>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

bańka codziennie, dokąd się uda zajechać

capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Wszystko teoria, zobaczymy czy to ma sens.

Codziennie zakład 1000 zł o kursie 1,10. Wygraną stówę odkładamy i gramy dalej.
Żeby nie było, tylko jeden zakład dziennie.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
FC Barcelona - Real Saragossa ✅ 1:0
Typ: 1
Kurs 1,10
Stawka: 1000 zł

Stan konta: 1100 zł

Takiej nieporadności Barcy jak w 2 połowie jeszcze nie widziałem. Co z tego jak przez 85% czasu mają piłkę, jak nie potrafią wejść w pole karne. Arsenal przejdzie jak nic.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Olympique Lyon - Ac Arles-Avignon ✅ 5:0
Typ: 1
Kurs: 1,20
Stawka: 1000 zł

Miały być kursy w okolicy 1,10; ale tutaj typ jest mega pewny. Arles bardzo osłabione, nie obroni się długo.

Stan konta: 1300 zł
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Szachtar Donieck - AS Roma ✅ 3:0
Typ: Szachtar strzeli
Kurs: 1,17
Stawka: 1000 zł

Kurs przyduży, ale nic ciekawego nie mogę dzisiaj złapać.

Stan konta: 1570 zł
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Nie wiem od ja dawna grasz ,ale nie tędy droga,po kursie 1,10-1.20 musisz trafic od 5 do 10 kuponow.Wybiegnij troche w przyszlosc
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Szachtar Donieck - AS Roma
Typ: Szachtar strzeli
Kurs: 1,17
Stawka: 1000 zł

Kurs przyduży, ale nic ciekawego nie mogę dzisiaj złapać.
oj jak dla mnie typ mega ryzykowny jak na taka stawke, Szachtar wywiozl 3-2 z Rzymu i moga grac dzis na remis, nawet bezbramkowy, co wiecej nawet wygrana Romy 1-0 daje awans Szachtarowi wiec tym bardziej moga grac defensywnie, mogles wybrac cos lepszego zdecydowanie.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
To tylko zabawa, nie gram naprawdę. Chcę zobaczyć czy jest sens takiej gry. A co do typu: oglądałem pare ich meczów, i oni po prostu nigdy nie grają na remis. Roma jest teraz w mega dołku, moim zdaniem, przy obecnym poziomie ligi włoskiej, który moim zdaniem ostatnio strasznie spadł, powinni to wykorzystywać. Chcieliby, ale po prostu nie mogą. Stawiam dzisiaj na otwarty mecz, z kilkoma golami i zabawą na trubunach jak to ruskie potrafią najlepiej. A poza tym: NIE MA OPIERDALANIA SIĘ, TRZA STRZELIĆ.
 
omn1a 8

omn1a

Użytkownik
Tak ale prędzej czy później i tak wtopisz i w ogólnym rozrachunku i tak będzie minus... Moim zdaniem taka gra raczej nie ma sensu... Jak masz taki budżet to lepiej byłoby grać progresją ...
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Progresją, to ja bym chciał własnie dojść do takiego budżetu, a potem jak w tytule; starannie dobrane zdarzenie; 100 dziennie i spokój; ale chcialbym to wybróbować właśnie, dlatego jest ten temat; lepiej żebym wtopił teraz niż kiedyś
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Szachtar Donieck - AS Roma ✅ 3:0
Typ: Szachtar strzeli
Kurs: 1,17
Stawka: 1000 zł

Kurs przyduży, ale nic ciekawego nie mogę dzisiaj złapać.
Jednak ładnie weszło; mecz otwarty, wiele sytuacji bramkowych z obu stron; pewne zwycięstwo Ukraińców.
 
S 0

snoopyfm

Użytkownik
Narazie masz kolego farta , ale jednak musisz , uwazac aby wlasnie to Cie nie zgubilo ... ale ogolnie systemik podoba mi sie ????
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Spartak Moskwa ⛔ 0:1
Typ: 1X
Kurs: 1,12
Stawka: 1000 zł

Nie poddajemy się, niedługo się odrobi.

Stan konta: 660 zł
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Mega value znalazłem moim zdaniem.

ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki ✅ 1:0
Typ: 1
Kurs: 1,32
Stawka: 660 zł

Stan konta: 870 zł
 
robik992 0

robik992

Użytkownik
Jak grasz tak wysoko, to polecam grac live ???? Wczoraj tylko Inter mi nie wszedł ???? - grałem akumulatorem, a bym był do przodu 964 pln.
 
rehtonall 2

rehtonall

Użytkownik
On pisał, ze gra wirtualnie zeby zobaczyc czy cos by wygral.
Duzo ludz probowalo i konczylo na minusie, ale nie ma rzeczy niemozliwych wiec
 
Do góry Bottom