>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

błędne rozliczenie zakładu

N 0

nicram13

Użytkownik
Nie wiem, czy wybrałem dobry dział, ale jestem nowy na forum, więc chyba jest ok. Mam problem z rozliczeniem zakładu z 08.12 liga Argentina Primera B Nacional, mecz Alamgro - Atletico Parana - oficjanly wynik 0:1. Poszła duża kasa na zakład, więc bardzo proszę o pomoc. Postaram się jak najdokładniej opisac sytuację. Grałem na Pinnacle Handicup azjatycki na Atletico Parana +0,5. Śledziłem mecz na flashscore, rzuciło mi się w oczy to że mecz trwał dłużej niż doliczone 4 min, a w między czasie wyświetlił się komunikat, że mecz przerwany, ale po chwili komunikat zmienił się na mecz zakończony z wynikiem 0:1. Stan $ na moim koncie zgodnie z oczekiwaniami się powiększył i zapomniałem o temacie. Kolejnego dnia po ok 24h ku mojemu przerażeniu stan środków na moim koncie się zmniejszył. Zacząłem szukać o co chodzi i doszedłem do tego, że opisany zakład z dnia poprzedniego został anulowany.. Wtedy zacząłem sprawdzać o co chodzi i doszedłem do następujących informacji. Mecz wszędzie (livescore, flashscore) jest zakończony wynikiem 0:1, punkty uwzględnione w tabeli, czyli jest to oficjanly rezultat. Jednak gdy szukałem dalej dowiedziałem się, że w doliczonym czasie gry były zamieszki na trybunach (widziałem na filmiku wyglądało na nic wielkiego) i w związku z tym sędzia przerwał mecz i z racji tego, że był to już doliczony czas i zostały chyba 2 min z tych doliczonych to mecz został zakończony. Pinnacle odpisał na moje pytanie o co chodzi? To że zakład został anulowany z powodu przerwania meczu. Odpisałem, że może i był przerwany ale ostatecznie zakończył się rezultatem 0:1. Wtedy mi przesłali, że wg ich regulaminu jeżeli mecz jest zawieszony i nie jest dokończony tego samego dnia to zakłady są anulowane. Ja na to odpisałem, że zgodnie z tym co napisali, mecz został przerwany, ale po chwili zakończony (czyli tego samego dnia) rezultatem 0:1, że sędzia po regulaminowym czasie gry podjął taką decyzje, żeby zakończyc mecz i to jest oficjalny wynik. Aktualnie czekam na kolejną odpowiedź i proszę o podpowiedź jak w tej sytuacji dalej postąpić? jakich argumentów jeszcze użyc?
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Wedlug mnie slusznie anulowali, to ze sedzia zakonczyl nie ma znaczenia, mecz mial trwac jeszcze dwie minuty a zostal zakonczony przed czasem, czyli wg ich regulaminu anulacja.
 
N 0

nicram13

Użytkownik
Na początku powołali się na punkt regulaminu, który mówi, że jeżeli mecz został przerwany i nie dokończony tego samego dnia, to zakład zostaje anulowany. Z tym dyskutowałem, ponieważ próbowałem im udowodnić, że właśnie tak nie było: mecz przerwany, po czym po chwili zakończony (tego samego dnia) z wynikiem, który jest wiążący - nie ma przecież walkowera albo innego terminu na dokończenie meczu. Czyli mecz zakończony tego samego dnia, przez sędziego, który miał prawo skrócić doliczony czas gry. Po kilku mailach powołali się na inny punkt regulaminu, który mówi, że jeżeli sędzia przerwie mecz z jakiegokolwiek powodu, to zakład jest anulowany. Dla jasności zacytuję:
&quot;If, in a game scheduled for two halves of 45 minutes each, a referee ends the game with an official result with what appears to be a time different than 2 halves of 45 minutes each, wagers will have action. If a referee declares a game abandoned for any reason, wagers will be void and stakes returned.&quot;
Mogę jeszcze wg Was coś poradzić, czy sprawa bez szans na pozytywne rozpatrzenie??
 
N 0

nicram13

Użytkownik
A i przy okazji mam pytanie z innej beczki? Szukam bukmachera do grania piłki nożnej z zakładami handicup azjatycki. Chodzi o takiego, gdzie nie trzeba się bać wpłacić większej kasy, szybko nie limitują i mają szeroką ofertę na live asian handicup. Na ten moment odpada bet365 i 10bet, a pinnacle jest spoko tylko maja ubogą ofertę, więc szukam czegoś innego
 
N 0

nicram13

Użytkownik
Niestety nic nie wskórałem. Inny punkt regulaminu mówił, że w jeżeli sędzia zakończy mecz i poda inny powód niż limit czasowy, tylko np. pogoda, zamieszki itp. to zakład jest anulowany.
 
Do góry Bottom