>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bad Mitterndorf (Austria) 10-11 styczeń 2009r.

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zapraszam do podawania typów wraz z analizą na weekendowe konkursy na obiekcie Kulm, jest to największa skocznia naturalna. Jak wiadomo każdy lubi oglądać dalekie skoki powyżej 200m i miejmy nadzieje ze się nie zawiedziemy
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj za nami kwalifikacje i treningi na mamucie w Kulm. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Francuzi którzy notowali czołowe miejsca w każdej z serii. Szczególnie Chedal latał bardzo daleko. Również Jacobsen pokazał ponownie że jest w chwili obecnej najlepszym z Norwegów i Kojonkowski może na niego liczyc. Wiadomo że nie będize Polaków i może to lepiej bo mamut przecież bardzo dobitnie potrafi przekonac o słabej dyspozycji skoczków jak to była nie tak dawno z Małyszem w Harrachowie. Przynajmniej ominie nas kompromitacja;)
ja jednak na jutrzejszy konkurs wybrałem taki oto pojedynek austriacki :

VS

▶Gregor Schlierenzauer-Wolfgang Loitzl
Typ : 1
Kurs : 1,71
bet365✅ 1msc Gregora i 7msc Loitzla​


Loitzl wygrał we wspaniałym stylu Turniej Czterech Skoczni. W swoich skokach które były wręcz idealne stylowo dostawał najwyższe noty. Gregor widac było że bardzo chcial ale nie był w stanie pokonac kolegi z reprezentacji. Teraz rywalizacja przenosi się na mamucią skocznie do Kulm- rodzinnej miejscowości Wolfganga. I Wydawało by się że to Loitzl będzie tutaj faworytem przed własną publicznoscią. Ja jednak mam odmienne zdanie na ten temat. Loty to nigdy nie była specjalnosc WOlfganga. Gregor kiedy po raz pierwszy dostał szanse skakania na mamutach to poprostu zakochał się w dalekich lotach i wygrał wszystkie konkursy w których startował na mamutach. Dzisiaj także dał próbke swoich możliwosci w kwalifikacjach skacząc na 209,5m , Loitzl mial 208m. Co prawda to nie wielka różnica która może byc nadrobiona w notach , ale sądze że w konkursie to Schlieri odpali takie skoki że noty nie będą tutaj decydowały aż tak jak na skoczni średniej;)

Ciekawym typem po wysokim kursie jest

▶Gregor Schlierenzauer wygra?
typ : TAK
Kurs : 3,00
bet365✅1msc​
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik


Gregor Schlierenzauer
Typ: Wygra
Kurs: 3,00 bet365
✅✅✅

Jak najbardziej popieram typ zaproponowany już przez mojego poprzednika:spokodfhgfh: Młody Gregor jest wielce utalentowanych lotnikiem.
Pomimo swojego bardzo młodego wieku jest już mistrzem świata w lotach narciarskich, indywidualnie i drużynowo. Jego rekord życiowy wynosi 231,5 metra który ustanowił w Planicy i to nie podczas pamiętnego turnieju w 2005 roku gdzie połowa skoczków poprawiła swój rekord życiowy i gdy został pobity rekord świata. Austriak bardzo dobrze czuje się na skoczniach mamucich, co nieraz mówił. Pamiętam jak wypowiadał się po swoich pierwszych skokach na mamucie. Mówił że kocha takie skakanie, że uwielbia latać i sprawia mu to wielką przyjemność. W dzisiejszych kwalifikacjach osiągnął 209,5 metra co było najlepszą odległością. Typuje zwycięstwo Gregora Schlierenzauera.

P.S.

Dzisiaj w sporcie słyszałem fajną ciekawostkę, podobno Schlierenzauer jeszcze nie przegrał na mamucie. Nie wiem co to znaczyło, czyżby to że narazie wygrał wszystkie konkursy na mamutach w jakich brał udział... Takiego info nie moge znaleść a sam nie wiem. Bardzo ciekawe info:-D
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dzisiaj w sporcie słyszałem fajną ciekawostkę, podobno Schlierenzauer jeszcze nie przegrał na mamucie. Nie wiem co to znaczyło, czyżby to że narazie wygrał wszystkie konkursy na mamutach w jakich brał udział... Takiego info nie moge znaleść a sam nie wiem. Bardzo ciekawe info:grin:
To jest prawie prawda, startował 4-krotnie na mamutach , lecz wygrywał 2x w Planicy i raz w Oberstdorfie, raz tez był tu drugi.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj w sporcie słyszałem fajną ciekawostkę, podobno Schlierenzauer jeszcze nie przegrał na mamucie. Nie wiem co to znaczyło, czyżby to że narazie wygrał wszystkie konkursy na mamutach w jakich brał udział... Takiego info nie moge znaleść a sam nie wiem. Bardzo ciekawe info:-D
Również to słyszałem i chodziło o to że chyba w poprzednim sezonie skacząc na mamutach wygrywał każdy z konkursów;) Także zapamiętałem jego słowa że po skokach 200m zakochał się w lotach i sprawia m u to przyjemnośc. Tak więc są duże szanse na jutrzejsze jego win.


udało mi się znaleśc potwierdzone info na temat jego zwycięstw.
Otóż startował on w dwóch konkursach na mamucie w Planicy i oba wygrał. Były to zarazem jego jedyne starty w lotach. Zatem jutro przed nim trzeci konkurs tej rangi.

