>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błąd z wypłatą na BAH

C 1

castle

Użytkownik
Witam, kiedy chce wypłacić pieniążki z bet at hope pokazuje mnie się komunikat: Wypłata nie jest możliwa
Ze względów bezpieczeństwa wypłaty na konto karty kredytowej są możliwe, gdy wcześniej dokonano wpłaty daną kartą MasterCard, podając &quot;MasterCard SecureCode&quot;.
Prosimy zwrócić uwagę, że po dokonaniu pierwszej wpłaty za pomocą karty kredytowej wypłata będzie możliwa dopiero po godzinie 10.00 następnego dnia.
Dodatkowo wymagane jest, aby karta kredytowa była ważna przynajmniej do następnego miesiąca. Jeśli nie jest, to prosimy o kontakt z naszym serwisem lub wybranie innej metody wpłaty.
Dziękujemy za wyrozumiałość!
Pieniądze wpłacałem wcześniej w wysokości ponad 400 teraz chce wypłacić więcej niz 100 eur i nic, co jest?
P.S. jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Prosimy zwrócić uwagę, że po dokonaniu pierwszej wpłaty za pomocą karty kredytowej wypłata będzie możliwa dopiero po godzinie 10.00 następnego dnia.
Dodatkowo wymagane jest, aby karta kredytowa była ważna przynajmniej do następnego miesiąca. Jeśli nie jest, to prosimy o kontakt z naszym serwisem lub wybranie innej metody wpłaty.
Dziękujemy za wyrozumiałość!
Spróbuj na konto bankowe. Spełniłes te wymagania ?
 
K 0

krecior15

Użytkownik
Ktoś mnie oświeci dlaczego nie wypłacać na konto bankowe? Wypłacałem już kilka razy i jakoś nigdy problemów nie było. A dziś pewnie przyleci kolejna kasa od nich
 
K 0

krecior15

Użytkownik
Nie mam ochoty korzystać z MB bo tam pobierają prowizję. Przykładowo zlecę wypłatę 2000zł to na MB obetną mi z tego jakieś 5,5% jeżeli będę chciał wypłacić te pieniądze na konto bankowe
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
5,5%? Przy wypłacie na rachunek jedynie 12.59zł. Bez względu na kwotę.
1.8 € przy wypłacie z bankomatu, sporo przy regularnym wypłacaniu, ale przy jednorazowym np. tysiącu wypłacanym co miesiąc to grosze, a wiesz że nikt nie wie o tym że wypłaciłeś kwotę.
Idz najlepiej do tematu z kartą skrill i wszystkiego się dowiesz.
 
K 0

krecior15

Użytkownik
Dzięki wielkie Panowie ???? Jeżeli będę miał jeszcze jakieś pytania to odwiedzę ten temat.

Edit:
No dobra. Mam konto na Skrill. Zapoznałem się z warunkami karty, które nie są złe, ale mam pytania:
1. Ta prowizja jest zawsze stała? Przyjmijmy, że chcę jednorazowo wypłacić z BAH 25k zł. 2 Wypłaty w miesiącu mam za darmo. Pieniądze są już na Skrillu. Wypłacam jednorazowo 25 000 na konto i w banku zobaczę kwotę 24987,41 zł? Nikt się nie przyczepi, jeżeli będę miał regularne wypłaty podobnych kwot? (Lubię grać wysoko ???? ).
 
Do góry Bottom