>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

błędnie rozliczony zakład

S 20

sav1ola

Użytkownik
Witam,
Miałem taką sytuację, że bwin błędnie rozliczył zakład (na moją korzyść). Dużo było sytuacji, gdy bwin robi to na niekorzyść gracza, a później są problemy z nimi (głównie chodzi o zdobyte punkty w niszowych ligach), ale o takiej że sie pomylili na korzyść gracza nie słyszałem. Widząc ich pomyłkę od razu zleciłem wypłatę. Po około 12 godzinach się ogarnęli i na koncie jest -x kwoty. Czy mają jak odebrać mi te pieniądze? Czy wystarczy ponownie nie wpłacać tam środków, żeby nie &quot;wyzerowali&quot; konta?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Dokładnie tak jak piszesz. Jeżeli BWIN nie jest Twoim ulubionym bukiem zapomnij o nich. Kolejna wpłata tylko wyzeruje licznik.
edit : a pieniędzy nie mają szans odzyskać.
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Czy ja wiem czy niesmak? Pamiętam, jak walczyłem z nimi o pieniądze za pierwsze zdobyte punkty w meczu siatkarskim, który oglądałem na żywo i nie dało się im przemówić do rozsądku, jak to mówią jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie... Jeszcze się zastanowię co z tym zrobić.
 
B 0

basserman1989

Użytkownik
Regulamin regulaminem warto go czasem poczytać co sia dzieje przy takich sytuacjach ( w 99% są w nim zapisy na niekorzyść userów, ze jakis problem sie techniczny pojawi czy tam bomba wybuchnie to moga Ci zakład anulowac:p). Ja miałem dokładnie coś podobnego tylko wynikało to chyba z problemów technicznych. W 5 gemie przy prowadzeniu zawodniczki 40:0 byl na nią kurs 11.00 to tak na przypał postawiłem 20. Co sie okazało rozliczyli mi go jako przegrany początkowo tak koło 22 czasu Polskiego ???? rano wstaje loguję się o oczom nie wierze zaklad ponownie rozliczony na moja korzyść i kase mogłem sobie spokojnie wypłacić bez spin i pisania maili. Głownie to od buka zależy chyba i od regulaminu i zapisów w nim odnosnie tego typu sytuacji i problemów ale na minusie konto także można mieć co sie raz przekonałem. Takie bajery na expekcie, jak narazie to chyba podziekuje im i przenosze sie do bwina bo jakoś &quot;współpraca&quot; sie nie ukladała ostatnio
 
jeffersonn 19

jeffersonn

Użytkownik
Witam
Postawiłem w NBA na Philadelphia 76ers - Boston Celtics over 188 Mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem [89:89] po dogrywce padła wymagana ilość punktów na over 188. Zakład mam rozliczony jako wygrany.
Czy to jest błąd bwin. I czy dojdą że jest to błąd na ich niekorzyść, suma nie jest duża 119zł
Czy to ja jestem aż takim deb.... zeby nie wiedzieć że over jest liczony łącznie z dogrywką
Wiem że w stacjonarnych overy są liczone bez dogrywki
Dzięki za pomoc
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Czy to ja jestem aż takim deb.... zeby nie wiedzieć że over jest liczony łącznie z dogrywką
Nie bądź dla siebie aż taki surowy:razz: Zazwyczaj przy overach w internetowych bukach liczy się z dogrywką,więc zakład masz dobrze rozliczony:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
danon 0

danon

Użytkownik
Czy warto w ogóle wysyłać do nich (bwin) wiadomości z błędnie rozliczonymi kuponami? dzisiaj grałem live na tenisie stołowym i uwalili mi dwa (!) zakłady, postawiłem, że laska zdobędzie jako pierwsza 10 pkt w 3 i 5 secie. Oba sety wygrała ( 11-6, 11-2) czyli ta druga w ogóle nie kwalifikuje się do tego zakładu! Jest jakaś szansa, że uda się odzysakć kasę?
 
danon 0

danon

Użytkownik
która pierwsza zdobędzie dziesięć punktów, wcześniej postawiłem z 10 takiech zakładów w innych meczach ( i w tym dwa) i wszystko było rozliczane od razu...
 
Do góry Bottom