>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Back faworyt + back CS

E 1

endrju9

Użytkownik
Chciałbym przedstawić swoją strategię tradowania, poznać opinie tych którzy siedzą w tym dłużej. Czy to ma szanse działać na dłuższą metę?
Dzisiaj zagrałem 3 mecze:
MECZ 1: Fiorentina 2:1 Siena
MECZ 2: Lecce 1:0 Inter
MECZ 3: Arsenal 3:2 Aston Villa
MECZ 4: Gimnastic - Almeria
W każdym przypadku strategia jest taka sama:
Back na moim zdaniem faworyta, czyli kolejno Fiorentina, Inter, Arsenal oraz zabezpieczenie na correct score na korzyść przeciwników
MECZ 1:
BACK Fiorentina, BACK CS 0:0, 0:1, 0:2, 1:1, 1:2, 2:2, tak aby w każdym przypadku mój Correct score pokrywał stratę gdyby Fiorentina nie wygrała.
Fiorentina strzela w 4 minucie, jestem już jakieś 20% do przodu, ale czekam do końca połowy, dalej 1:0 i z ok 25% greenem wychodzę.
MECZ 2:
Back Inter, BACK CS identycznie jak wyżej. Chciałem dociągnąć do połowy i greenować CS 0:0, 0:1 i 1:1 ale w 40 minucie gol na 1:0, miałem lekki red dlatego czekałem do końca i wyszedłem na 0 bo moje zabezpieczenie było na styk.
MECZ 3:
Wszystko jak wyżej. Przy 0:1 mogłem jeszcze wyjść na 0 lub lekkim redzie, i chyba najlepiej byłoby wychodzić w takiej sytuacji gdy nasz faworyt przegrywa a jest green, mamy zarabiać głównie na zwycięstwie faworyta. Green zrobiło mi tutaj kilka wyników CS z małą ilością bramek. Przy 0:2 zrobił się konkretny red, głównie za sprawą spadku kursu na Arsenal. Nie wierzyłem że w drugiej połowie arsenal zagra równie fatalnie, dlatego czekałem. Arsenal strzelał a ja czekałem do końca i ostatecznie jakieś 20% green na zwycięstwie mojego faworyta.
MECZ 4:
Wszystko jak wyżej. Almeria strzela w ok 40 minucie, czekam do połowy i greenuję wszystko z 25-30% zysku. W tej chwili 80 minuta i 1:1.
Mecz w trakcie:
Rennes- Marseille
Dałem BACK zwycięstwo Marseille, kurs na nich wynosił aż 2,9. Czyli nie byli tak naprawdę faworytem. Zerknąłem w statystyki i rzeczywiście ostatnio średnio grają. 14 minuta i 1:0. W tej chwili na greenie mam wszystkie zabezpieczenia CS oprócz 0:0 które oczywiście już przepadło, łącznie green 1 ojro, na Marseille kurs bardzo mocno poszedł w górę do 8 i mam tutaj red 2,3. Łącznie red 1,30. Marseille przeważa i poczekam na rozwój sytuacji. Chyba nie potrzebnie grałem na tak nieznacznego faworyta, w dodatku na wyjeździe.
Podsumowanie:
Mając dzisiaj 10,35 euro budżetu, na chwilę obecną jestem 4,74 euro do przodu. Najwięcej zarobiłem na Fiorentinie i Almerii ponieważ pierwsze strzelały gole. Na Arsenalu 0,80 euro, na Interze 0,3 euro.
W tej chwili zastanawiam się nad wyjściem z meczu Rennes- Marseille bo nie idzie po mojej myśli.
Jakie drużyny wybierać? Moim zdaniem najlepsze są ligi underowe, ponieważ nie przewidziałem zabezpieczeń na 3:1,3:2,3:0,3:3, ale rzadko zdarza się żeby aż tak wysoko przegrał faworyt. Faworyt najlepiej z przedziału kursowego 1,5-2 grający w dom+ oczywiście własna analiza wyników, strzelonych bramek obu drużyn.
Marseille strzela tuż przed przerwą i jest 1:1. Na CS robi się red, 1:0, 2:0 i 0:0 przepadły, ale spadł kurs na Marseille i w tej chwili jest tylko 0,6 euro+0,2 z rynku CS na minusie.
Stawki nie powalają ???? Zobaczyłem że metoda sprawdza się w trybie treningowym, więc zacząłem od minimalnej potrzebnej kwoty czyli 10 euro .
Rennes - Marseille kończy się wynikiem 1:2, z tego meczu 1,7 euro na greenie.
Łącznie po 5 meczach 6,4 euro do przodu, zaczynając dzisiaj z kwotą 10 euro ????
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam , bardzo ciekawa metoda grałem kiedyś podobnie tylko że lay faworyt + back faworyt 1-0 2-0 2-1 . I tak średnio szło ale twoja metoda wydaje sie bardziej odpowiednia. Napisz jak rozkładasz stawki dokładnie może to jest jakiś sposób w paru spotkaniach jak by nie było masz plus 50% kapitału więc na razie jest super ???? . Pozdro
 
patsc 0

patsc

Użytkownik
Witam, gram od czasu do czasu podobnie taką metodą na back faworyt + back cs zazwyczaj 1-1 ,2-1 na faworyta . Gram krótko więc ciężko mi powiedzieć czy będzie zysk długoterminowy. Powoli do przodu jest ;). Pozdro i GL
 
E 1

endrju9

Użytkownik
Kolejny dzień i mogę dodać nowe fakty.

Mecz Kayserispor - Bursaspor:
Przed meczem poszedłem do biedronki, zrobiłem zapas parówek do piątku, 15 minut przed meczem siadam do analizy i jeszcze raz upewniam się czy warto to grać. Minuta przed meczem, obstawiam wygraną Bursasporu. Po chwili daję serię zabezpieczeń, najpierw 0:0 i... gol w 1 minucie meczu. Konkretny red, ale dokończyłem zabezpieczenie i liczyłem na lepszą grę Bursasporu. Potem jeszcze dla Bursasporu. Ostatecznie wyszedłem kilka min po rozpoczęciu drugiej połowy.
Bilans: +1,44 euro z CS, - 5,91 euro z Back Bursaspor = -4,47.
Mam nauczkę żeby zabezpieczać się przed a nie w trakcie :zoltakartka:

Mecz Monaco- Lens
Z obliczeń wyszło mi że zabezpieczenia CS niewiele będą różnić się od maksymalnej wygranej za Back Monaco, dlatego odpuściłem sobie.

Mecz Osasuna- Athletic
Wszedłem w ok 10 minucie przy 0:0. Po bramce dla Athletic mogłem greenować 0,5 euro. Czekałem do zakończenia meczu.
Bilans: -1,52 za CS, + 4,52 za Back Athletic= +1,4


Napisz jak rozkładasz stawki dokładnie może to jest jakiś sposób w paru spotkaniach jak by nie było masz plus 50% kapitału więc na razie jest super . Pozdro
Napiszę jak to robię w praktyce:

Jeśli daję Back wygraną faworyta za 4 euro, w Back CS szukam takiego rozkładu stawek aby przegrana faworyta albo remis dało mi 4 euro. Łączny koszt zabezpieczeń to ok. 2-2,5 euro. Z wygranej faworyta mam ok 3,5-4 euro (kurs 1,9-2), a więc szukam sporej różnicy między kosztem zabezpieczeń a ewentualną wygraną. W przypadku powyższego meczu Monaco różnica wynosiła tylko ok 0,5 euro, nie opłacało się grać.
 
Do góry Bottom