Kolejno: skocznia, miejsce , I i II seria , nota łączna :
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Planica nie była jedyna, czytaj co wyżej napisałem.
A mistrzem świata w lotach kto został ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Planica nie była jedyna, czytaj co wyżej napisałem.
A mistrzem świata w lotach kto został ?
ALe biorąc pod uwage konkursy PŚ to w Harrachowie nie startował a Oberdsorf a więc MŚ w lotach nie były zaliczane do klasyfikacji PŚ tak więc wygrał tam gdzie startował. Ale skoro juz powiedzialeś o MŚ w lotach to rzeczywiście tam również potwierdzil swoje zdolności lotnicze zostają MŚ w lotach. Przegrywal po pierwszym dniu z Romoerenem , ale na drugi dizeń odrobił to z nawiązką.
Szkoda że Norweg nie jest w formie aby nawiązac jutro rywalizacje z czołówką ...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak dla mnie to znowu idzie masówka na Schlieriego i jutro tradycyjnie Loitzl zrobi was w jajo :jezora: Jak jest forma, to każda skocznia leży, tak jak Małyszowi, tak samo teraz z Loitzlem, młody skoczył tylko 1,5m dalej i mało się nie podparł, natomiast Loitzl w konkursie nawet na 212 zrobi telemark i noty co najmniej 19 dostanie, przy 17,5 Gregora, co robi różnicę 3,5 metra, a o tyle go nie przeskoczy. Poza tym jest jeszcze Amman, Jacobsen, być może Schmitt, a Harri Olli na lotach również lubi &quot;odlecieć&quot; (dosłownie i w przenośni :jezora: )
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje propozycje z oferty Expekt...

Anders Bardal - Michael Neumayer
Bardal lubi duze skocznie, ale forma Neumayera jest obecnie chyba jego zyciową. Niemiec skacze bardzo dobrze i wiele wskazuje na to, ze w lotach austriackich moze byc w scislej czołówce.
Mój typ: Michael Neumayer - 1,87 w Expekt
Emmanuel Chedal - Roar Ljoekelsoy
Francuzi od pewnego czasu prezentują nam się co raz lepiej. Ljoekelsoy ? Stary mistrz, ale poza kwalifikacjami do tych lotów to raczej formy jeszcze nie odbudował na tyle aby oddawać kilka równych skoków. Według mnie Francuz będzie wyżej.
Mój typ: Emmanuel Chedal - 1,60 w Expekt
Michael Uhrmann - Johan Remen Evensen
Uhrmann utrzymuje wysoką dyspozycje. Zawsze był w cieniu wielkich niemieckich skoczków, potem doczekał swoich momentów chwały, ale obecnie znów nieco w cieniu Schmitta i Neumayera, którzy skaczą lepiej. Mimo to Uhrmanna na top 10 stać jak najbardziej. Evensen to jego pierwszy sezon w czolowce swiatowej i jak widac trudno jest mu utrzymac dobrą forme przez caly czas. Wedlug mnie lepszy będzie Uhrmann doswiadczony i przede wszystkim rowny w swoich skokach Niemiec.
Mój typ: Michael Uhrmann - 1,87 w Expekt
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dwa ostatnie typy popieram.
Roar zupelnie bez formy, Chedal ma warunki by latać.
Natomiast Evensen z tego co kojarze nigdy nie skakał na mamutach jeszcze , do tego nie zachwyca formą i powinnien dzis byc na odległej pozycji
 
K 18

klakson

Użytkownik
Schlierenzauer Gregor - Ammann Simon typ:1 kurs: 1.70

Dziś o godzinie 12:30 na kanale tvp będzie można obejrzeć skoki narciarskie. Dziś postawiłem na wygraną H2H Austryjaka Schlierenzauera z Ammannem. Stawiam wygraną Austryjaka ponieważ wczoraj oglądałem kwalifikacje na antenie eurosportu. Simon Amman od dłuższego czasu skacze nie równo. Wczoraj austryjak oddał najdłuższy skok w kwalifikacjach i pokazał rywalom że to on ma największą chęć na zdobycie pierwszego miejsca.

Dodatkowo polecam 2 typy na pierwsze 3 miejsca :

Schlierenzauer Gregor kurs : 1,35

Loitzl Wolfgang kurs : 1.55
 
midel 189

midel

Użytkownik
Chedal - Morgenstern 1 2,55 unibet ⛔
W tym sezonie gram konsekwentnie przeciwko Morgiemu, do którego mam pewną teorię(wyraziłem ją kiedyś w tym temacie). Ponadto Chedal wczoraj oddał bardzo dobre skoki. Osobiście nie wystawiłbym kursu na Chedala powyżej 1,6 :jezora:

Wyszedł mendzie jeden skok przez cały weekend ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
No to ja i robson United xD mieliśmy nosa co do dzisiejszego triumfatora.
Gregor Schlierenzauer wygrał konkurs w wielkim stylu. Po pierwszej seri zajmował 2 pozycje tuż za Ammannem, który w pierwszym skoku skoczył nadzczywaj dobrze. Ale drugi skok Gregora to cudo, 215,5 metra i rekord skoczni. Piękny skok, wykorzystał warunki i skoczył ile mógł. potem było widać na jego twarzy jakby ból, krzywił się chyab odczuł ten odległy skok. Potwierdził, że jest lotnikiem nadzwyczajnym. Nie nadarmo zdobył mistrza świata w lotach i wygrał wszystkie konkursy na mamucich skoczniach w których brał udział. Jutro może być podobnie i zaś może zdeklasować rywali.????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom