>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BackGammon

Status
Zamknięty.
P 0

piotrciuba

Użytkownik
Za pozwoleniem MArcina Odry pisze nastepny temat w ktorym niebedzie zadnych klotni itp.

Sprawa wyglada nastepujaco


czarodzieja juz znami nie ma bo mu nie ufacie i nie zlozyl w rezultacie depozytu


Pomysl jest taki ze Marcin Odra rejestruje sie u nich potem user Ziro(nowy) daje marcinowi 25$ nastepnie marcin wplaca na swoje konto 25$ potem Ziro daje marcinowi swoj skan dowodu osobistego. nastepnie Marcin daje login i haselko Ziriemu aby on mogl grac na jego koncie
gdy cala kasa zostanie przelana na konto marcina odry na ktorym grac bedzie Ziro to kase sie wyplaci na marcina odry konto i on podzieli kase
Gdyby jednak Ziro chcialby nas oszukac to mamy jego dane i mozemy wowczas wramach rewanzu za to ze nas oszukal bedziemy mu zamawiac rozne zeczy z allegro ciagle z jednej firmy az wkoncu firma ta poda go do sadu ze zamawia a nie placi.
Ale miejmy nadzieje ze nie bedziemy musieli tego robic.

Wyrazac swoje opinie czy jestescie za takim rozwiazaniem czy przeciw.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nawet mi się to podoba. :p :jezora:
Jak nawet admin jest w to zamieszany, to teraz powinno być wszystko ok i sprawiedliwie. ;) Takie podejście do rzeczy jest całkiem inne niż to poprzednie. ;)
Piopieram. :p
 
hali 3

hali

Użytkownik
mam pytanie...ma ktoś też tak że cały czas łączy z serverem i nie umie się połączyć ?
 
M 0

milojacek

Użytkownik
....bedziemy mu zamawiac rozne zeczy z allegro ciagle z jednej firmy az wkoncu firma ta poda go do sadu ze zamawia a nie placi.
Jak fajne to beda rzeczy to na pewno zapłaci. :mrgreen: W końcu będzie miał z czego :jezora:
Pomysł w sumie dobry, ale to duża odpowiedzialność dla bohatera akcji. No i ryzyko dosyć spore dla niego. :roll:
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Nie ma szans taka akcja 0 korzysci ma nowy urzytkownik ktory wplaca kase niewidze sensu takiej akcji.
Jeszcze maja do mnie zale ze swoja wypowiedz pisze widze. Skoro ten co zakładał temat chce znac moja opinie to napisze:
Z tej akcji niebedzie piątaka!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mogę komuś gratis oddac swoje 50$ niech sobie pogra na moim koncie-bo wiem ,że z tej akcji nikt nie będzie miał korzyści i więcej już się na ten temat nie wypowiadam pozdro
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
te osoby proszone sa zglosic sie domnie gg 7945472 na rozegranie pierwszego turnieju

benek222
hali
Blade16
piotrciuba

to bedzie pierwszy turniej
jutro podam kolejny terminarz
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Dostalem od nich takiego maila

Dear Player,



Thank you for joining BackgammonMasters!



In order to receive your bonus, please click on Cashier in the game lobby and then on Personal Details, and register your details. Once you have filled in your information completely and accurately, (you will not be eligible for cash out unless your fill in accurate information) send us email to [email protected] and we will credit your account.



Be sure to include your username in your email.





Best regards,



BackgammonMasters.com Support

Moglby ktos przetlumaczyc ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom