów.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
German Open 2017
Mecz: Rogalski vs Mejis od godz 17:15
Typ: Mejis ✅ 1-2
Kurs: 1,40 całoroczny
Mecz: Schaefer vs Koljonen od godz 20:00
Typ: Schaefer ⛔ 1-2
Kurs: 1,53 całoroczny
Mecz: Zilberman vs Chittaboina od godz 19:30
Typ: Zilberman ✅ 2-0
Kurs: 1,40 całoroczny
AKO: 3,01 całoroczny
Stawka: 5/10
Wszystkie powyższe typy to spotkania 1 rundy singla mężczyzn. W moim odczuciu są to pewne typy do zagrania. Uważam, że Rogalski nie sprosta Holendrowi, który ostatnio osiąga bardzo ciekawe rezultaty Jego częste potyczki z graczami lepszymi od siebie również plusują. Natomiast Polak jest po długiej kontuzji, ostatnio wraca do grania na wysokim poziomie, ale to jeszcze nie jest jego najwyższa forma.
Dalej zawodnik gospodarzy, Schaefer z reprezentantem Finlandii. Bilans międy graczami to 1-1. Niemniej jednak, Niemiec zawsze dobrze prezentuje się przed własną publicznością i nigdy nie odpada w 1 rundzie. Poza tym, Koljonen ostatnio słabo wypadł w Austri, gdzie przegrał w dwóch szybkich setach z Abianem, odpowiednio 21-14 i 21-8.
Trzecia potyczka odbędzie się pomiędzy młodym Hindusem a zawodnikiem z Izraela, Zilbermanem. I tutaj stawiam na doświadczenie i ogranie Izraelczyka. Hindus dopiero stawia pierwsze kroki w dorosłym badmintonie, słabo wypadł naa turnieju w Austrii i myślę, że tutaj nie sprosta solidnemu Zilbermanowi.
Dodatkowo:
Mecz: Yu Hsien Lin vs Rasmus Gemke od godz 20:00
Typ: Gemke ⛔ //to co Gemke zrobił w 1 secie to żal...
Kurs: 3,75 caloroczny
Stawka: 3/10
Bardzo ciekawe spotkanie. Młody i niezwykle utalentowany zawodnik z Dani zagra przeciwko Tajwańczykowi. Na pewno faworytem nie jest, co pokazują kursy, ale spokojnie może to wygrać. Ostatnio wchodzi na coraz wyższy poziom grania. Równiez w niższych ligach duńskich gra z naprawdę solidnymi rywalami. Tutaj zagra z troche nieobliczalny i chimerycznym Lin-em i na pewno może sprawić niespodziankę. Jeśli ktoś się boi postawić na czysty win, to warto zainwestować w +1,5 seta, bo kurs zachęca i wynosi około 2,00.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
German Open 2017

Mecz; Mahulette vs Deprez od godz 9:55
Typ: Deprez ✅ 1-2
Kurs: 1,44 całoroczny
Mecz: Heim vs Dahl od godz 11:00
Typ: Dahl ✅ 1-2
Kurs: 1,50 całoroczny
AKO: 2,17 ✅
Stawka: 7/10
Tym rezem single pań z rundy kwalifikacyjne do turnieju głównego. Reprezentantka gospodarzy, Deprez jest ostatnio w dobrej formie. Tydzień temu osiągnęła finał w Austrii, wcześniej dobrze wypadła na drużynowych mistrzostwa Europy w Lubinie. Na dodatek w Polsce pokonała swoją obecną rywalkę w dwóch setach. Dzisiaj przed własną publicznością na pewno da z siebie wszystko i odniesie zwycięstwo. Niemka fajnie się porusza, nie odpuszcza lotek i dodatkowo jest bardzo precyzyjna, na co ma wpływ jej lewa ręka.
W drugim spotkaniu gram przeciwko Niemce, Heim. Dla mnie Dunka, to zdecydowanie wyższy poziom. Kurs jest zawyżony ze względu na miejsce rozgrywania turnieju. Heim na pewno będzie się mocno starała, ale maksymalnie może wygrać tutaj jednego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
German Open 2017
Mecz: Wojtkowska/Pietryja vs Nystrom/Kaisti
od godz 13:55
Typ: Wojtkowska/Pietryja ✅ 0-2
Kurs: 1,57 całoroczny

Mecz: Slobodjanuk vs Dahl
od godz 14:35
Typ: Dahl ✅ 0-2
Kurs: 1,40 całoroczny
AKO: 2,20 całoroczny ✅
Stawka: 6/10
Fajny dubel do zagrania. Polska para miksta jest na pewno słabsza od finskiej. Finowie bardziej zgrani i równi, Pietryja w moim miemaniu nie jest graczem nawet średnim jak na warunki europejskie. Dość chimeryczy i nieobliczalny. Przeciwieństwo swoich rywali, którzy nie schodza ponizej konkretnego poziomu. W meczach bezpośrednich jest 2-0 przeciwko Polakom. Dzisiaj powinien ten bilans wynosić 3-0.
Kolejny typ na Dunkę. Również bardziej równa od swojej rywalki. Potrafi z nią grać, bo juz 2 razy rozstrzygała bezpośrednie pojedynki na swoją korzyść. W pierwszym spotkaniu obie zawodniczki zaprezentowały się całkiem dobrze, obie stoczyły 3 setowe pojedynki i obie wygrały. Jednak po skoncentrowaniu się Dahl wyglada lepiej od przeciwniczki i posiada wyższe umiejętności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
German Open 2017
Mecz:
Chou vs Antonsen od godz 19:05
Typ: Chou ✅ 2-1
Kurs: 1,50 całoroczny
Mecz: Roth vs Ueda od godz 19:55
Typ: Ueda ✅ 1-2
Kurs: 1,61 całoroczny
AKO: 2,42 ✅
Stawka: 6/10
Najciekawiej w dzisiejszym dniu wyglądają pojedynki singla mężczyzn i na nich się skupimy. Tutaj wybrałem dwa pojedynki azjatycko-europejskie i w obu typuje zwycięstwa graczy z Azji. Jeśli chodzi o Chou, to przedstawiać go nie trzeba. Najlepszy zawodnik z Tajwanu, czołowa 10tka na świecie, zwycięzca turniejów Super Series orax Grand Prix. Naprawdę jest to kawał gracza. Jego przeciwnik, to obecnie najbardziej utalentowany gracz na Starym Kontynencie, mistrz Dani 2017, Antonsen, który jak powiedzaił w wywiadzie chce byc nr 1 na świecie. I ma ku temu wszystkie przesłanki, bo rozwija się fenomenalnie i osiąga coraz lepsze wyniki. Jednak na zwycięstwa z Azjatami z czołowej 10tki a nawet 15stki przyjdzie jeszcze czas. Duńczyk osiąga znacznie lepsze rezultaty z przeciwnikami z Europy, nawet tymi najlepszymi niż z gorszymi zawodnikami z Azji. Dlatego dzisiaj uważam, że z Chou nie wygra.
Podobnie sprawa wygląda z Fabianem Rothem z Niemiec. Ograł on ostatnio w Lubinie Axelsena, czyli najlepszego gracza w Europie. Jednak gdy dochodzi do pojedynków z Azjatami, to często jego gra tak dobrze już nie wygląda. Ueda zeszły rok miał słaby, ale pod koniec 2016 prezentował się calkiem dobrze i zaczął odzyskiwać formę sprzed lat. W Niemczech prezentuje się solidnie i to powinno starczyć na młodego Niemca.
Dodatkowo:
Mecz: Lee/Lee vs Lu/Zheng od godz 15:20
Typ: +1,5 seta ⛔ 0-2 // 2 lotki setowe w 1 secie...
Kurs: 1,83 całoroczny
Stawka: 7/10
Tutaj z kolei mamy pojedynek deblowy zawodników z Tajwanu oraz Chin. Fenomenalna końcówka sezonu zawodników z Tajwanu, Lee/Lee pozwoliła im znacznie awansować w rankingu śwatowym i obecnie są sklasyfikowani na miejscu 13. Ich rywalem są młodzi Chińczycy, którzy na pewno nie są jakoś super zgrani, ponieważ ich trenerzy praktycznie co turniej zmieniają zestawienia deblistów, aby znaleźć jakieś optymalne zestawienie dla swoich zawodników. Tutaj kursy są zdecydowanie zawyżone i dlatego warto zagrać na seta dla tajwańczyków, bo kurs jest obiecujący. Obstawiam, że będzie to 3 setowy i bardzo wyrównany pojedynek, którego rezultat może zakończyć się w każdą ze stron.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
German Open 2017
Mecz: Zhang/Li vs Chan/Goh
od godz 18.20
Typ: Zhang/Li ✅ 2-1
Kurs: 1,30 iforbet
Mecz; Zhang vs Jindapol od godz 17:50
Typ: Zhang ✅ 2-0
Kurs: 1,65 iforbet
Mecz: Ueda vs NG Ka Long od godz 17:00
Typ Ng Ka Long iforbet ⛔ 2-1
Kurs: 1,35
AKO: 2,89 iforbet
Stawka: 5/10
Momi zdanie super trebel na dzisiaj. Najpier singiel panów, czy coraz lepiej grający Ng Ka Long z Hongkongu kontra doświadczony już Japończyk, Ueda. Dla mnie młodość jest tutaj zdecydowanym faworytem. Myślę, że Ueda już osiągnał tutaj maksimum i dzisiaj odpadnie, bo jego przeciwnik jest po prostu lepszy. Dalej Zhang/Li oraz Chan/Goh. Stawiam oczywiście na Chińczyków, którzy juz 2 razy ograli swoich przeciwników. Obecnie po zrezygnowaniu z grania w turniejach międzynarodowych Koreańczyko, Dae obecnie Nan Zhang to bezsprzecznie najlepszy specjalista w grach podwójnych na świecie, który doskonale wykorzystuje słabości rywali, więszkosc akcji przeprowadza przez stronę damską przeciwnika, doskonale broni i narzuca swój styl gry. Dzisiaj powinien zameldować się w półfinale German Open. Na koneci najbardziej wyrównane spotkanie, czyli singiel kobiet. Tutaj stawiam na naturalizowaną Amerykankę, Zhang. Spotkanie może mieć 3 setowy przebieg, jednak uważam, że zakończy sie happyendem dla rywalki Tajki.
 
Do góry Bottom