>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

b365 50 zł bonusu za free

Status
Zamknięty.
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Witaj Maciej

W ten weekend fantastyczne wydarzenia na żywo, w tym mecze Ekstraklasy i mecz angielskiej Premier League: Chelsea vs Man Utd. Chcielibyśmy Ci pomóc w dobrej zabawie, oferując darmowy bonus w wysokości 50 PLN. Depozyt nie jest wymagany, nie ma żadnych dodatkowych zobowiązań. Aby ubiegać się o bonus, wpisz kod oferty ******** wybierając Użytkownicy, Oferty zakładów sportowych, a następnie Wprowadź kod oferty. Pamiętaj, że będziesz musiał zagrać za kwotę bonusu 3 razy, przed dokonaniem wypłaty.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące tej lub innej sprawy, prosimy o kontakt z nami. Nasz zespół jest dostępny w godzinach od 10:00 do 23:00 poprzez Czat na żywo, e-mail, Prosze dzwonic na darmowy numer +800 12 365 365 lub ewentualnie na numer +44 1782 684632, a nasi doradcy z przyjemnością udzielą Ci dalszej pomocy.

Pozdrawiamy,


Zespół bet365

Jeżeli nie chcesz otrzymywać emaili o ofertach i promocjach kliknij tutaj.

bet365 jest zaangażowane w odpowiedzialną grę, więcej info na http://www.gambleaware.co.uk.

Ogólny Regulamin ma zastosowanie.
 
P 0

pokerfun

Użytkownik
I po **** sie chwalisz?
Bonus lojalnosciowy dla tych co maja wystarczajace obroty.
Dodawany w srode wieczor badz czwartek rano.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
wlasnie, jest to staly bonus dla grajacych w bet365, przyznawane w okreslone dni za okreslone obroty, nic specjalnego ale zawsze znajdzie sie ktos dla kogo jest to wydarzenie i nowosc na miare zalozenia tematu
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
ten bonus jest przyznawany co tydzien w kazda srode jezeli zrobiles jakis konkretny obrot w poprzednim tygodniu ja dostaje taki bonus od dluzszego czasu u nich
dbaja poprostu o swoich klientow
 
E 0

east-side

Użytkownik
Pisałem już do nich kiedyś w sprawie tego bonusu. Odpisali ,że jest to bonus przyznawany wedle uznania ich działu bukmacherskiego. Mimo iż obracam tam sporymi kwotami ani razu takowego bonusu u nich nie otrzymałem. Co innego np mój kumpel,który wystarczy że puści parę kuponów w tygodniu i przez kilka tygodni z rzędu mu wysyłają taki kod na 50zł. Tak więc trzeba mieć farta i trafić do ich bazy danych działu bukmacherskiego,a wtedy niemal regularnie będą dawać taki kod. W przeciwnym razie nawet wielkie regularne obroty nie pomogą.
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Ja was nie rozumie nie widzialem takiego tematu wiec zalozylem to, że płaczecie bo nie macie wystarczajacego obrotu to wasz problem.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Ja was nie rozumie nie widzialem takiego tematu wiec zalozylem to, że płaczecie bo nie macie wystarczajacego obrotu to wasz problem.
tematy o tym &quot;bonusie&quot; pojawiaja sie dosyc czesto, ale sa usuwane gdyz ten bonus ma inna nature niz tradycyjne bonusy od depozytu czy freebety
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
dokładnie po co ten tamat to nie mam pojęcia.
no bo kogo obchodzi w jakim buku Ty grasz, i że dostałeś 50pln-ków?
to tak jakby napisał że wygrałem rake race w poker 770 i dostałem 20k dolarów w bonusie do uwolnienia, co oczywiście jest nieprawdą.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
oni w bet365 maja ludzi od sprawdzania kont klientow i na zasadzie obrotu przyznawaja bonusy...ja ten 50 zł dostałem 2 razy ale i kilkakrotnie otrzymałem 10 zł. pozdro
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
ja tam wpłaciłem już dużo no swoje tez wygrałem dostałem u nich bonus lojalnościowy w wysokości 10pln hehe po wpłaceniu około 700zł ???? ???? ale standart takie promocje większe zawsze mnie omijają
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
bonus lojalnościowy dają co środę od 10 do 50 zł
temat odświeżany co tydzień
kiedyś rozmawiałem z suport bet365
bonus jest przyznawany przez specjalny dział
i nie zawsze na podstawie sumy dokonanych depozytów czy obrotu
 
cala 37

cala

Użytkownik
bonus jest przyznawany przez specjalny dział
i nie zawsze na podstawie sumy dokonanych depozytów czy obrotu
Dokladnie tak jak piszesz.Obrot miesieczny mam na poziomie ok 10 tysiecy zl a bonus ktory od nich dostaje to 10zl:-D.
Bonus zalezy tylko od tego ile wygrywasz.Wygrasz sporo masz maly bonus ,wplacisz sporo i przegrasz wszystko wtedy bonus jest wyzszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom