>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BACK FAV , LAY DOG przy niekorzystnym wyniku faworyta

F 21

fraktal

Użytkownik
Zapiski robilem recznie i zapisywalem poprostu bilans dzienny.Poprostu zdarzaly sie weekendy , gdzie pewniaki wtapiali hurtowo i to dawalo pozytywny bilans.
Wogole gdzies na forum betfair ostatnio wyczytalem , ze warto zwrocic uwage na kursy lay 1.50 , wszystkich favorytow pilki noznej , bo ich kursy zwykle sa wlasnie zanizane , ale czy to ma sens to nie wiem , marza i tak pewnie pochloni profit w long runie , jak jest jakas przewaga to minimalna.
Prowadzę od kilku dni bazę danych. Na chwilę obecną mam ponad 1500 spotkań, 743 z nich to kursy poniżej 2.0 - p*k 0,93... Grając na jakikolwiek przedział w zakresie 1-2 &quot;hurtowo&quot;, wyjdą straty. Zauważyć można również , że p *k dla dowolnego przedziału ZAWSZE ma zdecydowanie większą wartość na drużyny grające u siebie. Te 1500 spotkań to nie dużo, raptem kilka dni jednak wydaje mi się że odchylenia dla większej ilości spotkań nie będą się znacznie różniły. A już na pewno utrzymana zostanie zasada ze jednak warto grać na gości niezależnie na jaki kurs się decydujemy.
Dla uściślenia dodam, że wszystkie kursy pochodzą z bet 365. Także w przypadku betfair będą one o kilka procent większe. Jeśli jednak dołożymy do nich marże to i tak będziemy systematycznie topić bankroll.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
To ja za moją resztkę monet na BF pociągnę sobie ten temat:
0001 ✅ 0,32

0002 ✅ 0,63

0003 ✅ 0,78 (95&#39;+5 ???? )
 
Do góry Bottom