>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Błednie rozliczony zakład

K 1

kubusek19

Użytkownik
Witam.
Obstawiłem dziś zakład live.Nalbandian-Blake
Na bet at home byla transmisja video wlaczylem patrze...tam nie gra nalbandian.Wynik n abahu na zywo po 1 secie 4;6 dla Blake,mysle przegralem zaklad.Ale na wszystkich stronach z wynikami live jest napisane Nalbandian poddal mecz przed wyjsciem na kort.Wiec powinni mi to rozliczyć po kursie 1.0.Pisalem do nich i oni mi napisali ze...set sie odbył wg ich informacji.Strona oficjalna turnieju w sztocholmie informuje ze nalbandian przed wjsciem na kort sie poddal z powodu urazu.Nie wiem co mam teraz zrobić.Co śmieszniejsze...na stronie BAH nie ma podanego tego meczu w wynikach.Więc na jakiej podstawie zle mi rozliczaja zaklad skoro nie mają wpisanego wyniku?Co mam robic?
 
L 147

luminat

Użytkownik
Spokojnie do jutra zmienią wynik i rozliczą jako zwrot, a jeśli nie to napiszesz im maila o zle rozliczonym kuponie, ale grzecznie, bo tam też pracują ludzie i na pewno nie zrobili tego celowo ;)
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
No mam nadzieję,chyba ze ja sie mylę?Powiedzcie mi grał Nalbandian dziś z Blakiem?Wszystkie strony oprocz baha mowią ze był walkower przed meczem...?
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
No to chyba nie odzyskam swoich pieniedzy...Pisalem dzis do nich i ciagle powtarzaja to samo...mecz sie odbyl wynik 1 seta to 6;4 dla blakea.Z tym ze Nalbandian nie grał z Blakiem wczoraj bo poddal sie walkoverem...Na stronie bet at home nie ma wyniku z tego spotkania nawet bo ono sie nie odbyło,a zaklad mi rozliczyli jako bledny:/ Ostatni raz kiedy tam grałem...odradzam tego bukmachera.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Blake grał z Nalbandianem. Wygrał 6-4 .

Ja grałem live 1 seta i wcześniej na mecz . Kupon na mecz mam rozliczony po 1.0 i właśnie napisałem do nich maila w tej sprawie. Powinni rozliczyc wedlug regulaminu na ✅ jesli gralo się na Amerykanina
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ładnie jeśli ten 1 set się odbył to duff999 wygrał zakład i rozliczyli mu po 1.0 a kubasek19 przegrał to mu rozliczyli jako przegraną... ahahahahaha grajcie dalej na tym śmiesznym buku ???? to już lepiej do ziemniaka pójść ????
 
D 570

duff999

Użytkownik
No jak nie nalbandian ? ???? ,a kto niby ? pokazówke zagrał ? Sam grałem live i byly kursy ,a David to byl w 100 % az tak glupi chyba nie są.
Niestety tak jest dalej piszę z supportem ,ale Oni biorą te wyniki z livescoringu choć 1 set mi rozliczyli na +
Parodia.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Niech mi ktoś to racjonalnie wyjaśni. Mecz się odbył 1 set 6-4 dla Blake&#39;a , regulamin mówi ;
za zwycięzcę meczu uważa się drugiego zawodnika, jeżeli piłka została przynajmniej 1 raz odbita. W przypadku zakładu na zwycięzcę pierwszego seta, jeżeli nastąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników, zakład jest ważny pod warunkiem ukończenia pierwszego seta, w przeciwnym razie mecz zostanie rozliczony kursem 1,00
To skąd ten zwrot skoro 1 set sie zakonczył ba! niejedną piłkę Oni odbili. Dziwi mnie tylko fakt ,że na livescoringu jest W.O ,a tak nie było. Dlatego dla potwierdzenia daje screen za 1 wszy set



nierealna sytuacja jak dla mnie ludzie grający na nalbe przegrali kupony ,a na blake&#39;a dostali zwroty... Parodia
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
No ja wiem kursy byly ciagle,ale gdy bylo 1:0 w gemie niby dla nalbandiana wchodze na strone oficjalna turnieju w sztocholmie,patrz i czytam ze nalbandian nie zagra z powodu kontuzji.Wchodz na video,gra blake,ale nalbandian to chyba nie byl,przypominał mi Devermana.Gdy pisze do nich zeby to sprawdzili to mi odpisali...Jezeli posiada pan nagranie wideo z tego meczu to prosimy o przeslanie...
 
D 570

duff999

Użytkownik
Dziwna sprawa jeśli rozegrał pokazowy set z Devarmanem patrzyłem dosłownie końcówke i złapałem przy BP dla Jamesa nawet nie zwróciłem uwagi na tym małym streamie oburęczny BH itd nie wiem jakim cudem nawet przez chwile mi nie przeszło przez myśl ,że to może nie być Nalba. No cóż w takim razie zwrot powinien być za cały mecz. Tymbardziej dla tych co zagrali Nalbandiana przed meczem.
 
Do góry Bottom